Imperia Online България  
Юни 23, 2024, 05:52:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 18  (Прочетена 10431 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FeniX
Гост
« Отговор #15 -: Септември 15, 2009, 15:31:53 »

Ама ти не нападаше никой миналата ера, кой е искал Феера да нападаш. Ти никой не нападаш, ще гониш нетна.
 *freak*
Успех тази ера. Аз нетни не гоня, аз само нападам.

А, сетих се нещо друго, не знам дали са оплювали Феера, ама тоя не е мъченик, напротив, тоя е от Джихад. Тези с "джихад" до името си не ги харесвам, странно, нали?
Девойката, искаше да нападам, точно Feera Smiley
Нямам нерви да съм фермер без армия, за тая работа, трябва много спокойствие. Wink
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #16 -: Септември 15, 2009, 17:56:58 »

А ДеаАдамия не беше ли акаунт на Феера или нещо не съм запомнил добре?
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
FeniX
Гост
« Отговор #17 -: Септември 15, 2009, 19:16:58 »

А ДеаАдамия не беше ли акаунт на Феера или нещо не съм запомнил добре?
Друг играеше с него.
Не че защитавам някого, но беше очевидно по това, че се развиваше доста бавно.
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #18 -: Септември 15, 2009, 19:52:29 »

Бавно, ама той почна няколко дни по-късно. Задено с Глобул. Два акаунта, за да се разбият в Ровена и в Калис, които безчинстваха в началото. Така да се каже, мулти подкреплението. А после Деа започна да пали с тежки, не за нещо, ами да пречи, да помага на другите, така да се каже - мулти помощта. Глобул е Тцубаса, разбирай Шинигами, пък Деа е Феера, разбирай Гюленка. Така де, да не се обърка някой. А за да разбереш кой е играл с Деа не трябва да питаш Феера, той просто лъже.
 *hmm*
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #19 -: Септември 15, 2009, 20:49:03 »

Стига спорихте,ми идвайте да покажа как се играе. Grin Grin
Активен

Some people just never loose !
FeniX
Гост
« Отговор #20 -: Септември 15, 2009, 21:07:13 »

Стига спорихте,ми идвайте да покажа как се играе. Grin Grin
Ще те пална, като за първа битка....  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #21 -: Септември 15, 2009, 21:09:13 »

КЪш ;D
Активен

Some people just never loose !
feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #22 -: Септември 17, 2009, 11:36:53 »

Бавно, ама той почна няколко дни по-късно. Задено с Глобул. Два акаунта, за да се разбият в Ровена и в Калис, които безчинстваха в началото. Така да се каже, мулти подкреплението. А после Деа започна да пали с тежки, не за нещо, ами да пречи, да помага на другите, така да се каже - мулти помощта. Глобул е Тцубаса, разбирай Шинигами, пък Деа е Феера, разбирай Гюленка. Така де, да не се обърка някой. А за да разбереш кой е играл с Деа не трябва да питаш Феера, той просто лъже.
 *hmm*

Многоуважаеми Скелетан, администраторите на играта ми казаха да не пиша тук на руски, но съм принуден да отговоря на твоите безпочвени лъжи. Имаш право само частично. Тцубаса е Шинигами - Да.... това е вярно и правилно. Но с акаунта ДеаАдамиа в тази ера, не играех аз, а Сириус. Гуленка=Феера. Аз винаги играя само с един акаунт. Играта с втори и трети акаунт - това не е моя стил и аз мразя тази нелоялна игра. Феникс, който е приятел на сърцето ми, ела при мен и ме питай за всичко, абсолютно всичко, и аз винаги ще ти кажа истината. А на останалите не вярвяй. Други хора просто завиждат на твоите успехи и на твоята гордост.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 12:41:29 от feera » Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #23 -: Септември 17, 2009, 14:04:51 »

Може и така да е, аз само предполагах, не знам със сигурност. Спомних си, че Деа е твой акаунт, а на кого си го дал и защо ти най-добре знаеш. Все пак се видя целта на играта му.
Ще ми бъде много приятно следващия път когато играеш в Блица да ми пишеш, особено ако сложиш до името си съюза "джихад". Благодаря ти предварително. Поздрави.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #24 -: Септември 17, 2009, 14:07:44 »

Може и така да е, аз само предполагах, не знам със сигурност. Спомних си, че Деа е твой акаунт, а на кого си го дал и защо ти най-добре знаеш. Все пак се видя целта на играта му.
Ще ми бъде много приятно следващия път когато играеш в Блица да ми пишеш, особено ако сложиш до името си съюза "джихад". Благодаря ти предварително. Поздрави.

Към съюза Джихад нямам никакво отношение. В последната нощ Тцубаса влезе с акаунта ДеаАдамиа и го вкара в съюза Джихад. Мисля, че Skeletan и други български играчи ме използват, за да изразят обща омраза към Турция и турския народ. Аз няма да позволи това, защото не отговарят на тези съобщения вече.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 14:26:18 от feera » Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #25 -: Септември 17, 2009, 14:33:37 »

Преведи си джихад, Феера. Никаква омраза не изразявам, напротив, неодобрение към омразата на останалите. Кой ти е вкарал акаунта аз не знам, нали е твой? Май много хора влизат в него. И хайде да си говорим кой играе в коалиция срещу останалите: български или турски играчи. Хайде да го коментираме това. След като има турска солидарност срещу останалите, нека така да кажа, то съответно би трябвало да има и общи действия срещу тях. Каква омраза има тук??! Кой кого мрази? Надявам се да направя по-интересна играта на всички с турско знаме в Блица оттук нататък във всяка ера, в която играя. Надявам се някоя и да се засечем.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #26 -: Септември 17, 2009, 15:38:57 »

Лейди, скрийншоти тези, които ви показали ясно, който е от времето на Ерата 17. В Ерата на 17 аз играех с DeaAdamia и DeaAdamia стана Шампион в тази ерата. А в Ерата 18 аз играх само с Гуленка и Сириус играх с ДеаАдамиа. Това е цялата истина. Моля показивате правилни скрийншоти към правилна ера. Не ме обвиняват в лъжа, си модератор позиция изисква неутралност и справедливост Лейди. И ти разлика добавя масло в огъня да се разбърква до вражда между турски и български играчи.

LadyBlack показа скрийншот, който е от времето на 17-та Ера. Тогава аз играех с DeaAdamia и с АТАКА в последните 7 дни на ерата. Но в 18-та Ера играх с Gulenka.
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 15:58:00 от feera » Активен

feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #27 -: Септември 17, 2009, 15:57:15 »

Опасявам се, че не аз го правя...и не пред моя ник стои изписан съюз "Джихад"  *pardon*

Към съюза Джихад нямам никакво отношение. В последната нощ Тцубаса влезе с акаунта ДеаАдамиа и го вкара в съюза Джихад. Съюзът Джихад беше голяма изненада за мен, всъщност беше шок за мен
« Последна редакция: Септември 17, 2009, 16:05:19 от feera » Активен

olgaru
Гост
« Отговор #28 -: Септември 17, 2009, 17:24:55 »

това тука е най-безочливата мултащина,която съм виждала.....регнали по 20 акаунта и се въртят като мишки в колело...играх с тоя акк,пък в края на ерата играх с ония,пък трети игра с моя и т.н.
....добре...аз имам въпрос - този начин на игра законен ли е според правилата на ИО - ако е законен...против нямам,но ако не е ....тогава къде са наказаните *pardon*
LadyBlack показа скрийншот, който е от времето на 17-та Ера. Тогава аз играех с DeaAdamia и с АТАКА в последните 7 дни на ерата. Но в 18-та Ера играх с Gulenka.
*pardon*....та не ми е ясно - дните като бройка за игра с чужд акаунт ли са важни или самото действие
Сириус играх с ДеаАдамиа.

...нали падаме от луната - та излиза,че сириус е ротиндата,който играе с акаунта на феера,който играе с друг акаунт,който обаче не се знае от кого е регнат...нали Grin Grin Grin...всъщност въпросът ми е с _Etna_ кой игра Grin Grin Grin ...питам само информативно,не че не знам Cool
Активен
feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #29 -: Септември 17, 2009, 17:38:07 »

това тука е най-безочливата мултащина,която съм виждала.....регнали по 20 акаунта и се въртят като мишки в колело...играх с тоя акк,пък в края на ерата играх с ония,пък трети игра с моя и т.н.
....добре...аз имам въпрос - този начин на игра законен ли е според правилата на ИО - ако е законен...против нямам,но ако не е ....тогава къде са наказаните *pardon* *pardon*....та не ми е ясно - дните като бройка за игра с чужд акаунт ли са важни или самото действие
...нали падаме от луната - та излиза,че сириус е ротиндата,който играе с акаунта на феера,който играе с друг акаунт,който обаче не се знае от кого е регнат...нали Grin Grin Grin...всъщност въпросът ми е с _Etna_ кой игра Grin Grin Grin ...питам само информативно,не че не знам Cool


18-та ера: Гуленка = Феера, ДеаАдамиа=Сириус (ака. Ротинда), Етна = Етна Grin
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!