Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 04:00:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има XAH_CEBAP, Няма XAH_CEBAP [BG1]  (Прочетена 2640 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #15 -: Март 23, 2009, 23:49:13 »

не се сещам и ти да си от приятелите ми да ме наричаш така
второ ще кажа, ако имате съмнения, докладвайте, няма нужда да пишете 1000 теми, специално ти докладва преди няколко месеца валмер75 и жадай и видя че не са мултита
за това кой ми има паролата си е лично моя работа, на който трябваше да го кажа, съм го казала.
На лАчни съобщения на никого не съм писала, ако някой ти е писал обърни се към него
и стига глупости, че нищо не сте направили. съвсем случайно влезе някой  в нашите аццта и прати към вашите разграбване с по 40к паладини, невероятен късмет сте изкарали, и повечето от атаките видях са към теб

Понеже си ме поправила, ще те поправя и аз Кате!
"(Всяко изречение започва с главна буква, учи се в първи клас) Не се сещам и ти да си от приятелите ми(от време на време се използват и съюзи) за да ме наричаш така.
(Отново започва с главна буква) Второ (ако не поставиш двуеточие няма никакъв смисъл): ще кажа, ако имате съмнения, докладваите (пише се с "и", а не с "й"), няма нужда да пишете 1000(0) (нашите теми са 0-ла) теми, специално ти докладва преди няколко месеца валмер75 и жадай (от къде знаеш, че съм ги докладвал, нещо май връзки, а?) и видя че не са мултита,
за това кой ми има паролата си е лично моя работа (права си, работата си е твоя, но в твоята тема беше написала следното:"и преди някой да каже че проблема си е мой защото съм си дала паса ще кажа само че не е така не съм го давала на никой освен на сестра ми(тя не играе в този свят), "[/i]), на който трябваше да го кажа, съм го казала.
На лАчни съобщения на никого не съм писала, ако някой ти е писал обърни се към него
и стига глупости, че нищо не сте направили. Ново изречение се започва с главна буква Съвсем случайно влезе някой  в нашите аццта и прати към вашите разграбване с по 40к паладини, невероятен късмет сте изкарали, и повечето от атаките видях са към теб (от къде видя, че са към мен, нали си в МОД, от къде имаш докладите нали нямаш право да ги имаш преди да минат 7 дена? Shocked)"

Катя, във форумите е прието да се обръщаме един към друг използвайки имената на никовете си, както Krum е Крум, така аз съм Пришалец, така и ти си Катя, ако искаш да се обръщам към теб с превдонима Лейка кажи???



Активен
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #16 -: Март 24, 2009, 00:01:36 »

превдонима ми е катя_т, не е кати или кате, ама ми е ясно, че го правите нарочно.
ти си отворил тема, от там знам. http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=12650.0

 ако не искаш да се знае, че си докладвал някого, се пишат лични съобщения. не се отваря тема, която всеки може да прочете.
а за това, че съм в мод и от къде съм видяла битките, нали се сещаш, че съществува скайп и битките могат и там да се пращат, все пак има няколко човека, които не са в мод и могат да виждат битките. както казах, ако имаш съмнения за мулти, докладвай го. ако не искаш да разберем, кого си догкладвал-го направи на лични. а ти първо завърши училище, и тогава почни да поправяш правописа ми. сам забеляза, че правописни грешки нямам, само препинателни.
« Последна редакция: Март 24, 2009, 00:03:59 от katya_t » Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #17 -: Март 24, 2009, 00:06:25 »

А какъв точно качамак е забъркан, ако смея да запитам? Че нещо не успях да разбера...
Активен

katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #18 -: Март 24, 2009, 00:26:59 »

така, ако някой има да ми каже нещо, да ми го пише на лични. не е длъжет целият форум да чете за проблемите ни с едни или други играчи. не знам кой започна темата, но ще е хубаво да я заключи. това дали ще има или няма да има хан кебап, си е лично наша работа, на играчите в съюза. решенията, които ще вземем също си е лично наша работа. спрете да отваряте нови теми, в които забърквате съюза ни.
« Последна редакция: Март 24, 2009, 00:29:41 от katya_t » Активен

Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #19 -: Март 24, 2009, 00:33:10 »

Упс... аз само питах, извинявам се!  Lips Sealed
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!