Imperia Online България  
Юни 28, 2024, 12:32:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят БГ3 версия 4 ( 32 )  (Прочетена 13721 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #60 -: Март 22, 2009, 09:46:22 »

Поздрави и от Съюза VIP_BG!!!Всички които завършиха ерата са достойни за уважение!!!Ние също се отказахме на полувремето  Grin,но още помня войната с НАТО,птиятелите от ПАТРИОТИТЕ с някои от тех продължавам да поддържам връзка,помня и войната с КОМЕКОН (с това че след края ни навиваха да се пръснем в различни съюзи и да снасяме инфо за тях)което не им прави чест и е хубаво да се знае от хората за бъдещи ери!!!В крайна сметка видяхме и хубаво и лошо от тази ера,тя беше последна за повечето от нас но ще я помним дълго!!!
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #61 -: Март 22, 2009, 10:28:32 »

Поздрави и от Съюза VIP_BG!!!Всички които завършиха ерата са достойни за уважение!!!Ние също се отказахме на полувремето  Grin,но още помня войната с НАТО,птиятелите от ПАТРИОТИТЕ с някои от тех продължавам да поддържам връзка,помня и войната с КОМЕКОН (с това че след края ни навиваха да се пръснем в различни съюзи и да снасяме инфо за тях)което не им прави чест и е хубаво да се знае от хората за бъдещи ери!!!В крайна сметка видяхме и хубаво и лошо от тази ера,тя беше последна за повечето от нас но ще я помним дълго!!!
Grin Grin Grin Tongue
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #62 -: Март 23, 2009, 15:07:27 »

Поздрави и от Съюза VIP_BG!!!Всички които завършиха ерата са достойни за уважение!!!Ние също се отказахме на полувремето  Grin,но още помня войната с НАТО,птиятелите от ПАТРИОТИТЕ с някои от тех продължавам да поддържам връзка,помня и войната с КОМЕКОН (с това че след края ни навиваха да се пръснем в различни съюзи и да снасяме инфо за тях)което не им прави чест и е хубаво да се знае от хората за бъдещи ери!!!В крайна сметка видяхме и хубаво и лошо от тази ера,тя беше последна за повечето от нас но ще я помним дълго!!!

И защо са го правели Shocked Shocked Shocked, нали са велики  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked или просто са искали да спечелят още някоя и друга война  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #63 -: Март 23, 2009, 21:56:29 »

И защо са го правели Shocked Shocked Shocked, нали са велики  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked или просто са искали да спечелят още някоя и друга война  Grin Grin Grin Grin Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #64 -: Март 23, 2009, 22:41:50 »

Поздрави и от Съюза VIP_BG!!!Всички които завършиха ерата са достойни за уважение!!!Ние също се отказахме на полувремето  Grin,но още помня войната с НАТО,птиятелите от ПАТРИОТИТЕ с някои от тех продължавам да поддържам връзка,помня и войната с КОМЕКОН (с това че след края ни навиваха да се пръснем в различни съюзи и да снасяме инфо за тях)което не им прави чест и е хубаво да се знае от хората за бъдещи ери!!!В крайна сметка видяхме и хубаво и лошо от тази ера,тя беше последна за повечето от нас но ще я помним дълго!!!
аграре,трябва да признаеш,че ако го бяхте направили,нямаше да се откажете толкова рано и щяхте да изиграете една наистина незабравима ера  Grin Grin
също си съгласен , че един подобен сценарий бе напълно възможен в оня момент ерата,където имаше много размествания между съюзите  wassup
Разбира се това,че не успяхме при вас,не означава,че не сме успели другаде  *hahaha* Как мислите,се разпаднаха зеалотите например  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #65 -: Март 24, 2009, 17:06:14 »

По принцип не съм против тия методи на игра,защото всеки може сам да реши дали да се поддаде на вербуването или не!!!В един момент се ядосвах че предлагате такива ,,врътки" но като помислих си казах че при война всичко е позволено,затова всички се страхуват от русия,защото нейните шпиониса вербували наред и то доста успешно(щом само 2 години след САЩ създават своя атомна бомба)!!!Успех на всички в играта !!!
Активен
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #66 -: Март 24, 2009, 22:53:57 »

Нали знаеш - всяко действие си има противодействие - съюзът на петте краля бе сключил мир с целия свят /аз поне атака към тях от друг съюз освен нашия не бях видял/,та и ние пробвахме нещо по така.
Ако сега излезе някой играч от БГ 3, и ми каже че не са били в мир с тях , ще се откажа от играта  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
moby
Гост
« Отговор #67 -: Март 25, 2009, 01:33:16 »

Нали знаеш - всяко действие си има противодействие 
Много филми гледкаш Ваньоша .. Гледал си сериала Day Break  *freak*
Активен
kavaler
METALLICA
Лейтенант
***

Karma: +28/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Сина си взема вана :)))


Профил
« Отговор #68 -: Март 25, 2009, 10:29:04 »

Нали знаеш - всяко действие си има противодействие - съюзът на петте краля бе сключил мир с целия свят /аз поне атака към тях от друг съюз освен нашия не бях видял/,та и ние пробвахме нещо по така.
Ако сега излезе някой играч от БГ 3, и ми каже че не са били в мир с тях , ще се откажа от играта  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

Нашия съюз (predators)  не сме имали договор с  петте краля.
Активен

METALLICA
gogoght
Гост
« Отговор #69 -: Март 25, 2009, 10:35:17 »

Нашия съюз (predators)  не сме имали договор с  петте краля.
и какво от това, и ние нямахме, но атака не са ни пускали
Активен
upsah
Редник
*

Karma: +9/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


опознай себе си за да разбереш другите


Профил
« Отговор #70 -: Март 25, 2009, 11:46:19 »

Нали знаеш - всяко действие си има противодействие - съюзът на петте краля бе сключил мир с целия свят /аз поне атака към тях от друг съюз освен нашия не бях видял/,та и ние пробвахме нещо по така.
Ако сега излезе някой играч от БГ 3, и ми каже че не са били в мир с тях , ще се откажа от играта  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

и ние нямахме с кралете-поне до към октомври-ноември месец.
Активен

Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #71 -: Март 25, 2009, 12:07:44 »

И какво се оказва?Те били най-големите пацифисти  Grin Grin Сега разбирам защо не играят в международните светове,защото там никой няма да се върже да не граби и пали акаунт дето седи 9-10 месеца без армия  *freak*
Та и затова в една предишна ера минах от техния лагер в друг,не може на картата да имам 42 човека и с 40 да имам мир
И сега ако си спомняте , в началото на ерата те наброяваха около 20 човека,защо останаха само трима ли-ами защото малко хора са способни на подобно нещо - да седят 90% от ерата да копат и накрая да извадят армии.И не защото е трудно,ами защото е тъпо - нап с целия свят и в последния месец юруш  *hahaha*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #72 -: Март 25, 2009, 12:42:54 »

Нали знаеш - всяко действие си има противодействие - съюзът на петте краля бе сключил мир с целия свят /аз поне атака към тях от друг съюз освен нашия не бях видял/,та и ние пробвахме нещо по така.
Ако сега излезе някой играч от БГ 3, и ми каже че не са били в мир с тях , ще се откажа от играта  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

Първия сериозен играч, който ме заплаши в БГ3 беше Jex. Нямахме мир с тях, докато не станахме естествени съюзници, след като Ronin ме занули, докато бях наказан  ;D ;D ;D ;D А вие просто си трайкахте в началото и не се биехте наляво и надясно и след като се подготвихте, започнахте иначе преди това и вие бяхте по-ниски от тревата и по-тихи от водата.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #73 -: Март 25, 2009, 19:06:35 »

Първия сериозен играч, който ме заплаши в БГ3 беше Jex. Нямахме мир с тях, докато не станахме естествени съюзници, след като Ronin ме занули, докато бях наказан  ;D ;D ;D ;D А вие просто си трайкахте в началото и не се биехте наляво и надясно и след като се подготвихте, започнахте иначе преди това и вие бяхте по-ниски от тревата и по-тихи от водата.

Еди Жекс извади армия едва 4 мес преди края на ерата - на знам с какво те е заплашил или изплашил. Въпроса е, че нападения на кралете към други съюзи освен нашия на дали е имало. И в пространството постоянно се говореше за обединение на всички съюзи срещу нас. Дори приятелските ни съюзи са канени да воюват само срещу нас. Даже се появиха играчи, които казаха, че играят в други светове и са им дали ацц-та да си преборят силите с нас. Дали някой е имал договор или не......... това не означава, че е воювал с кралете. Ние сме пълни с доклади от кралете - палили сме ги, били сме ги - разбивали сме се. На дали друг съюз може да се похвали с повече от 1-2 доклада. Единствено гладиаторите - те отначало ги биеха после почнаха да ги палят приятелски.

А на въпроса, че Кралете са взели честно съюзната класация за най-високи проучвания - тук могат да отговорят само Крум и Отон.  *ok*
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #74 -: Март 26, 2009, 19:53:35 »

Еди Жекс извади армия едва 4 мес преди края на ерата - на знам с какво те е заплашил или изплашил. Въпроса е, че нападения на кралете към други съюзи освен нашия на дали е имало. И в пространството постоянно се говореше за обединение на всички съюзи срещу нас. Дори приятелските ни съюзи са канени да воюват само срещу нас. Даже се появиха играчи, които казаха, че играят в други светове и са им дали ацц-та да си преборят силите с нас. Дали някой е имал договор или не......... това не означава, че е воювал с кралете. Ние сме пълни с доклади от кралете - палили сме ги, били сме ги - разбивали сме се. На дали друг съюз може да се похвали с повече от 1-2 доклада. Единствено гладиаторите - те отначало ги биеха после почнаха да ги палят приятелски.

А на въпроса, че Кралете са взели честно съюзната класация за най-високи проучвания - тук могат да отговорят само Крум и Отон.  *ok*


Боре кралете извадиха армия доста преди 8 мия месец, поне Jex и Altor. Спомни си една хубава тема която беше пуснал Мискина за армията на Jex, спомни си и първата война с вас, когато Ал спря Влади на пожар. За това, че повечето играха против вас, да така е, но ако се замислиш сигурно е имало причина, съюзи които са били с-у Сеалотите и Кралете в началото, да се обединят с тях, за една съвместна борба. Тук визирам в частност нашия съюз.
П.п. гледам сте се пуснали пак в БГ3, ама май няма да е толкова весела тая ера, аз лично ще съм нечия каса, защото искам само да видя как функционира новия пазар.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!