Imperia Online България  
Юни 23, 2024, 22:18:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БЛИЦ - новата ера  (Прочетена 183706 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #525 -: Април 10, 2009, 23:46:43 »

На всички ви е много смешно.. но истината е една Smiley днес направо ме разбихте от смях:) 4рима човека камикадзета се разбиха в мен sokolovdim, _Ahilix_, .BaiOnzi., Mongol.. Smiley))) но особенно много ми хареса това на \"НЕПОБЕДЕНИЯ ЛИДЕР\"
 какво повече може да иска човек... а Ивчо защо напусна съюза... Митинхо.. ти дупе принципно нямаш думата тук, теб те зная Smiley нямаш и много правото да се присмиваш погледни се сам 1во, после говори за хората които могат да играят... лесно ви е на вас 30 vs 5 Smiley НаПове... Монти ходи да Пасеш овцете.. там ти е стихията..  всичко го знаем  [:-}
« Последна редакция: Април 10, 2009, 23:49:11 от Kavalcho1 » Активен

titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #526 -: Април 11, 2009, 00:26:26 »

Нека Титов да стане първи по нетни  *bravo* *YAHOO*






                                                                            *suicide*
  Нали знаеш ,че не играя за класации  *beer*
Активен
monticar
Гост
« Отговор #527 -: Април 11, 2009, 02:38:46 »

На всички ви е много смешно.. но истината е една Smiley днес направо ме разбихте от смях:) 4рима човека камикадзета се разбиха в мен sokolovdim, _Ahilix_, .BaiOnzi., Mongol.. Smiley))) но особенно много ми хареса това на \"НЕПОБЕДЕНИЯ ЛИДЕР\"
 какво повече може да иска човек... а Ивчо защо напусна съюза... Митинхо.. ти дупе принципно нямаш думата тук, теб те зная Smiley нямаш и много правото да се присмиваш погледни се сам 1во, после говори за хората които могат да играят... лесно ви е на вас 30 vs 5 Smiley НаПове... Монти ходи да Пасеш овцете.. там ти е стихията..  всичко го знаем  [:-}
Преди дни г-н Луизов написа едно кратко изречение а именно че всичко е математика,но ти едва ли знаеш какво е това.Бъди сигурен че всеки разбил се във теб и ровка днес го е направил с ясното съзнание че сам е избрал да го стори,за разлика от "шориглата" който тази ера БЕ РАЗБИВАН ЛИЧНО ОТ ТЕБ ПОНЕ ДВА ПЪТИ.Тук е момента да кажа че Ако погледнеш всеки който се е разбил макър и на слух ще забележиш че навсякаде има по 100 000 войска все още,същото НЕ ВАЖИ нито за теб нито за ровенка.И двамата имате общо не повече от 10к  *hahaha* *hahaha* *hahaha* "лесно ви е на вас 30 vs 5"-много ясно го каза,а вината я търси в вашия лагер а недей да ревеш като вдовица за кол.Вие 5 човека но не е зле да кажеш с колко АЦЦта за да видиш че горе-долу нещата са равни,а ако си забравил мога да ти припомням,сещам се поне за 10 броя(ровенка,кавалчо,ген.вазов-абитюрента,ветхтди,стани,мухатаюса,жени,асдфгх,шпригли,завер,хардпузъл,мушмурок,трепа4,краско-станаха 14,а ако се напъна мога ад се сетя поне за още 4-5,и ако не бяха изтрили още едно ваше протеже и 5те му АЦЦта- тутурутка_мен нещата стават трагични).Та недей плака толкоз,да сте си паравили сметка.И на последно място да вметна че всеки избира начина си на игра с кого и срещу кого да играе,предполагам не си очаквал лично от мен да съм във вашия лагер  ;DМоже да съм овчар драги кавалчо,но предпочитам породата "Мутон-Шароле" да паса.Добитък като вас не искам да видя ;D
« Последна редакция: Април 11, 2009, 02:48:27 от monticar » Активен
moby
Гост
« Отговор #528 -: Април 11, 2009, 03:05:04 »

  Нали знаеш ,че не играя за класации  *beer*
*beer*  ари де, прибирай се да се напиеме . Cry
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #529 -: Април 11, 2009, 03:49:10 »

На всички ви е много смешно.. но истината е една Smiley днес направо ме разбихте от смях:) 4рима човека камикадзета се разбиха в мен sokolovdim, _Ahilix_, .BaiOnzi., Mongol.. Smiley))) но особенно много ми хареса това на \"НЕПОБЕДЕНИЯ ЛИДЕР\"
 какво повече може да иска човек... а Ивчо защо напусна съюза... Митинхо.. ти дупе принципно нямаш думата тук, теб те зная Smiley нямаш и много правото да се присмиваш погледни се сам 1во, после говори за хората които могат да играят... лесно ви е на вас 30 vs 5 Smiley НаПове... Монти ходи да Пасеш овцете.. там ти е стихията..  всичко го знаем  [:-}
Мда..И оставам непобеден за разлика от теб...Та колко пъти казваш ми ударихте армията тази ера...14 акаунта както казва Монти  а сте една голяма трагедия...А относно загубата на 50-60к армия - не се тревожи за мен..Преди 2-3 дни загубих 120 при ровка...Я да видим сега накрая , към ден днешен кой как е с армиите... Grin Общо войска   191139 . това при мен - ти как си по тоя показател.. *hihi*П.П Остава на теб да взема да обяснявам защо кога и къде какво съм напускал.... Grin Виждам от поста че си леко изнервен...Сигурно има за какво.. Grin Много военни приходи , много зор 3 дни да вдигаме казарми и накрая - един ден живот... *ok* В края ще кажа че от цялата групичка само ти показа прилична игра...Останалите - мъка голяма.....
« Последна редакция: Април 11, 2009, 04:18:29 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Lucifer
Лейтенант
***

Karma: +39/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 103



Профил
« Отговор #530 -: Април 11, 2009, 08:36:31 »

Нека Титов да стане първи по нетни  *bravo* *YAHOO*






                                                                            *suicide*


  май нема да успее  Grin Grin Grin
Активен

mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #531 -: Април 11, 2009, 10:22:25 »

Преди дни г-н Луизов написа едно кратко изречение а именно че всичко е математика,но ти едва ли знаеш какво е това.Бъди сигурен че всеки разбил се във теб и ровка днес го е направил с ясното съзнание че сам е избрал да го стори,за разлика от "шориглата" който тази ера БЕ РАЗБИВАН ЛИЧНО ОТ ТЕБ ПОНЕ ДВА ПЪТИ.Тук е момента да кажа че Ако погледнеш всеки който се е разбил макър и на слух ще забележиш че навсякаде има по 100 000 войска все още,същото НЕ ВАЖИ нито за теб нито за ровенка.И двамата имате общо не повече от 10к  *hahaha* *hahaha* *hahaha* "лесно ви е на вас 30 vs 5"-много ясно го каза,а вината я търси в вашия лагер а недей да ревеш като вдовица за кол.Вие 5 човека но не е зле да кажеш с колко АЦЦта за да видиш че горе-долу нещата са равни,а ако си забравил мога да ти припомням,сещам се поне за 10 броя(ровенка,кавалчо,ген.вазов-абитюрента,ветхтди,стани,мухатаюса,жени,асдфгх,шпригли,завер,хардпузъл,мушмурок,трепа4,краско-станаха 14,а ако се напъна мога ад се сетя поне за още 4-5,и ако не бяха изтрили още едно ваше протеже и 5те му АЦЦта- тутурутка_мен нещата стават трагични).Та недей плака толкоз,да сте си паравили сметка.И на последно място да вметна че всеки избира начина си на игра с кого и срещу кого да играе,предполагам не си очаквал лично от мен да съм във вашия лагер  ;DМоже да съм овчар драги кавалчо,но предпочитам породата "Мутон-Шароле" да паса.Добитък като вас не искам да видя ;D

Най-важният забрави бе ТРЕПАЧА. *gamer*
Активен

Some people just never loose !
olgaru
Гост
« Отговор #532 -: Април 11, 2009, 14:59:49 »

....боже Grin... 5страници радост от това да си камикадзе Grin,дори да се надпреварваш да бъдеш такова *scratch*..., да капитулираш/т.е. да се предадеш,но да си с претенции *pardon* *hahaha*/....,да се самозапалваш в продължение на повече от половин ера ,и то не във война Shocked ,а от страх да не те запали противника....,да се радваш когато някой твой човек си забравя трабантите Grin поради простата причина,че е избил някакви войничета....,да изгубиш две войни от сам човек и да си търсиш  оправдание  Grin ....и куп други....ама много големи глупости....не мога да повярвам,че сте толкова изчерпани и скучни  Cool  и освен да интриганстват на старите играчи нищо друго не им е останало...нито гордост,нито умения....нищо  Lips Sealed
...мойте съболезнования  *rose*
Активен
monticar
Гост
« Отговор #533 -: Април 11, 2009, 15:31:41 »

Най-важният забрави бе ТРЕПАЧА. *gamer*
Как бе,я виж по добре :-)И той доста бой изяде милия.Негов патент е да се посрещат Фаланги със Тежки коне  *crazy* *crazy* *crazy* Поне овреме си би МОДа ;D
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #534 -: Април 11, 2009, 16:21:29 »

....боже Grin... 5страници радост от това да си камикадзе Grin,дори да се надпреварваш да бъдеш такова *scratch*..., да капитулираш/т.е. да се предадеш,но да си с претенции *pardon* *hahaha*/....,да се самозапалваш в продължение на повече от половин ера ,и то не във война Shocked ,а от страх да не те запали противника....,да се радваш когато някой твой човек си забравя трабантите Grin поради простата причина,че е избил някакви войничета....,да изгубиш две войни от сам човек и да си търсиш  оправдание  Grin ....и куп други....ама много големи глупости....не мога да повярвам,че сте толкова изчерпани и скучни  Cool  и освен да интриганстват на старите играчи нищо друго не им е останало...нито гордост,нито умения....нищо  Lips Sealed
...мойте съболезнования  *rose*
За тебе само едно ще кажа - чиста ,кръгла и неподправена 0....Направо си за съжаление...Трагикомична фигура от миманса...Разбирам и злобичката ти и постчето ти...Ти къде си обаче тая ера не разбрах...Игра ли , имаше ли те ..... Grin А старите играчи не ги мисли - с 15 акаунта бяхте , всичките смазани...Значи не са за отписване още.....И точно ти дето за нищо не ставаш да даваш оценки - смешно...И трагично...Но пък типично в твой стил ....
« Последна редакция: Април 11, 2009, 18:48:39 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #535 -: Април 11, 2009, 19:16:13 »

Ya znayu, chto mnogiye Bolgarskiye igroki zdes' igrayut doblestno i chestno, i ya ochen uvajayu etih igrokov. Sredi etih igrokov u menya poyavilos' mnogo druzey i priyateley. No segodnya Sirence iz Jungle nachal palit' moyi provintsiyi. Ya otlichno znayu, KTO i CHTO stoit za etim resheniyem Sirenca. Ya nadeyus',  chto konkurentsiya za Netni Tochki budet chestnoy, chistoy i otvajnoy. Ya takje nadeyus', chto nekotoriye igroki ne budut organizovyvat' GRYAZNIYE İGRY zdes' iz-za Turetskogo znameto. Ya vseh preduprejdayu chto budet ochen ploho tem igrokam, kotoriye budut organizovyvat' i uchastvovat' v gryaznih igrah. Ya trebuyu chistoy konkurentsiyi, ya trebuyu chestnoy konkurentsiyi, bez natsionalizma. Ya nenaviju natsionalizm. Ya student iz Ukraini, kotoriy uchitsya v Turtsiyi.
« Последна редакция: Април 11, 2009, 19:19:29 от feera » Активен

peshko1
PhantomLord
Капитан
****

Karma: +247/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #536 -: Април 11, 2009, 19:22:47 »

Ya znayu, chto mnogiye Bolgarskiye igroki zdes' igrayut doblestno i chestno, i ya ochen uvajayu etih igrokov. Sredi etih igrokov u menya poyavilos' mnogo druzey i priyateley. No segodnya Sirence iz Jungle nachal palit' moyi provintsiyi. Ya otlichno znayu, KTO i CHTO stoit za etim resheniyem Sirenca. Ya nadeyus',  chto konkurentsiya za Netni Tochki budet chestnoy, chistoy i otvajnoy. Ya takje nadeyus', chto nekotoriye igroki ne budut organizovyvat' GRYAZNIYE İGRY zdes' iz-za Turetskogo znameto. Ya vseh preduprejdayu chto budet ochen ploho tem igrokam, kotoriye budut organizovyvat' i uchastvovat' v gryaznih igrah. Ya trebuyu chistoy konkurentsiyi, ya trebuyu chestnoy konkurentsiyi, bez natsionalizma. Ya nenaviju natsionalizm. Ya student iz Ukraini, kotoriy uchitsya v Turtsiyi.
това на къв език е бе заболя ме главата докато го про4ета наи вероятно як диалект е нау4ил този
Активен

mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #537 -: Април 11, 2009, 19:24:00 »

това на къв език е бе заболя ме главата докато го про4ета наи вероятно як диалект е нау4ил този
Руски на латинеца нещо такова.
Активен

Some people just never loose !
moby
Гост
« Отговор #538 -: Април 11, 2009, 19:24:29 »

Ya student iz Ukraini, kotoriy uchitsya v Turtsiyi.
moya persha liubov bula ukraynski pohodjennya  *beer* . Vi    prekrasnii jinki
Активен
feera
Редник
*

Karma: +24/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #539 -: Април 11, 2009, 19:26:34 »

moya persha liubov bula ukraynski pohodjennya  *beer* . Vi krasiva jinki 

Vy duje garno volodiyete Ukrayinskoyu movoyu, tse duje duje priyemno dlya mene Fatboy Slim.  *rose* Tak...v nas duje garni jinki. My pyshayemosya nashimi jinkami Smiley Embarrassed
Активен

Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!