Imperia Online България  
Юни 16, 2024, 00:15:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво на сеното 3  (Прочетена 52737 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #270 -: Април 02, 2009, 00:57:30 »

Какво прехвърляте топката на РАЗБИВАНЕ всички знаем че вината си е с самитее СЕВАРИ ... Wink *hmm* *hmm*
Да , вината е тяхна , но от Разбиване какво търсят в акаунтите на хората , нали са 1ви във военната класация , явно се имат за "бойци" , защо не спечелят това място в класацията по честен начин , а се подиграват с труда на хората  ...
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #271 -: Април 02, 2009, 00:59:58 »

Труд права си ... но този труд да не иде на вятара (както стана ) трябаше да си държат свясни пароли и да не ги пишат в саюзни белешки не знам кои нормален саюз го прави . Huh? Huh? Huh? *hmm* *hmm* *hmm*
Активен
Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #272 -: Април 02, 2009, 01:00:38 »

Виж Бояне такива келеши като тебе много са ми минавали няма да си първия няма и да си последния виж дразниш ме и започва да става лично виж бъди ми приятелче тази игра няма нищо общо с действителноста ,а повярвай ми не би искал да ме познаваш в действително както и аз теб да не се насереш заедно с майкати и татко ти помяр такъв внимавай какво говориш извинявам се пред аудиторията на форума аре давайте ми картона , а ти бояне не ли ме разбра правилно ще те копам да знаеш !!!
Възпитание без грешка , поздрави родителите си от мен и им кажи, че ако бях на тяхно място бих се срамувала от детето си  *stop*
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #273 -: Април 02, 2009, 01:02:01 »

а ти ми обясни, кой нормален съюз пробва различни пароли, да влиза в чужди аццта, или да влиза в чужди пощи с тайните въпроси, в моята не са успели, но айпито което е пробвало е показано, и интересното е, че в пощите в които са успели да влязат е същото айпи
Активен

Asq666
Не следвай път - върви, където няма път и остави следа !
Сержант
**

Karma: +1077/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 84


Луда666


Профил
« Отговор #274 -: Април 02, 2009, 01:05:33 »

Труд права си ... но този труд да не иде на вятара (както стана ) трябаше да си държат свясни пароли и да не ги пишат в саюзни белешки не знам кои нормален саюз го прави . Huh? Huh? Huh? *hmm* *hmm* *hmm*
Това си е тяхна работа , с какви пароли са и къде са ги записали , Империа онлайн е честна и доблестна игра , ако вие се имате за такива играчи никога не бихте направили подобно нещо , както казах на мой съюзник с може би най-голямата войска в бг1 бе разбита паролата , но този който я е разбил само е разгледал  и нищо не е направил , въпреки че е имал основания да му освободи армията и да се погаври с акаунта ...
Активен

Борбата е необходимо условие за победа.
Щом не нападаш-отстъпваш.
r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #275 -: Април 02, 2009, 01:07:35 »

И какво сочи IP Huh??? Smiley
Активен
Alien
Лейтенант
***

Karma: +17/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 157



Профил
« Отговор #276 -: Април 02, 2009, 01:19:52 »

ЕЕЕ не вече ми писна от глупостите на вимпел75 и Катя, кой първи разби парола на чужд съюз и го кандидатира за лидер? Вимпел кажи ми??? Водихме войни с Македония и с Вас, но когато войната с Вас започна на следващият ден разбрахме, че паролата на наш съюзник е била разбита! Сигурно се питате по какво разбрахме, еми момчето влезе и всичките му съобщения бяха прочетени ето и темата в която писах за разбитата парола, вижте датата! http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=15762.0 Изпратих и лично съобщение към КРУМ. Отговора е личен и няма да го поствам!
Малко след това бях ударен от jadai и del4oo (едно и също лице 100%) понеже си пращахме на масови всички атаки, от там ме засякохте, изчислихте ми картографията и от там е лесно с акаунт в един друг свят вие знаете кой! Лицето с два акаунта (jadai и del4oo) пусна армиите на двата си акаунта 1 секунда след моите момчета, армиите му вървяха едновременно!!! изгонихме съюзника с разбита парола, но 1 ден по-късно разбихте втора, грешката си беше тяхна,паролите им бяха лесни, но не ми говорете за чест и достойнство, защото сте такива мишки, Вие наистина не лъжете, просто премълчавате, което си е пак скриване на истината!!!
Загубихте защото и вие играхте против правилата, приемете го!
Активен
tupac
Step by step We all fall down Like toy soldiers
Лейтенант
***

Karma: +54/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 214



Профил
« Отговор #277 -: Април 02, 2009, 01:25:22 »

Труд права си ... но този труд да не иде на вятара (както стана ) трябаше да си държат свясни пароли и да не ги пишат в саюзни белешки не знам кои нормален саюз го прави . Huh? Huh? Huh? *hmm* *hmm* *hmm*
Ама на тебе ти бяга май основното а?!  *crazy*  *tired* .Тук става въпрос за долната постъпка на тези "първенци" и "големи бойци"(незнам дали и ти си от тия образи,но ако си може би трябва да се засрамиш преди да радваш че сте на първо място ;D ),а не за глупоста на тези който са си оставили паролите  така(това си е тяхна работа,нека те се бия по главите)  *wall* .Също става въпрос че трябва да има наказания както за всички нормални чийтърчета,които са се правили на хитри до сега.Всички трябва да са равни,не да има хора с привилегии и хора на които да им се опрощават глупостите.
Активен

katya_t
Forum Staff
*

Karma: +1193/-152
Неактивен Неактивен

Публикации: 407



Профил
« Отговор #278 -: Април 02, 2009, 01:31:22 »

не сме разбрали, от вашите масови. все пак атаката се появява час по рано. картографията също се изчислява доста лесно, за толкова умели играчи, като вас трябва да ви е ясно как става. и хващането на войската стана защото като сме на линия, всеки е наясно към кого пътува атака и кога ще се върне врагът. така, че хващането на твоята войска е напълно в правилата. не ни е за първи път, да хващаме така войска. какво искаш да кажеш, че сме влизали и при другите съюзи ли
п.п. и аз не пиша глупости, давам си мнението. никога не съм приемала чуждото мнение за глупост, с идеята, че и моето мнение дори и да не харесва на някого, не е глупост. проблемът ви на вас е, че постнахме битките, но и в това сме си в правото
Активен

valmer75
Гост
« Отговор #279 -: Април 02, 2009, 01:58:42 »

Абе Алиен ти малко срам имаш ли първо докладва jadai и мене че сме мулти сега jadai и del4oo искарваш ни ,че ние сме ви разбили профил това е наглост бъдете поне малко чесни и ако не друго замълчете
 *crazy*
Активен
BulleTProoF_BG
Редник
*

Karma: +5/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #280 -: Април 02, 2009, 05:56:32 »

Значи да го разбирам така,не е виновен този който е пратил тези атаки ,а хората към които са пратени така ли Huh? Димитър Гигов (ДаджаЙ)  Grin ,защо не влезне да се защити или не може да пише във форуми ???Е вие нали можете ,имате си паролите (доказано!!!) ,еми някой поне да си направи трудът да се защити от неговият акаунт бре... мам...!!!Защо никой от вас СЕВАРИ не каза :Това е лъжа!!!Не може да е Даджай  Grin ,той не ни знае паролите !!!Никой не ни знае паролите !!! Аз ще ви кажа защо ,защото ви ги знаеше и не само той,целият съюз си ги знаехте,което не е нещо лошо ,но когато ревете и се вайкате навсякъде из фоорума почвате да ме дразните и не само мен ,стига сте се правили на светци когато сте си виновни единнствено и само ВИЕ .Да аз съм от РАЗБИВАНЕ ,но нито 1 от тези атаки не е пускана от наш съюзник ,гарантирам 100 % .Проверени сме и ,поради този факт сме не наказани ,как да ви го обясним на вас момчета по друг начин и как да ви накараме да не се заричате само ами да действате .Когато си изясните цялата ситуация във вашият явно НЕ единнен "Съюз" тогава търсете отговорнност (макар и не ваша работа !!!) от нас или които и да било други .Тези военни точки са си 100 % заслужени и аз искам да кажа на тези които постават този факт под съмнение :Обявете ни война бе момчета ,защо сме ви криви толкова ,зашо всички лаете против нас ???Който каже ,че не сме ги заслужили тези точки ,му предоставяме възможността да докаже твърдението си ,на никой не сме отказали.Мисля че воините и атаките е най-добре да се извършват в играта ,оставете на администраторите да си вършат работата !!!
Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #281 -: Април 02, 2009, 07:48:19 »

Петков  досега не сьм те обиждал спазвай правилата и добрия тон  Grin това че излизаш от контрол вече сигурно се дьлжи на лична причина а не на играта . Ако е играта спри да играеш  Grin не ти се отразява добре .Не те познавам лично  *crazy* и не сьжелявам че не сьм срещнал такьв образ като теб  *hihi*.Агресията ти издава безсилието ти да се справиш с мен и моите сьюзници  ;D.След една седмица ще постна изявите ти /ако изобщо има такива/ в новия ти сьюз. Ако бях лидер на сьюза за изказванията досега   *hmm* щеше да си тьрсиш друг такьв. Приемам че изказванията ти се дьлжат на вьзрастта ти  *ok*.Не прекалявай .Заканата сьс убийство /че ще ме копаш/ е наказуема по законите не само извьршването му , това че е форум не те извинява  Smiley.Забавлявай се , това е просто игра не е действителността. И още нещо ще ти кажа което не знаеш за теб загубата от 34  по военни точки сьюз сьщо явно не ти понася.Научи се да губиш сьс чест .След седмица ще има нова тема обещах ти за последните ти изяви.Един сьвет от мен за ИО разпусни армията си и вкарай ресурса в сьюзната каса и пуснете едно шпионство  *hahaha* че без тях питай Ленин какьв поздрав получи снощи от Тодор Колев  Grin
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #282 -: Април 02, 2009, 07:52:51 »

Поздрава за Ленин
http://www.youtube.com/watch?v=C7gYe0IOVvw
Активен

BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #283 -: Април 02, 2009, 07:53:12 »

 Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

r3al4o0
Редник
*

Karma: +2/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #284 -: Април 02, 2009, 08:44:36 »

хухаухауахуха Бояне ТИ ме разипваш бе човек толкова хумор има в тебе че направо корема ме заболя *hahaha* *hahaha* Най-големия си да знаеш , ама по душаа Wink Wink Wink *hmm* *hmm* *hmm*
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!