Imperia Online България  
Юни 18, 2024, 18:19:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: белите гащи на спасението  (Прочетена 11112 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« -: Август 05, 2008, 22:12:05 »

имам една идея която ме човърка от отдавна  Grin
ясно че играта става фермерско ориентирана но при положение че някой капитулира  според мен би трябвало да понесе и някакви негативи   *pardon* аз лично предлагам морала му в защита и атака да падне с 10 или 20 . аз лично невиждам логично обяснение защо войска която е капитолирала от някой ще се ползва със същия морал като такава която не е капитулирала *pardon*
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #1 -: Август 05, 2008, 22:42:24 »

mnogo si prav, a sa6to i da moje da kapitulira 2 pat i da padne s o6te 30 moral e extra   *beer*
Активен

nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #2 -: Август 05, 2008, 22:46:38 »

mnogo si prav, a sa6to i da moje da kapitulira 2 pat i da padne s o6te 30 moral e extra   *beer*
като смяната на съюзите  Wink добра идея  *bravo* мах 2 пъти от някой и общо 10 капитулации и това е  *pardon*
 *beer*
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
Hidalgo
Гост
« Отговор #3 -: Август 05, 2008, 23:10:27 »

След месец КАПИТУЛАЦИИ ,  да остане на  30 морал  Grin.
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #4 -: Август 05, 2008, 23:14:46 »

След месец КАПИТУЛАЦИИ ,  да остане на  30 морал  Grin.
нее само докато е капитулирал имам в предвид  Smiley
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #5 -: Август 05, 2008, 23:15:13 »

а като махне знамето морала ще се възстанови все пак-а докато е с флаг защо му е пада морала като той и без тва няма войска....бълха го ухапала
по-добре е да му се взима на капитулиралия 10% дневния доход - така фермера все едно плаща данък да не го нападат, а воините така или иначе не са облагодетелствани поради известни до болка причини,които нямат нужда от коментар
а и дори да се обяви война на капитулиралия - той може да напусне съюза си и пак да избегне заплахата,докато да му се отнеме част от дневния приход ще бъде според мен достатъчно наказание за небоеспособността и символ на недоволството на народа породено от липсата на силна армия,която да го защити
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #6 -: Август 05, 2008, 23:19:40 »

toi ako se za6titava na 30 moral mu e dostata4no nakazanie kato go nalazqt, ina4e i ti si prav Cesare  Smiley
Активен

nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #7 -: Август 05, 2008, 23:20:36 »

а като махне знамето морала ще се възстанови все пак-а докато е с флаг защо му е пада морала като той и без тва няма войска....бълха го ухапала
по-добре е да му се взима на капитулиралия 10% дневния доход - така фермера все едно плаща данък да не го нападат, а воините така или иначе не са облагодетелствани поради известни до болка причини,които нямат нужда от коментар
а и дори да се обяви война на капитулиралия - той може да напусне съюза си и пак да избегне заплахата,докато да му се отнеме част от дневния приход ще бъде според мен достатъчно наказание за небоеспособността и символ на недоволството на народа породено от липсата на силна армия,която да го защити
това също е добра идея  *bravo* *bravo*  то вярно че парите ще ги бъркат макар да мисля че 10% от дохода е малко  *pardon*
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #8 -: Август 05, 2008, 23:24:13 »

toi ako se za6titava na 30 moral mu e dostata4no nakazanie kato go nalazqt, ina4e i ti si prav Cesare  Smiley
наказание е ако има нещо ,с което да ползва тоя морал щото знаеш че има фермери и без нито един стрелец даже  Grin
само да не е поредното предложение дето ще го оспамят или пренебрегнат
това също е добра идея  *bravo* *bravo*  то вярно че парите ще ги бъркат макар да мисля че 10% от дохода е малко  *pardon*
аз пиша 10% щото си е традиция десятъка в повечето земи (включително и Волжка България),а и днеска го виждаме приложен у нас......ся ако някой прояви повече изобретателност може и 50% да то направи  Grin
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #9 -: Август 05, 2008, 23:24:46 »

а като махне знамето морала ще се възстанови все пак-а докато е с флаг защо му е пада морала като той и без тва няма войска....бълха го ухапала
по-добре е да му се взима на капитулиралия 10% дневния доход - така фермера все едно плаща данък да не го нападат, а воините така или иначе не са облагодетелствани поради известни до болка причини,които нямат нужда от коментар
а и дори да се обяви война на капитулиралия - той може да напусне съюза си и пак да избегне заплахата,докато да му се отнеме част от дневния приход ще бъде според мен достатъчно наказание за небоеспособността и символ на недоволството на народа породено от липсата на силна армия,която да го защити
Да..Та да се стимулира развитието на акаунти за палежи..Аз от грабежи много малко хора съм виждал да капитулират..Нали затова може да се капитулира само от един човек , за да не се злоупотребява с това..Иначе всички ще се отдадат на палежи за да се капитулира от тях и да трупат доходи..А и който иска винаги може да тресне войничка на капитулиралия..Ако пък е сам или в неактивен съюз все ще се намери втори човек да довърши делото на тоя дето е капитулирано от него.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #10 -: Август 05, 2008, 23:25:44 »

За акаунтите за палежи си има система за ловене  *write*
Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #11 -: Август 05, 2008, 23:27:18 »

И най добрата система може да бъде заобиколена..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #12 -: Август 05, 2008, 23:28:08 »

Да..Та да се стимулира развитието на акаунти за палежи..Аз от грабежи много малко хора съм виждал да капитулират..Нали затова може да се капитулира само от един човек , за да не се злоупотребява с това..Иначе всички ще се отдадат на палежи за да се капитулира от тях и да трупат доходи..А и който иска винаги може да тресне войничка на капитулиралия..Ако пък е сам или в неактивен съюз все ще се намери втори човек да довърши делото на тоя дето е капитулирано от него.. *pardon*
не е нужно тези 10-20% да отиват при този който го напада  а просто да му се намалят  автоматично по време на капитулацията  *pardon*
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
Cesar
Лейтенант
***

Karma: +111/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #13 -: Август 05, 2008, 23:29:48 »

Ами по-горе пише ,че 10% не е голямо наказание тъй че загубите няма да са главозамайващи  *xxx*
пък и съм останал с впечатлението,че фермерите в повечето случаи имат акаунти за палежи  Grin
не е нужно тези 10-20% да отиват при този който го напада  а просто да му се намалят  автоматично по време на капитулацията  *pardon*
да ,никъде не съм споменал да отиват при тоя ,от който е капитулацията
« Последна редакция: Август 05, 2008, 23:31:35 от Cesar » Активен

Красотата на едно лице трябва да се види на лунна светлина - тогава, когато гледаш наполовина с очите си, наполовина с въображението си.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #14 -: Август 05, 2008, 23:30:06 »

не е нужно тези 10-20% да отиват при този който го напада  а просто да му се намалят  автоматично по време на капитулацията  *pardon*
Насе ,може да се капитулира от един човек..Все пак е минимална защита...Съгласен съм примерно ако може да капитулира от целия свят че трябва да има санкции , но за капитулация от един... *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!