Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 09:51:46 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: bu oyunun çivisi çıktı,  (Okunma Sayısı 9208 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
okyanus07
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Son_Turk

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 31, 2008, 12:18:35 ÖÖ »

içerde 850 okçu var yıkması çok zor kale yi her raunt 7 şer moral düşcek adam kaç moralle geliyo burası çok önemli savaş raporunu görmeden bişey dersem yalan olur

box defans olduğu için, 95 moral ile geliyor, 35000 muhafız, 20 000 şovalye ama biliyorsunuz sovalye kaleye vuramıyor. başka asker yok.
okyanus07
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Son_Turk

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 31, 2008, 12:38:11 ÖÖ »

zaten ikinci box defans eyalet 13 de dağlar ve orman eee onuda yıkarsa yuh artık,
karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #17 : Aralık 31, 2008, 08:08:09 ÖÖ »

kardeş hayalet bir ordu daha gelmiş her halde 35000 muahfızla  ve 85 mancıkla kale 8 çok zor yani mancıksınz kale 8 yıkılıyorda bu kdar muhafızla zor be kardeş kale 7 olsa kolayda bu zor biraz daha neler görecez ya bu oyunda.

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
ruud33
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 31, 2008, 12:51:45 ÖS »

hayyam ve eastblood  oncelıkle oyuna ne kadar hakım oldugunuz ortada beyler :Smiley o yuzden sıze cevap erıp zman kaybetmıycem. bence bırdaha dusunun veya daha ıyı hesap yapın derım. evet 15000 muhafız kale 7 yıkar dememdekı ısrarım suruyor benım. ayrıca adam zaen 35k muhafız gondermıs ve agır mancınık var sanırım 85 teneydı. yanı bence bu savasta herhangı bır anormallık yok Huh?

NOT: karaaslan arkadasımız da sanırım konuyu ıyı okumamıs. cunku yıkılıan kale zaten 7 Wink 8 degıl yanı

Sözünde durmak büyük bir erdemdir, ama bütün büyük işleri sözünde durmayanlar başarmışlardır... 
                                                                         MACCHIAVELLI
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Aralık 31, 2008, 02:27:58 ÖS »

boş box   kale yediler  moralinde yüksek olması koşulu ile 20000-30000 bin arası  muhafız rahatlıkla yıkar   box olmayan kale yediler 15000-20000 arası  muhafızla yıkılır.  içinde eğer bi miktar seçkin okçu olan kale yediler örnek 1000 seçkin okçu ovada box bile olsa 100 moral 30000 bin muhafız ve 85 ağır mancınık yıkar  ama dağlarda olursa aynı şartlarda yıkamaz .
alperen77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 31, 2008, 04:01:37 ÖS »

valla arkadaşlar kale7 ye 25bin muhafız vuruş yapıyor benim bildiğim. adam 30bin yollamış. ovaya 95 moralle gelen birisi 30k muhafız ve 85 mancınıkla yıkar. ama burda konuşmaktansa hesap makinesinden hesaplanabilir yıkıp yıkamadığı. onun için de istihkam seviyesi falan gerekli.
sancak
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 31, 2008, 07:49:36 ÖS »

box defans olduğu için, 95 moral ile geliyor, 35000 muhafız, 20 000 şovalye ama biliyorsunuz sovalye kaleye vuramıyor. başka asker yok.

hesap makinesinde hesaladım adam yıkıyo kaleyi sorun olmuyo zaten arkadaşlarda yazmışlar yıkabilirler diye
karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #22 : Aralık 31, 2008, 11:34:32 ÖS »

hayyam ve eastblood  oncelıkle oyuna ne kadar hakım oldugunuz ortada beyler :Smiley o yuzden sıze cevap erıp zman kaybetmıycem. bence bırdaha dusunun veya daha ıyı hesap yapın derım. evet 15000 muhafız kale 7 yıkar dememdekı ısrarım suruyor benım. ayrıca adam zaen 35k muhafız gondermıs ve agır mancınık var sanırım 85 teneydı. yanı bence bu savasta herhangı bır anormallık yok Huh?

NOT: karaaslan arkadasımız da sanırım konuyu ıyı okumamıs. cunku yıkılıan kale zaten 7 Wink 8 degıl yanı
sagol ruud33 ben kale 8 sanmıştım kale yedise ben kale yedileri ne ordularla yıktım bu rakamalr komik degil yani beyler isterse box olsun belki daglar olursa ve okçu olursa farkede bilir bence

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
mustanq
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ocak 01, 2009, 12:17:30 ÖÖ »

hadi be ordan 15 bin muhafızla kale 6 zor yıkarsın  *xxx* *xxx*
senin bu oyundan anladığından şüpheliyimm demekki hiç kale 7 yıkmamışsın muhafızla 12 bin muhafızla  kale7 yıktığım günü biliyorum dostum ama boş

Deli Olmuşsak Sewgimiz için oLduk, Sarhoş olmuşsak Aşkımız için Olmuşuzdur
mustanq
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ocak 01, 2009, 12:19:28 ÖÖ »

sana kattılıyorum dostum gayet normal bi savaş

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ocak 01, 2009, 01:24:14 ÖS »

senin bu oyundan anladığından şüpheliyimm demekki hiç kale 7 yıkmamışsın muhafızla 12 bin muhafızla  kale7 yıktığım günü biliyorum dostum ama boş
ben senin yıkmadıgın kadar kale 7yıktım bu oyunda  Wink

mustanq
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ocak 01, 2009, 03:22:16 ÖS »

ben senin yıkmadıgın kadar kale 7yıktım bu oyunda  Wink
sen ne diyosun burlarda beni görmediğin için durumumuda bi,lmiyosun bu oyunda şimdiye kadar kaç puan yaptın ne kadar asker bastın ne kadar rtübe aldın sölermisinn

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ocak 01, 2009, 03:35:43 ÖS »

sen ne diyosun burlarda beni görmediğin için durumumuda bi,lmiyosun bu oyunda şimdiye kadar kaç puan yaptın ne kadar asker bastın ne kadar rtübe aldın sölermisinn
4sezon oynadım ama hıc bırını tam bitirmedim çünkü geçen sene niyetlendiğimde daha 3 aylıkken diyar 250bin puanlı hesabım gıttı net degerde hatırı sayılır bir noktada idim suan ise 38 oynuyorum bakarsan görürsün dogukan fazla vaktim olmuyor benım oyuna okulum yüzünden sabahtan aksama kadar bende imperia basında olsaydım suanda daha iyi yerlerde olabilirdim ama ben günde topu topu 3 saat girebiliyorum ve ben bu oyunu puan için oynamıyorum net değer amacım

mustanq
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ocak 01, 2009, 03:46:20 ÖS »

4sezon oynadım ama hıc bırını tam bitirmedim çünkü geçen sene niyetlendiğimde daha 3 aylıkken diyar 250bin puanlı hesabım gıttı net degerde hatırı sayılır bir noktada idim suan ise 38 oynuyorum bakarsan görürsün dogukan fazla vaktim olmuyor benım oyuna okulum yüzünden sabahtan aksama kadar bende imperia basında olsaydım suanda daha iyi yerlerde olabilirdim ama ben günde topu topu 3 saat girebiliyorum ve ben bu oyunu puan için oynamıyorum net değer amacım
dostum bende okuyorum yaşım 17 benim senin kadar bile vaktim olmuyor bana inanmazsan gökhan abi(devilkıss)e sor benim hakkımda bilgi edinmeden ne kadar kale 7 yıktığım hakkında yorum yapma

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ocak 01, 2009, 03:51:53 ÖS »

ozaman sende bu oyun bildiğinden şüpheliyim deme bende 16 yaşındayım ayrıca sen diyosunki 12bin muhafızla yıktıgım oldu saldırdığın adam oyunu bırakmısmıydı ve kac puandaydı merak ettim çünki senin arastırmalarında yüksek demkki ayrıca bu konuda bahsedıldıgıne gore kalesı yıkılan arkadasımıza saldıran adamla aynı güçte rakipler ve box defans içinde arastırmaları eşit olsa bende biraz zor yıkılır ama imperia bu ne olacagı belli olmaz...

Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!