Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 12:40:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Arkadaşlar Yardım!!!!!!!!!!!!!11  (Okunma Sayısı 1233 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
IYI_Osmancik
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 25, 2008, 01:57:26 ÖÖ »

Arkadaşlar "natilus" adındaki biriyle ittifak kurmuştuk. Oyunu bırakıyorum deyince liderliği başka bir arkadaşa verdik.Ancak kendini ben natilusum diye tanıtan (natillusun arkadaşı) üyeliğini kullanan birisi de  liderlik için oy başlattı. Ve kabuller fazla durumda. Üstelik kendi ittifağına saldırıp bolca altın kazandırıyor. Bu işi nasıl düzeltiriz? Lütfen yardım:@
« Son Düzenleme: Aralık 25, 2008, 02:00:13 ÖÖ Gönderen: devilkiss » Kayıtlı
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 25, 2008, 02:01:50 ÖÖ »

Şifrenizi kimseye vermeyeceksiniz ve güvenmediğiniz kişileri ittifakınıza almayacaksınız.Bunlara özen gösterirseniz daha az sorunla karşılaşırsınız.

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
IYI_Osmancik
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 25, 2008, 02:09:16 ÖÖ »

Şifrenizi kimseye vermeyeceksiniz ve güvenmediğiniz kişileri ittifakınıza almayacaksınız.Bunlara özen gösterirseniz daha az sorunla karşılaşırsınız.

Çözüm üretmek yerine verdiğiniz tavsiyeleriniz için teşekkürler.Durumu anladığınızı sanmıyorum. İTTİFAĞI BERABER KURDUK NE DEMEK ACABA? Bu oyunun admini kim arkadaşlar?
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 25, 2008, 02:14:30 ÖÖ »

eğer oylamaya açtı ve önde gidiyosa ve oylama böyle biterse bişey yapamazsınız o lider olur..

IYI_Osmancik
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 25, 2008, 02:16:38 ÖÖ »

Oyunun admini yok mu ya.Nasıl oyun bu? 2 üyelik kullanımı ve kural ihlali var.Hesap kapatılamaz mı? Böyle trajikomik bişiy olmaaz
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 25, 2008, 02:21:47 ÖÖ »

Çözüm üretmek yerine verdiğiniz tavsiyeleriniz için teşekkürler.Durumu anladığınızı sanmıyorum. İTTİFAĞI BERABER KURDUK NE DEMEK ACABA? Bu oyunun admini kim arkadaşlar?

Bakınız ucuz polomiklere gerek yok.Bir oylamadan söz ediyorsunuz ve önde giden üyeye karşı bizim birşeyler yapmamızı bekliyorsunuz.Sebep olarakda ittifakı kurduğumuz kişinin kendisi değil arkadaşı diyorsunuz.Bunun üzerine bende kuralı hatırlattım size; oyunda şifrenizi başkasına vermek yasaktır.Bu kuralı ihlal ettiğinizde doğan sonuçlardan İO sorumlu değildir ve kim kimdir araştırıp bulmaklada yükümlü değildir.Son söylediğimde herkesi ittifakınıza almayın daha az sorun yaşarsınız.Burdan da anlaşıldığı gibi güvenilir bir kişi ile kursaydınız ittifakınızı bu sorunu yaşamazdınız.Admin sormuşsunuz blues admindir ona mesaj atabilirsiniz.Size kolay gelsin.

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 25, 2008, 02:24:44 ÖÖ »

Oyunun admini yok mu ya.Nasıl oyun bu? 2 üyelik kullanımı ve kural ihlali var.Hesap kapatılamaz mı? Böyle trajikomik bişiy olmaaz

Bir üyelik bir başkasına devir edilebilir.Aynı diyarda oynayan bir başka oyuncu olmadıktan sonra.Ama aynı diyarda başka nicki olan bir oyuncu ise her iki nicki ve kendi nickinizi ve hangi diyar olduğunu bana özel mesajla yollayınız.

IYI_Osmancik
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 25, 2008, 02:30:45 ÖÖ »

P.m. attım. Teşekkürler
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!