Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 03:02:50 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mantıksız  (Okunma Sayısı 1464 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
altay17
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 16, 2007, 04:56:08 ÖS »

Puanım 37000, ittifak savaşında puanı 90000 olan birine saldırıyorum ve 14 onur puanı kaybediyorum 3x kuralından dolayı. Puanı düşük olana saldırırsan anlarım ama yüksek olana saldırırsan sanki onur puanı düşeceğine tersinin olması gerekmez mi?
Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Kasım 18, 2007, 10:08:16 ÖS »

Puanım 37000, ittifak savaşında puanı 90000 olan birine saldırıyorum ve 14 onur puanı kaybediyorum 3x kuralından dolayı. Puanı düşük olana saldırırsan anlarım ama yüksek olana saldırırsan sanki onur puanı düşeceğine tersinin olması gerekmez mi?

bu daha öncede tartışıldı ama maalesef bi sonuç alınmadı. dediğin gibi kendinden daha güçlü birine saldırmak onur puanı ve moral kaybettirmemeli.  >Grin

Ayrıca bi noktaya daha değineyim diyarlarda online olanlar artık görünmediği için artık kimse kolay kolay kendinden 3x puan düşük veya yüksek birine saldırmıyor. Niye mi. çünkü hem moral hem de onur puanı çok düşüyor. adamın online olup olmadığını bilmeden ordunu yolluyorsun sonra adamın online olduğunu anlayıp ordunu geri çekiyorsun. kaybettiğin onur puanıyla ortada kalıyorsun. en azından saldırı yapılmadan onur kaybedilmemeli.  Huh?
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 21, 2007, 12:38:49 ÖS »

açıkçası mantıksız gözükeni reelde düşünürsek...ben kendimin 3 katı kuvvetli birisine saldırıyorsam bu bende negatif bir etki yaratmalıdır.oyunda eitsizlik gibi gözükse de üstün olanın bir çekince yaratması çok doğaldır..bu morali düşürebilir..ancak onuru düşürmesine kesinlikle karşıyım...sadece anladığım kadarıyla işi kolayca çözmek için onur-moral arası bağlantılı bir yazılım kullanılmış...çok da irdelenmemiş...

they will know the power of my sword
okyanus07
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Son_Turk

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Kasım 21, 2007, 09:41:29 ÖS »

aynı şekilde katılıyorum kardeşim aynı sorunları bende yaşıyorum, bu konu ile ilgili bişeyler yapılması lazım..... Angry Angry Angry
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!