Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 02:41:20 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Maceste!!!!Gönüllerin ittifakı  (Okunma Sayısı 3533 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
payitaht
Yusuf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 15, 2008, 01:29:15 ÖS »

Maceste ittifakının lideriyim Kulaanıcı adım payitaht
Allaha şükür liderlik hakkında tecrübelerim var ve ilk liderliğim değil

Benim ittifakımda puan ayrımı yapılmaz eşitlik ve demokrasi vardır.
Ayrıca ittifakımızın belli kuralları bulunmaktadır bu kuralları onaylayan ve başvuru yapan her üyeye kapımız herzaman açıktır

İttifak Kuralları

1-İttifak içinde kararlar alınırken Şu sıraya uyulmalıdır
-Üyeler arasında tartışılır ve karar oy birliği ile kabul edilir
-Danışmanlar arasında tartışılır ve karar oy birliği ile kabul edilir
-Karar Lider tarafından onaylanır.

2-İttifak İçerisindeki üyeler kendi menfaatlerine çalıştığı kadar ittifak menfaatinede çalışmalıdır.
3-İttifak üyeleri arasında herhangi bir sorun veya kargaşa çıktığında üyeler bütün üyeler karşısında lider tarafından yargılanır ve adalet uygulanır.
4-İttifaktan gerekçesiz ve bahanesiz ayrılınamaz.
5-Ayrılmakta ısrar eden üyeler belirlenen tazminatı ittifağın bütün üyelerine eşit olarak dağıtır.
6-İttifak üyeleri ve danışmanları gerektiğinde Lideri sorgulayabilir ve karar oy birliği ile kabul edilir
7-Üyeler yetkileri olmayan işlere karışamazlar.
8-İttifak üyeleri tek başlarına ittifaklar arası savaş açamaz barış yapamazlar
9-Bütün ittifak üyeleri herhangi bir gerekçesi olmadan liderin emirlerine karşı çıkamaz
10-Kurallar karar çıkartılarak değiştirilebilir

Hayat ne yapamayacağımı söyleyenlerle dolu,gönlüm ise yapabileceğimi söyleyen hislerle.
 Bu savaş uğruna feda ettiğim hayallerim galip gelinceye kadar hep yakamda olcaklar.
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 15, 2008, 01:39:57 ÖS »

5-Ayrılmakta ısrar eden üyeler belirlenen tazminatı ittifağın bütün üyelerine eşit olarak dağıtır.

bu madde de ne demek istediğinizi anlıyamadım? *SCRATCH*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 15, 2008, 03:13:49 ÖS »

bu madde de ne demek istediğinizi anlıyamadım? *SCRATCH*
  abi  bence açık tehdit var gel diyor ama çıkmak istersen ittifaktakı üyelere tazminat yani adam başına belli bir altın verrecen diyor eğer vermez ise itti fak üstünden geçecek diyor  Grin Grin Grin Grin  açık tehdit var yani Smiley

imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 15, 2008, 05:56:10 ÖS »

Maceste ittifakının lideriyim Kulaanıcı adım payitaht
Allaha şükür liderlik hakkında tecrübelerim var ve ilk liderliğim değil

Benim ittifakımda puan ayrımı yapılmaz eşitlik ve demokrasi vardır.
Ayrıca ittifakımızın belli kuralları bulunmaktadır bu kuralları onaylayan ve başvuru yapan her üyeye kapımız herzaman açıktır

İttifak Kuralları

1-İttifak içinde kararlar alınırken Şu sıraya uyulmalıdır
-Üyeler arasında tartışılır ve karar oy birliği ile kabul edilir
-Danışmanlar arasında tartışılır ve karar oy birliği ile kabul edilir
-Karar Lider tarafından onaylanır.

2-İttifak İçerisindeki üyeler kendi menfaatlerine çalıştığı kadar ittifak menfaatinede çalışmalıdır.
3-İttifak üyeleri arasında herhangi bir sorun veya kargaşa çıktığında üyeler bütün üyeler karşısında lider tarafından yargılanır ve adalet uygulanır.
4-İttifaktan gerekçesiz ve bahanesiz ayrılınamaz.
6-İttifak üyeleri ve danışmanları gerektiğinde Lideri sorgulayabilir ve karar oy birliği ile kabul edilir
7-Üyeler yetkileri olmayan işlere karışamazlar.
8-İttifak üyeleri tek başlarına ittifaklar arası savaş açamaz barış yapamazlar
9-Bütün ittifak üyeleri herhangi bir gerekçesi olmadan liderin emirlerine karşı çıkamaz
10-Kurallar karar çıkartılarak değiştirilebilir
birbiriyle çelişen madde dolu ve basbaya sıkıyosa ittifaktan çık demişsin  Grin aklın çelişmezlik ilkesini yerle bir ettiniz tebrik ederim  Grin kararlar oy birliğiyle alınır ama üyeler liderin kararına karşı çıkamaz  Grin liderin kararı diye bişey söz konusu olamaz eğer oy birliğiyle alıncaksa  Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 15, 2008, 08:19:33 ÖS »

Bu kadar çok ve ağır kuralları olan bir ittifak görmedim daha önce.
karaaslan
dostlarım bilir sadece=))))
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Aralık 15, 2008, 09:43:06 ÖS »

bizde liderlik yapıyoruz ama bu kuralları uygulamıyoruz ne liderler var yani helal olsun bu kurallara uyan ekibede helal olsun yani ne diyeyim yani.. başarılar size benim oldugum yerde olmayın ben çekinirim böyle ittifaklardandan benden de haraç isterlerse şaşmam yani bunlar ittifak oalrak hareket ettiklerine göre başarılar size..

AZ DAN AZ ÇOK DAN ÇOK GİDER..............
...http://www17.imperiaonline.org/imperia/game/top20.php?tip=&c=&sort=3&realm=29......
payitaht
Yusuf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 17, 2008, 06:45:54 ÖÖ »

Arkadaşlar tmm eleştirileriniz güzel hoş ama eleştiri birazda olumlu yönde olmalı bence birazda olumlu tarafını görmeye bakın  *stop*

1cisi kurallar çok ağır diyosunuz ve ittifaktan çıkmak için tazminat ödemek saçma diyosunuz şöyleki ittifak herhangi bir savaşa girdiğinde eğer ağır kayıplar alırsa bazı kişiler ittifaktan kaçacaktır bu sayede ittifak daha büyük zarara girecektir bunun önünün kesmek için koydum bu kuralı
2cisi Disiplin toplu yerlerde bence çok önemlidir Kurallar disiplini sağlamakl için koyulur
3cüsü ben 4  kere liderlik yaptım bu oyunda yapmasamda öbür strateji oyunlarında yaptım ve mekanizma aynı işlediği için problem yok ve hiç birisinde kuralların ağır olduğu hakkında eleştiri almadım
4cüsü Liderin sözünden çıkmama sadece karar alındıktan sonra lider düşman eyaletlerine belli şekilde planlar yapıp yönlendirir ve bu karara üyeler uymak zorundadır
5cisi ise bu liderin emri dikkat ederseniz aynı zamanda bütün üyelerin emridir

Eleştiri yapıp zaman ayırdığınız için teşekkürler

Saygılarımla...
« Son Düzenleme: Aralık 17, 2008, 06:48:55 ÖÖ Gönderen: payitaht » Kayıtlı

Hayat ne yapamayacağımı söyleyenlerle dolu,gönlüm ise yapabileceğimi söyleyen hislerle.
 Bu savaş uğruna feda ettiğim hayallerim galip gelinceye kadar hep yakamda olcaklar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!