Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 08:17:36 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: imperiadaki yeni versiyon değişikliklerinden memnunmusunuz??
evet
hayır
kararsız

Sayfa: [1] 2 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ESKİ Mİ - YENİ Mİ  (Okunma Sayısı 6916 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 08, 2008, 05:18:25 ÖS »

arkadaşlar imperiadaki değişikliklerin bizler için olduğunu ama bize sorulmadığını düşünüyorum yeniliklerden kimler memnun kimler değil bunu anlamak için bu ankleti başlatıyorum lütfen oylarınızı ve yorumlarınızı esirgemeyin... Yöneticilerinde bu anketi değerlendireceği umuduyla kolay gelsin ...
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2008, 05:24:20 ÖS Gönderen: akpiyanist » Kayıtlı

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
kacow
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2008, 05:19:55 ÖS »

bence cok karmasık tıcarettekı fıyatlar cok ucuk bıde sayfa sankı eskısı daha basıt ve guzeldı
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 08, 2008, 06:22:08 ÖS »

evet sorulmaması kötü bence bir degişiklik yapılacaksa ankete tutulsun ondan sonra karar versinler versiyon 4 çevrimiçi oyunuc saati yok şaçmalık adam arkadaşını oyunda olup olmadıgınıdamı görmesin savaşlara ödenen vergi ayrı bir şaçmalık vergi varsa savaşı kazananda ganimet alsın ayrıca ittifak hazinesine yada bir araştırma hakkı versin istedigini savaşı kazanan daha neler neler sayarımda birde casusladıgın zman kalsın bence casus her zman belli bir süre sonra kaybolmasın helek ordu bakım masrafı ayrı bir dert o kalksın ben hepsine razıyım digerlerinin=)))))
akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2008, 06:33:09 ÖS »

şahsen ben bir cok uygulamadan şikayetciyim mesela casus yakalaya ulaşmak için bir cok yeri dolaşmak zorunda kalıyorum ticaret başlı başına kanayan yara odunu 0.5 ten alırken burada kişilerden almak zorunda kalıyoruz ve cok uçuk fiyatlar mesela bir şey satacaksın hemen satılmıyor diyelimki saldırı alıyorsun hemen satamadığın kaynağı oraya yazmanın mantığı ne
yenilikler insanların hayatlarını kolaylaştırmöak için yapılırken imperiadaki yenilikler tamamen zindan ediyor eski oyun şeklini istiyorum ben hiç bir konusundan da şikayetci değildim ama bunu saymakla bitiremem su an Türk 6 da oynuyorum hesabı ilk gün açtım puanım henüz 200 lerde ilgilenmek bile içimden gelmiyor bence bir cok kişide bu diyardan sonra bırakma eğiliminde

en cok bu derdi çekenlerde eski oyunculardır kendileride kabul ederler sanırım ....
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2008, 06:35:09 ÖS Gönderen: akpiyanist » Kayıtlı

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2008, 06:33:39 ÖS »

bence bu oyun giderek özenti bir oyun oluyor baska oyunlardan lonca monca serbest pazar sacmalıkları geldıkce oyun özünü kaybetti Smiley birde cok diyar var bu kadar cok diyar yerine 10 tane büyük diyarlar olsa daha iyi olabilirdi ;D
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2008, 06:45:30 ÖS »

Aslında her yeni değişiklik, eski alışkanlıklardan dolayı kabul edilmeyi zorlaştırmıştır hep.. Fakaaaattt; yeni versiyon değişiklleri ise zaten oyunculardan götürdükleri ile kabullenmeyi daha da zorlaştırdı. En basiti, ittifak savaşında yenilsen bile aldığın puan hanene işliyor. Eskiden en azından kazanan alırdı, böylece savaşın anlamı daha büyük olurdu. Zaten ittifak araştırmasını zar zor yapıyor millet bir de üstüne savaş vergisi çıkardılar, her yenilikte de oyuncudan bir şeyler götürmek alışkanlık oldu oyunu oynatanlarda. Üç yıldır oynuyorum bu oyunu, bana sorarsanız parası olanla olmayan arasında en az dezavantaj yaratan eski versiyonlar daha iyi derim ben....

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 08, 2008, 06:54:49 ÖS »

beyler ben hiç o diyar 6 açamdım eyer sizin dediginiz gibise ben haziranda türkis1 oyunalr bitsin bırakırımda bu oyunu nedir ya bu kadar sıkıntı çekmenin anlamı yok bence sonuçta zevk almıyorsan oynamayacaksın benimde oyun zevkim kaçıyor yavaş yavaş bakacam belki böyle giderse bırakırım bir yönden de iyi başak türlüde bırakamayacam ben bu oyunu=))))))))))))
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 08, 2008, 07:00:05 ÖS »

Vallahi ben önümüzdeki dönem T4 ve herzaman ki gibi uluslararası diyar 6 da devam edeceğim. Ama ben lonca falan anlamam o işlerden ticareti milletle yap bekle falan zor iş. O diyarlarda da versiyonu değiştirilerse o dönem sonunda bırakırım, bir daha da imperia oynamam. Gider Rome Total War'ın versiyonlarını bulur evde kafama göre oynarım yine eskisi gibi. En azından canlı savaş yaparım...

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 08, 2008, 10:13:13 ÖS »

her türlü değişikliklere zaten millet olarak başta karşı çıkıyoruz ancak bu değişikliklere uyum sağlandığı zaman zannediyorum ki sıkıntı kalmıyor.....

sadece değişiklik yapılacaksa diyar başlangıcında yapılırsa daha uygun olur diye düşünüyorum.....

süregelen oyunlarda sıkıntı yaratabilir...... Wink

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 09, 2008, 06:13:17 ÖS »

yha hıc bı zmn kabul etmedım etmemde lanet olsun yenı wersıyonlara imperia resmen galactic imperaiya donmus en son wersıyonda

dsg_ata
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 25, 2008, 10:07:16 ÖÖ »

şahsen ben bir cok uygulamadan şikayetciyim mesela casus yakalaya ulaşmak için bir cok yeri dolaşmak zorunda kalıyorum ticaret başlı başına kanayan yara odunu 0.5 ten alırken burada kişilerden almak zorunda kalıyoruz ve cok uçuk fiyatlar mesela bir şey satacaksın hemen satılmıyor diyelimki saldırı alıyorsun hemen satamadığın kaynağı oraya yazmanın mantığı ne
yenilikler insanların hayatlarını kolaylaştırmöak için yapılırken imperiadaki yenilikler tamamen zindan ediyor eski oyun şeklini istiyorum ben hiç bir konusundan da şikayetci değildim ama bunu saymakla bitiremem su an Türk 6 da oynuyorum hesabı ilk gün açtım puanım henüz 200 lerde ilgilenmek bile içimden gelmiyor bence bir cok kişide bu diyardan sonra bırakma eğiliminde

en cok bu derdi çekenlerde eski oyunculardır kendileride kabul ederler sanırım ....

çok haklısın bu söylediklerinin hepsi çok doğru şeyler....
oyun oynamak içimden gelmiyor... premıum almaksa aklıma bile gelmez......
bence eski versiyona dönelim...
warsem
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 13, 2009, 11:08:54 ÖS »

bu versiyon görünüşü güzel bence
ender38
FATAL ERROR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 13, 2009, 11:26:57 ÖS »

alıstıgımız oyun gitti sanki ya

DİKKAT !! şuan profiline baktıgınız kişi, aşırı milliyetcidir
Uygurlu
Uyghur
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ocak 13, 2009, 11:53:35 ÖS »

Çok güzel yeni versiyon devam bence Grin...

SAFKAN TÜRK
Uygurlu
ender38
FATAL ERROR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ocak 13, 2009, 11:55:29 ÖS »

uygurlu genel sohbete gel ya

DİKKAT !! şuan profiline baktıgınız kişi, aşırı milliyetcidir
Sayfa: [1] 2 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!