Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 12:51:14 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR TURKISH3 VEBA İTTİFAĞI OYUN SONA ERDİ  (Okunma Sayısı 3698 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Aralık 07, 2008, 11:32:30 ÖÖ »

ambulanceyle işbirliği yapmıştınız geçmiş geçmişte kalmıştır sosyopat23

biz üç kişiyiz biri ben biri keyfim diğeri de keyfimin kahyası
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Aralık 07, 2008, 11:42:08 ÖÖ »

o benim arkadaşımdır tabiki akdogan kaşınmasın ben esk işeyleri söylemiyorsan rahat durun şifreniz çalınmışsa hemen bizi şuçlamaya gerek yok yani degil mi sonuçta akdogan puan kadr konuş demişside oyunu bitmedi daha ve benim amacım hiç bir zaman puan olmadı amaç kafam taktıklarımı indirmek oyunu bıraktırmak sonuçta sizde bıraktınız bizden dolayı ya da degil bu önemli degil sonuçta biz devam ediyoruz sizde bıraktısanız oyunu artık diyara dönmeyin yok ielrde bizlerin orduları kırıldıgı zman dönmeyidüşnmeyin boşuna 212 yaptıgınız gibi onu odu gidince piyasaya çıkmıştınız bizden birisine bir şey olasa ekip üstünden geçer bu nu garanti ederim merak etme o nikten eser kalmaz oyunu bıraktısanız artık konuşamayın diyarla ilgili işine baksın herkes
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Aralık 07, 2008, 11:52:13 ÖÖ »

biz piyasadaydık o dönem 212nin 600.000 akıncısı olduğunda dahi gidecektim saat gecenin 1.inde kalemdeyim dediği halde yoktu olayı çarptma yasaklanmış pepkoliyi vurmuşuz diye söylemişin 212 ye bıravo sana yapmadığımız işleri yapıyoruz sayende ama benim haberim yok

livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Aralık 07, 2008, 11:54:00 ÖÖ »

212bıraktı 212nin hesabı hanginizde sendemi tafodamı onu söyle yakın dostun ya sana vermiştir belki
« Son Düzenleme: Aralık 07, 2008, 11:55:40 ÖÖ Gönderen: livaneli » Kayıtlı

sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Aralık 07, 2008, 11:57:11 ÖÖ »

bizim bir arkadaşda oyun ne yapacaksın sen bırakmışs diyarı ben biliyorumki sen zamanı gelince döneceksin diyara degil mi..
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Aralık 07, 2008, 11:58:30 ÖÖ »

o bir arkadaş dediğin kesin sensin hemşerisisin neyse hayır görürsün çift hesaplardan

sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Aralık 07, 2008, 01:00:37 ÖS »

ben hemşerisi degilm o malatya biz elazıg=)))) yakın memlektler ama hesap gerçekten bende degil kimde oldugunu biliyorum ama oda bana kalsın ..
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Aralık 07, 2008, 02:14:33 ÖS »

ben hemşerisi degilm o malatya biz elazıg=)))) yakın memlektler ama hesap gerçekten bende degil kimde oldugunu biliyorum ama oda bana kalsın ..
212 erkan araç almak için elazığa gelmedimi orada görüşmedinizmi oyundaki malatya odasında ne yaptığınız belli ve hesap senin elinde 212 nin arkadaşım de yutalım bizde

sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Aralık 07, 2008, 02:24:13 ÖS »

sen yine ne hayaller görüyorsun her zamanki konudasın afaki konuşuyorsun 212 elazıga gelmiş olabilir ama görüşmedik bir kez geldiklerinde haberim vardı ama görüşemedik araba almaay geldiklerini biliyorsan sen daha samimimişsin sen boş ver bu işleri livaneli boş atıp dolu tutturamazsın 212 şimdi saglam bir arkadaşımda merak etme esas sahibi gibi hakkını verir senin kadim dostun tahsinde tatilden çıkmış bakıyorumda..=))
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Aralık 07, 2008, 07:35:28 ÖS »

sen yine ne hayaller görüyorsun her zamanki konudasın afaki konuşuyorsun 212 elazıga gelmiş olabilir ama görüşmedik bir kez geldiklerinde haberim vardı ama görüşemedik araba almaay geldiklerini biliyorsan sen daha samimimişsin sen boş ver bu işleri livaneli boş atıp dolu tutturamazsın 212 şimdi saglam bir arkadaşımda merak etme esas sahibi gibi hakkını verir senin kadim dostun tahsinde tatilden çıkmış bakıyorumda..=))
sen ve senin gibiler olduktan sonra o diyar kirli

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!