Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 07:22:30 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ekocular !! en kolay 25 eyalete sahip olma yolu ...  (Okunma Sayısı 3874 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mefe
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 02, 2008, 03:48:39 ÖÖ »

hiç kendini üzmeden 25 my nasıl basılır ..

v4 uygulanan diyarlar için geçerlidir ..

en zor kısım ... cebinizden para çıkmadan bu iş olmaz  Smiley

v4 uygulanan diyarlar için geçerlidir ..

iki hesap açılır ... biri kesinlikle premium olmalıdır ... 150 puan bulununca ittifak kurulur .. premium hesap araştırmacı yapılır.. diğer hesap lider olur ama girilmez .. bakıcılıktan ban yemeyelim Smiley ... 2-3 ay kadar kastıktan sonra my 10 basılır .....

üniversite  20
mimari      20
banka      14

min . bu araştırma seviyeleri olmak zorunda ... diğerleri size kalmış ...

en kolay kısım ...

üni 20 de araştırmacı olunduğunda my  200 saat te bitiyor...
my 11 yaklaşık 25 milyon altın istemektedir ...bu seviyeden sonra fiyat ve zaman sabitlenmekte .....
banka seviyesi 14 te %10 faiz alınmakta ...
bu hesaba göre ana eyalete 30 milyon altın bırakıp hesabı tatile aldığımızda my bittiğinde toplam 70 milyon altınımız oluyor ... hesap tatile alındığında üretim duruyor ama faiz işlemeye devam ediyor ...
70-30 = 40 milyon ... bununla  my basıp  hesabı tatile alıyoruz ...

14 eyalet * 8 gün = 112 gün sonra 25 eyaletiniz oluyor ....

üni seviyesi ve eyalete bırakılan altın arttırılarak süre kısaltılabilir ..
mimari seviyesi fazla yapı saati almak içindir ... hesabınız tatildeyken yapı saati toplarsınız böylece bina yapımı çok kolaylaşır ...

tabi böyle bi oyundan ne kadar zevk alırsınız o da size kalmış    ....
enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Aralık 02, 2008, 07:30:15 ÖÖ »

kardeş oyun tatildeken bankacılık sayesinde altın alındıgından eminmisin,dikkat et imperia oynuyoruz faiz kesiliyor ama verilmeye bilir. ve oyunu sürekli tatile alacaksan eyaletleri nasıl geliştireceksin bence yapı puanları sayesinde olmaz o iş...buarada merkeze gerekli altın konusundada bi düzeltme yapayım 14 mılyon istiyor sürekli basıp duruyoruz çünkü. neyse inşallah sen bu planını uygularsın ne diyeyim.

akbaba
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Aralık 02, 2008, 08:43:23 ÖÖ »

bu faizi imparatorluk rezervindeki parayamı veriyor yoksa eyaletteki serbest altına mı veriyor?Huh?
enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Aralık 02, 2008, 08:52:22 ÖÖ »

kardeş ana eyaletindeki altına veriyor.anaeyaleti değiştir var komuta merkezinde ordan ana eyaleti değiştirebilirsin.

mefe
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Aralık 02, 2008, 10:05:09 ÖÖ »

faizin işleyip işlemediği konusunda tereddütüm vardı enkim ... ama td1 de bi oyuncu 40 milyon altınla hesabını tatile çekti ... şu anda 72 milyon altını var ... tabi asker parası ödemediği için tıkır tıkır geçiyor hesabına ....

nasıl gelişeceğin konusuna gelince mimari seviyesi sayesinde fazlasıyla yapı saati elde ediyorsun ... bu da kolayca binaları yapmanı sağlayacak  ... 48 saatte bir girip 6 veya 10 saat lik bonus u ve 4 saatlik yapı puanını  alabilirsin ... artan altınlada kolayca yapabilirsin bu işi .... stres yok saldırı yok ...

benim bunu yazma amacım kesinlikle bu oyunu hakkıyla oynayan arkadaşların emeğine saygısızlık yapmak değil ... aksine askeri puan , onur elde etmiş yanında eko kasmış arkadaşların emeklerine dikkat çekmektir ... v4 te eko kasmanın çok ta emek isteyen bi konu olmadığını vurgulamak ... 

diyar sonunda alınan askeri puan ve onura bi katsayı getirilse , burdan gelecek puan net puana eklenip birinci tayin edilse oyundaki birçok hilenin de önüne geçilebilir .... buna dikkat çekmek istedim sadece...
m.baybug
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Aralık 02, 2008, 10:17:57 ÖÖ »

dostum faizi vereceginden şüpheliyim öle birşey varsa bunu okuyan herkes yapmak isteyecektir 1 hafta altın kasarım zaten 2 mil altın üretiyorum 10 saatlik üretim alırım yapılır dedigin gibi kolay olurdu herşey ama faiz vermiyor dostum ben diyar 7 den mustafa
enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Aralık 02, 2008, 10:21:25 ÖÖ »

kardeş iki günde tatile alıp çıkacaksak birde yapı puanı üretim falan filan vallahi kredi dayanmaz haftada bir kredi alırız herhalde hem birde öyle zevki çıkmaz kardeşim. bizim diyarda var dediğin gibi yapıyor sürekli tatile alıyor girip bişeyler basıp tekrar çıkıyor ama o kadar gelişemiyor.hee birde şu var hep öyle yaparsan adamlar senin taktiğini anlarlar çok güçlü biri sana askerleri yollayabilir yani kaynagı almak için...

enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Aralık 02, 2008, 10:23:41 ÖÖ »

dostum faizi vereceginden şüpheliyim öle birşey varsa bunu okuyan herkes yapmak isteyecektir 1 hafta altın kasarım zaten 2 mil altın üretiyorum 10 saatlik üretim alırım yapılır dedigin gibi kolay olurdu herşey ama faiz vermiyor dostum ben diyar 7 den mustafa

kardeş faiz alınıyor ben takip ediyorum sabah saat 6-7 arası yatmış oluyor.ama bende tam anlamadım bazen yatmıyor herhalde yada farketmiyorum..

m.baybug
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Aralık 02, 2008, 10:29:36 ÖÖ »

dostum bu bankacılık faizini mod lara sormamız gerekiyor sanırım bu cevabı en iyi onlar bilirler degilmi
akbaba
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Aralık 02, 2008, 11:06:01 ÖÖ »

Seviye 4 ten sonraki her seviye ana eyalette saklanan altın miktarının % 1 faizini verir.
saklanandan kasıt imparatorluk rezervi olmasın
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Aralık 02, 2008, 11:12:25 ÖÖ »

Gelişmiş bankacılık özellikleri tüm diyarlarda aktif hale getirildi. 4. seviyeden sonra ki her seviye Bankacılık Ana eyalette saklanan altının (o anki altın miktarı)  %1 faizini verecek.Faiz her 24 saatte bir (oyunun veri tabanı restart edildiği zaman) Ana eyaletinize eklenecek.

ana eyaletteki altına veriliyor faiz ve sabaha karşı hesaplara o anki altın miktarından hesaplanıp geçiyor.linkde kuralın detayını görebilirsiniz.

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=8130.0

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
catwalk
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Aralık 02, 2008, 11:20:08 ÖÖ »

Mefenin kastettiği oyuncu benim ama benim oyunu tatile alma sebebim tamamen işlerimin yoğunluğundan oyuna zaman ayıramıyacak olmam.Ayrıca 36 daki oyunumuda tatile aldım.
m.baybug
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Aralık 02, 2008, 11:26:03 ÖÖ »

dostum senin 25 eyaletinmi var?
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Aralık 02, 2008, 11:26:59 ÖÖ »

oyunun teması strateji; kurallar dahilinde herkes kendi stratejisiyle farklılık yaratabilir.burda aynı diyarda 2 hesap açmak kurallara aykırı olan husustur.bunun dışında oyunla ilgili ister tatile alarak ister başka yollarla herkes oyununa devam edebilir. Smiley

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
enkim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Aralık 02, 2008, 11:29:02 ÖÖ »

Mefenin kastettiği oyuncu benim ama benim oyunu tatile alma sebebim tamamen işlerimin yoğunluğundan oyuna zaman ayıramıyacak olmam.Ayrıca 36 daki oyunumuda tatile aldım.

bu şekilde 25 eyalet yaparsan ne güzel...başarılar dilerim.buarada devilkissden önce yapan çıkacakmı acaba bence çok zor 19 acılacak yakında   *bravo* *bravo* *bravo*

Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!