Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 02:35:35 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD-5 DEĞERLENDİRMESİ  (Okunma Sayısı 1353 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
beregost
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 21, 2009, 12:17:20 ÖS »

td 5 in sonuna geldik 1 ay kadar bı zaman kaldı bıtmesıne guzelım dıyarın.fakat 1 seneye yakındır bazen sınırlenıp bazen keyıflenıp en onemlısıde gercek hayatın streslerını attıgımız dıyara daır sorular olsun genelde olsun cırkın yakıstırılmalar yapılmaya baslandı bırbırımıze karsı..benım dusuncemdır; kım bırıncı olursa olsun askerı onur genel puanda oranın galibi servet(algorist) dostumdur.sabahını aksamına katan tum ıttıfaktakı uyelerın saldırı zamanını hesaplayan kardesım multıhesap olarak sorgulanıyosa bısey demıyorum. ama sunu bılıyorumkı fızıkcı oldugu ıcın ve hesaplarda sasmadıgı ıcın bı suru arkadası oyundan saf dısı etmıstır.onun savunucusu falan dıılım fakat bırını suclarken duzgun delıller sunun bunları zaten admınler ınceler..dısardan ole oldu bole olduyla olmaz.. dost dusman oyun ıcınde herkesın bahar bayramını kutlarım
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2009, 05:48:12 ÖS »

sagol kardeş seninde nevruzun kutlu olsun bu arada td-5 de bitti 1 şey haricinde güzel bitti  Wink
algorist
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 21, 2009, 07:34:33 ÖS »

böyle bir dıyarda bulunmaktan gercekten utanc duyuyorum. dıyar basından berı oldukca fazla emek verdım, sonucunda ne oldu. bırcok dost elde ettım. ama gordugum yasadıgım bırcok olay yuzunden bu oyundan sogudum. turk dıyarlarının hazın sonu olarak nıtelendırdıgım bırcok dalavere var, entrıka dıyarı resmen kımın elı kımın cebınde bellı degıl. guzel bır sene gecırdık. duzgun rakıplerımızde var, zaten o sekılde zevkı cıktı. bazı rakıplerımızde kısısel bozukluk oldugundan kufur ve karalama kampayalarına basvurdular, nıtekım gereken dersı aldı o tarz kısıler. onun dısı rakıplerle dahı konusup zevklı savaslar vermek keyfılıydı. cok fazla stres yasadık emek verdık. oldugu kadarıyla keyıf alabıldık onemlı olan buydu zaten. derece de 1. olmak en ufak bır sey ıfade etmıyor bana. sadece bunu takıntı halıne getırıp , kımse engelıyemez dıyenlere sinir oluyorum. ve gerekenlerde yapılıyor. artık td5 ın kepenklerını kapatıp. d70 e odaklanma zamanı.. ordakı rakıplerın cogu deneyımsız gıbı gorunuyor, ama bılınclı bırkac kısı var onlardan saglam rakıp olur gıbı bakalım ılerleyen vakıt neler gosterır.

dıyarda emek verıp duzgun sekılde oynayan dost dusman herkese tesekkur ederım.

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 23, 2009, 01:52:49 ÖS »

bende Servet'in (Algorist)yazdıklarının çoğuna katılıyorum. Gerçi sadece T5 değil, bütün Türk diyarları bence beş para etmez. üç gün önce T4 ü bitirdik, bir ay sonra da T5 bitecek ve bir daha Türk diyarlarına tövbe. Uluslararası diyar 6 da o kadar yabancı rakibin arasında dahi, Türk diyarlarında dönen dolaplar dönmüyor. Zaten ceza listelerine bakarsak Türk diyarlarının diğer diyarları 4-5 e katladığını görüyoruz. Sonuçta böyle olsada, T5 de gerçekten emek verip temiz oynayan tüm herkesi tebrik ederim. 

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 23, 2009, 01:54:36 ÖS »

Bu arada Servet, Mayıs ayında yeni D6 için, Otto'dan (Recep) senin adına söz aldım. Sıkı gireceğiz diyara, bekliyorum ona göre....

zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 23, 2009, 03:25:51 ÖS »

keşke td1 de oynasaymışsınız  >Grin

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mart 23, 2009, 03:52:49 ÖS »

keşke ama kötüde olsa zevk aldım oyunu sonralardan ögrendim ama ve ögrendikten sonra merkezimi 11 e kadar çıkarttım bunuda 3 ayda yaptım acemi olmama ragmen ama güzel diyardı en çok yeniçerinin taarruzu susturması çok hoşuma gitti Smiley
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 24, 2009, 04:06:31 ÖS »

İlk T1 de oynamıştım, orada da şifremizi çalıp oyunumuzu berbat ettiler. yaklaşık 2 aysonra sıfırdan başlamak zorunda kalmıştım. Neyse T4 bitti kurtuldum, T5 e de bir ay kaldı... Bu kadar olumsuzluğun içinde, iyi bir kaç kişiyle tanışmak yetiyor zaten. Ama Türk diyarlarına artık paydos...  Cry

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!