Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 08:32:07 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: forum hakkında öneri  (Okunma Sayısı 1072 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
catwalk
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Kasım 23, 2008, 04:04:10 ÖS »

Arkadaşlar bir süredir forumda ki tartışmaların dozu çok artı. Öyle ki artık kişisel ağız dalaşlarına ve birbirine hakaret etmeye vardı. Bence bu gidişe bir dur demek lazım yoksa sonunda olan hepimize olacak canımız foruma girip bir şeyler okumak dahi istemeyecek forum tüm anlamını ve önemini yitirecek.En basit anlatımıyla iyi olan bir şeyi bozmak çok kolay ama kötüyü düzeltmek çok zor. Üstelik bu oyuna ve foruma her yaştan arkadaşlarımız giriyor ve iyi örnek olduğumuzu düşünmüyorum bu şekilde. Genç arkadaşlarımız toplumda kabul görme populer olmanın kolay yolunu bu olarak görmeye başlarsa vay halimize diyorum.
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2008, 04:37:49 ÖS »

bununla ilgili bir düşüncem var ama biraz teknik bi olay yasaklanan kelimeler bir şekilde yazılması engellenebilir ve 3-5 yada neyse yasak kelime yazanlar diren banlanırlar modlarımızda sadece kontrol mekanizması olur ve rahatlar bu teknik olarak mümkün çünkü bazı sitelerde bazı kelimeler yasaklanabiliyo diye biliyorum !!! benim sölediğim basit şekli çok daha detaylı şeyler sölenebilir ve yapılabilir ...

Önce İNSAN Sevgisi!
faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2008, 06:37:17 ÖS »

bence admın sayısı artırılmalı

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!