Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 01:33:37 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60491 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AERROW
Ziyaretçi
« Yanıtla #135 : Mayıs 24, 2009, 01:26:49 ÖS »

Çok güzel bir öneri
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #136 : Mayıs 24, 2009, 06:35:50 ÖS »

bina ve araştırmalarını görmekmi bence hiç güzel bir fikir değil adam oyunu  bıraksın demek olur bu olmasın bence
niye adam oyunu bıraksın ki ?

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #137 : Mayıs 24, 2009, 11:24:01 ÖS »

niye adam oyunu bıraksın ki ?
binasını öğrenince ne kadar asker bastığını bilebilirsin araştırmasını öğrenincede yıkman kolaylaşır eee adam daha neden oynasınki herşeyi biliniyorsa bence gereksiz olur bu

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #138 : Mayıs 24, 2009, 11:28:48 ÖS »

binasını öğrenince ne kadar asker bastığını bilebilirsin araştırmasını öğrenincede yıkman kolaylaşır eee adam daha neden oynasınki herşeyi biliniyorsa bence gereksiz olur bu
o zaman sınır devriyesi bassın söylediğin mantıksız
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #139 : Mayıs 24, 2009, 11:34:45 ÖS »

o zaman sınır devriyesi bassın söylediğin mantıksız
sen sınır bas oda casusluk bassın eee sonuç? sen sınır basarken millet askeri sağlık basar sonunda hüsrana uğrayan sen olursun

zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #140 : Mayıs 25, 2009, 01:02:03 ÖÖ »

ne kadar asker bastığını nufusunu takip ederek de bilebilirsin... araştırmasını öğrenmen eline saten çok bişi geçirmez... savaşta kullanılan araştırmalar belli... piyade saldırısı ve istihkam saten hesaplanabiliyor... harita da hesaplanıyor... eee ne kaldı geriye ?  adamın mimarisini görmem mi onu yenmemei sağlayacak...

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #141 : Mayıs 25, 2009, 01:14:21 ÖÖ »

ben sadece kendi fikrimi söyledim  Smiley

erhan3366
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #142 : Mayıs 29, 2009, 11:58:05 ÖS »

oyunda habire sayfa atlamak sorun teşkil ediyor.. örneğin kaynakları taşırken ulaştı diyor safyayı yeniliyorsun boşalt diyor sonra boşalt diyorsun tekrar boş sayfa çıkıyor sonra tekrar ticaret dediğikten sonra... ölme eşşeğim yaz gelsin.. premium olmayanlar için orduyu toplamak için her eyalete tek tek girererek kaledeki orduları düşmanın geldiği eyalete göndermek için eyalet atlamak zorunda kalınıyor.. bunu ortadan kaldırmak için askeri araştırmalar kısmına bi araştırma daha eklenerek askeri bi idare sistemi konulmalı yani her araştırma seviyesi ile bi eyaletin askerlerini topla komutuna dahil edebilmek mümkün olmalı.. tıpkı kolonileştirmedeki gibi araştırma bitince orduyu topla komutuna istenilen eyalet eklenmeli.. oyun sayfalarının daha hızlı çevrilmesi için oyun sayfalarının boyutu düşürülmeli.. hatta bazı tıklamarda sayfa değiştirmeye gerek kalmadan sadece tıklamayla iş bitmeli.. ticaret sistemi serbest olmamalı eski sistemde olmamalı sadece malların normal fiyatında isteyen istediği kadar değişim yapabilmeli.. normal fiyattan değişim olunca kimse altına işçileri vermeyeceği için ufak bi miktar komisyon alınmalı böylelikle işçiler serbest ekonomiye kazandırılmalı... yani ticarette fiyat artışı veya düşüşü olmamalı.. zaten bu haksızlık demek çünkü bi arkadaşımız ihtiyacı olduğunda herhangi bi malı ucuza alabiliyor yada düşük fiyata alabiliyor birinin düşük fiyattan alması diğerinin yüksek fiyattan alması haksızlık anlamına geliyor bence.. artı böylelikle saldırı anında ticarette mal saklama gibi bir sorun ortadan kalkacaktır askeri giden arkadaşlara haksızlık oluyor. ticaret son seviyede komisyon alınmamalı yada yok denecek kadar az olmalı ve herkes normal fiyatından yani malların birbirine karşı üretim oranlarından alınıp satılmalı.. kale yıkıldığındada ilgili eyalette araştırma yapılabilmeli ama bina inşası olmamalı.. rezervin daha etkili olması için kapasitesinin arttırılması savaş anında kullanılmaması ve içeri mal konurken belli bir komisyonun ödenmesi.. askerin masrafının bulunduğu eyaletten değilde tüm eyalettin üretiminden altın karşılığı vergi şeklinde alınması böylelikle ilgili eyaletteki altının eksiye düşmesinin engellenmesi.. loncalarda otomatik olarak seçim yapılabiliyor boştaki işçileride otomatik olarak  herangi bir imalathanede işe almak için link olmalı.. örneğin odun imalathanesine iki defa tıklayınca imalathane dolana kadar işçiler otomatik olarak işe alınmalı.. neyse arkadaşlar yazmayla bitmez şimdilik bu kadar..

willsiz
serwet
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #143 : Haziran 12, 2009, 12:05:51 ÖÖ »

tek sey isleri ise almak icin bi yer war tabi tıklıorsun sag üst köseye we ordan weriosun o war ama dier öneriler gsel söle...
benmde bi önerm olcak msjı deistrdm we önerimi ekliorum bu sawas sırasında maden tasıma süresi 2 dk iken 20 dk oluo yaa bu yeni wersiondada war mı warsa deisimi mümkn mü???
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2009, 02:20:19 ÖÖ Gönderen: willsiz » Kayıtlı

>>>>>>>ZAFER, HAKKIN VE HAKKA İNANANLARINDIR.Biz kaleler yıkar, ordular yeneriz. Ancak gönül kırmayız.<<<<<<<
KANLI_KRAL
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

cahille tartışacağına alimle taş taşı daha iyidir

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #144 : Haziran 19, 2009, 10:04:43 ÖÖ »

bir tek bonus kaynak geriye gelsin başka bir şey istemiyorum
iki günde bir  24 saatlik üretim verilmeli oyuna renk katacak şeyler olmalı
bazen sıkıştığınız anda kullanmadığınız farkına varırda o mutluluğu hissedersiniz ya  işte böyle birşey

ZOR OLAN YAPILIR ; İMKANSIZ OLAN VAKİTALIR.
JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #145 : Haziran 19, 2009, 04:41:33 ÖS »

Bu serbest ekonomi zımbırtısı kalksa bencede çok daha iyi olur eski versiyonlardaki gibi işçiler boşta iken vergi versin altın üretsin... adamlar oyunu bırakırken işçileri çıkartıyorlar işten, TD9 da bana 100 uaklık içinde böyle en az 10 kişi var işçiler hiç bir şey üretmiyorlar ne zaman söylenti alsam yukarıdan aşağı 0 bütün eyaletleri :S ve evet ciddi anlamda büyük ordu kurma hayalini yıkıyor :S 25 eyaletide kolonilesen 10 saatlik üretiminden fazla bakım masrafı harcayan bir ordu kurma şansın yok kurarsın ancak o ordu ile sadece savunma yapabilirsin Grin hareket ettiremessin Smiley

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : Haziran 20, 2009, 11:40:32 ÖÖ »

yaw bizler ne dersek diyelim oyunu zorlaştırmak için ellerinden gelenleri yapıyor admin arkadaşlar imperia nın saçmalıklarını saysam bitmez full saçmalık zaten yavaş yavaş bırakıyorum herkez kolaylaştırılmasını istiyor ama giddikce zorlaşıyor bir nevi parası olan oynuyor oyunu  Wink
mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #147 : Haziran 20, 2009, 11:47:27 ÖÖ »

ya bide benim bir önerim var hep aynı şeyler yapmaktan bir süre sonra insan bıkıyor hani çag felan atlasa yeni yeni askerler çıksa kılıçlı verine silahlı tüfekli askerler olsa olmazmı bence süper olur belli bir puana kadar gelince çag atlaya bileceksin birde oyun süresi uzatılsın derim ben 1 sene ugraş ondan sonra 0 dan tekrar başla mantıksız geliyor insana  Wink
MeCHuL
LordON
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ULUSLARARASI DİYAR 50

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #148 : Haziran 20, 2009, 02:41:39 ÖS »

Bu serbest ekonomi zımbırtısı kalksa bencede çok daha iyi olur eski versiyonlardaki gibi işçiler boşta iken vergi versin altın üretsin... adamlar oyunu bırakırken işçileri çıkartıyorlar işten, TD9 da bana 100 uaklık içinde böyle en az 10 kişi var işçiler hiç bir şey üretmiyorlar ne zaman söylenti alsam yukarıdan aşağı 0 bütün eyaletleri :S ve evet ciddi anlamda büyük ordu kurma hayalini yıkıyor :S 25 eyaletide kolonilesen 10 saatlik üretiminden fazla bakım masrafı harcayan bir ordu kurma şansın yok kurarsın ancak o ordu ile sadece savunma yapabilirsin Grin hareket ettiremessin Smiley

tamamen katılıyorum.çok haklısın... Smiley

Lord_ONUR
dedebatan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #149 : Haziran 20, 2009, 03:13:27 ÖS »

Bence oyun kredili yani paralı oynanmamalı o zaman eşitisizlık oluyor bi de bazen modlarla oyuncular(diyar 6 da okaynus ile blues) tanış oluyor o diyarın da suyu çıkıyorrrrrr modlarında şikayet edileceği bir ust makam neresi ona gore yazalım ve bence oyunun sonunda modlara puan verimeli bu puana gore modlara gorev verilmeli eğer az puan alıyorsa bi daha gorev verilmesin derim??
Smiley
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!