Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 10:38:52 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60480 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
uzmannn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #120 : Mayıs 18, 2009, 08:19:52 ÖÖ »

ben bı sey sorcam yaa bu oyunda neden ve nasıl her dıyarda kafadakı oyuncalar aynı oluyor anlamıyorum sımdı mesela aırman heyerde kafada her dıyara o sekılde nasıl bakabılıyor valla saskınlık verıcı ben bılerek pree almıyorum farketmıyorncunku pree de alsam yıne onlar kafada olcak ne alırsam alıyım onlar kafada olcak bu oyunda bı garıplık var bence bunu acıklarmısınız bı
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #121 : Mayıs 18, 2009, 08:26:10 ÖÖ »

ben bı sey sorcam yaa bu oyunda neden ve nasıl her dıyarda kafadakı oyuncalar aynı oluyor anlamıyorum sımdı mesela aırman heyerde kafada her dıyara o sekılde nasıl bakabılıyor valla saskınlık verıcı ben bılerek pree almıyorum farketmıyorncunku pree de alsam yıne onlar kafada olcak ne alırsam alıyım onlar kafada olcak bu oyunda bı garıplık var bence bunu acıklarmısınız bı

Airman gibi yeteri kadar iyi oynayamıyorsun demek ki.... !!!

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
uzmannn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #122 : Mayıs 18, 2009, 08:58:33 ÖÖ »

airman gıbı oynamıyor olabılırım ama ondan 100 kat daha ıyı oynuyanları bılıyorum bakın arkadaslar o arkadasımda dıyor ben goruyorum ne zaman yukarı cıksa cocuk bı manayla ban yıyor mesela dıyar 1 de butun ıttıfakı banladılar neden
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #123 : Mayıs 18, 2009, 09:02:38 ÖÖ »

airman gıbı oynamıyor olabılırım ama ondan 100 kat daha ıyı oynuyanları bılıyorum bakın arkadaslar o arkadasımda dıyor ben goruyorum ne zaman yukarı cıksa cocuk bı manayla ban yıyor mesela dıyar 1 de butun ıttıfakı banladılar neden

Hukuk dışı davranışta bulunan kişi ya da kişiler, tanıdık ya da değil, arkadaş ya da değil, kanka ya da değil, her kim olursa olsun cezai işlem yapılır. Suçu sabit olan kimse ayırtedilmez. Kurallar çerçevesinde ceza alır. bu aynı ittifaktan 1 kişide olabilir. 21 kişi de.....

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #124 : Mayıs 18, 2009, 09:42:56 ÖÖ »

şimdi yeni sistem geldi geleli millet bonuslardan yeteri kadar faydalanamıyor...benim önerim bir kişi bonus olur olmaz boştaki işçileri altın üretmeye başlasın...yoksa bu sistemle milyonluk ordu kurmak biraz hayal gibi...

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #125 : Mayıs 18, 2009, 12:00:26 ÖS »

şimdi yeni sistem geldi geleli millet bonuslardan yeteri kadar faydalanamıyor...benim önerim bir kişi bonus olur olmaz boştaki işçileri altın üretmeye başlasın...yoksa bu sistemle milyonluk ordu kurmak biraz hayal gibi...
Katılıyorum,bonus bulmakta zorlanıyor millet diyar ilerledikçede piyasa ucuzluyor askerlere bakmak mümkün olmuyor *freak*

zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #126 : Mayıs 18, 2009, 04:58:28 ÖS »

ana bacı küfür ettiler düm düz sövdüler... sabah akşam birbirlerinin oyunlarına baktılar bütün bi diyar boyunca vurdurtmadılar ordularını vuracaz diye göbeğimiz çatladı saatlerce bilgisayar başı bekledik... bi de üstüne küçük hesaplardan kendinelerine kaynak aktardılar... sonra yüzsüzce geldiler bi de burda bi dünya konuştular... banlanmaları için içlerinden bi tanesini seç beğen o da senin için onların banlanma sebebi olsun

dipnot : airmanin ne kadar iyi oynadığını nerden biliyosun ki de diğer oyunuclaırn ondan çok daha iyi oynadığına karar verebiliyorsun...

konudan sapmayalım... öneriler başlığı burası... önerin warsa yada yapılan öneriye yorumun warsa gel buraya yaz...

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
AERROW
Ziyaretçi
« Yanıtla #127 : Mayıs 21, 2009, 10:46:45 ÖÖ »

Daha çok soyut bi öneri ama Huh?
Oyuncuların bi harita dizilimi var ve buna göre eyelet açılıyor.Bence tüm isteyen istediği yere eyalet açsın.İsterse açtığı eyaletleri kapatabilsin.
Ayrıca bu oyunda denizlerde olsa, deniz savaşlarıda yapılsa,gemi üretmek için tersane,denizci yetiştirmek için deniz harp okulları olsa iyi olmazmı *SCRATCH*

Cool
uzmannn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #128 : Mayıs 22, 2009, 06:36:21 ÖS »

adam bırakcagı zaman ıscılerı dısarı bı verıyo butun eyaletler 1 altınla kalıyo
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #129 : Mayıs 22, 2009, 09:21:21 ÖS »

Oyuncuların bi harita dizilimi var ve buna göre eyelet açılıyor.Bence tüm isteyen istediği yere eyalet açsın.İsterse açtığı eyaletleri kapatabilsin.
Ayrıca bu oyunda denizlerde olsa, deniz savaşlarıda yapılsa,gemi üretmek için tersane,denizci yetiştirmek için deniz harp okulları olsa iyi olmazmı *SCRATCH*

Cool

ne yaptın sen kardes IO'ı değiştirdin Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #130 : Mayıs 23, 2009, 04:42:54 ÖÖ »

Cool
Grin Güzel fikir ama yapmazlar sanırım...

akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #131 : Mayıs 24, 2009, 02:42:49 ÖÖ »

arkadaşlar uluslararası diyarda oynasanız banlandım diyeni anlarım bulgarlara bağlarım ama hiç işi yokta modlar gidip sizin oyununuzu banlayacaklar sırf puan arttınız diye böyle bir şey olamaz ya yani bunu söylemek dahi olamaz bu resmen karalamadır bu insanlar siz pervasızca karalayın diye burada görev yapmıyor
airman konusuna geleyim bu oyunda farklı stratejiler güdülebilir her insan farklı yol seçebilir bu özelliği ile oyun size faklı düşünmeniz kendi stratejinizi belirlemeniz için imkan tanıyor yani elbette bir oyuncudan bir başka oyuncu daha iyi olabilir ama airman ekonomi konusunda iyi bir oyuncudur bende ondan iyisini görmedim şahsen. şimdi biri çıkar derki nereden biliyorsun biliyorum çünkü bir diyarda rakiptik ...
öneriler konusunda bu konular konusmak hoş olmadı farkındayım benim önerim diyeceğim ama zaten herkes biliyor keşke eskisi gibi olsa ne güzel olurdu Smiley

yeni sistem illaki kalacaksa bari arkadaşların dediği gibi işçiler altın üretse

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #132 : Mayıs 24, 2009, 12:30:08 ÖS »

problem çok fazla puan artmak deil...
sonuçta sana oyun başında 2 trilyon gold verseler de puan artış hızın bellidir... öle hemen 1 milyon puana gelemezsin...
ha ünivesteyi 40ladık arkadaşım diyin anlayalım... barakalarımız 30. seviye diyin anlayalım...

neyse... bnm önerim aradaki casusluk seviyesi farkı 5 ten fazlaysa o ülkenin binaları ve araştırmaları da görülsün...

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #133 : Mayıs 24, 2009, 12:58:34 ÖS »

bina ve araştırmalarını görmekmi bence hiç güzel bir fikir değil adam oyunu  bıraksın demek olur bu olmasın bence

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #134 : Mayıs 24, 2009, 01:12:00 ÖS »

yooo sadece sınır devriyesi bas demek oluyor
Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!