Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 01:02:06 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60462 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Nisan 08, 2009, 02:45:21 ÖS »

Aynı anda farklı eyaletlerimizde binalar kurabiliyoz birinde çiftlik yaparken diğerinde kale yapabiliyoz
araştırmalardada böyle olmasını isterim farklı eyaletlerimizde aynı anda hem sağlık hem saldırı menzili yapabilelim

Bina seviyeleri  sadece eyaleti Araştırma seviyeleri bütün imparatorluğu kapsadığı için oyunun işleme sürecine ters düşer.... Wink

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Nisan 08, 2009, 03:03:43 ÖS »

araştırma bütün imparatorluğu kapladıpğı için dediğin yaş :evil3:
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Nisan 08, 2009, 05:35:39 ÖS »

benim basit bir önerim olacak ... orduyu kaleye ve eyalete konuşlandırma komutları mevcut ... bunun yanına eyaletteki kaleye konuşlandırma eklenebilirmi ... böylece ordu eyalete varınca tekrar kaleye konuşlandırma derdinden kurtuluruz ... çok sıkıcı ve sinir bozucu bir işlem ... hatta bi seferde tüm kalelere sığabildiği kadar orduyu konuşlandırabilsek tadından yenmez  *rose*

1+1 evde 50 kişi ile yaşamak gibi birşey senin dediğin.
haylazim61
haylazim61
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Nisan 08, 2009, 09:51:48 ÖS »

sıralama kısmında; askeri puan sıralaması da olsa daha iyi olmazmıydı. oyuna daha bir heyecan gelebilirdi. bütün puanların sıralaması var fakat birtek rütbe sıralaması yok:{

TS61
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat zalim bir oyun.. oyuncular hep koyun ( mee)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Nisan 08, 2009, 11:56:03 ÖS »

o zaman da kami diye nitelendirilen  saldırılarda savunan için haksızlık olmaz mı... Huh?

Cool

adam düşük puanlıya saldırırken moral düşmesini göze alabiliyorsa onuda göze alacaktır..ve çok az puan farkı yüzünden x2 girmiş bir adama kami yapanında çok askeri öleceği için hem askeri gücü düşecek hemde puanı düşecek dolayısıyla aradaki fark daha çok açılacak.. bu sebebten dolayı x2 deki yüksek puanlı olan oyuncuya saldırmak için gözüne kestirdiyse ya normal savaşa gidecek yada fırsat kollayıp off saatinde eyaletlerine dalacak.. ama kale 5 veya daha yüksekse moral düşmesinden dolayı çakılma tehlikesi olacak.. bunun için riske girmek istemeyecektir o zamanda güçlü saldırdığıyla, zayıfta dağıldığıyla kalacak .. güçlü istediği zaman saldıracak.. zayıf boynunu büküp sineye çekecektir..adaletsizlik olacaktır..diye düşünüyorum...

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
djerayy
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Nisan 11, 2009, 08:11:01 ÖS »

araştırmalarda "inşa et" ibaresi "araştır" olarak değiştirilebilir.başka bir araştırma yapılırken bir diğerinin üstüne geldiğimizde "bina yapım aşamasında" ise "araştırma yapılıyor" gibi bir şeye çevirlebilir.Gelelim rütbelere ilk önce o en büyük yıldız olan rütbe "Maraşal" "Mareşal" olacak orda bir yazım yanlışı var.Son olarak da general rütbeleri kötüden iyiye Tuğgeneral Tümg. Korg. ve Orgeneral diye gider mareşal sonra gelir. Rütbelerde Orgeneral atlanmış.
Umarım yerkililer görür bunu....
osmangazi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Nisan 14, 2009, 05:39:30 ÖS »

İttifaktaki bütün üyeler, ittifak üyelerinin yaptığı savaşları görebilmeli. Biri general olmuş Hem +10 moral alıyor, hemsavaşları görebiliyor vs. Ama hiç bir şey yapmıyor. Üyeler onlarla aynı miktarda altın bağışlıyor. Bence üyelere çok büyük haksızlık yapılıyor. Bu yüzden üyelerin kalıcı olması zor. Mesela generallere savaşları görme hakkı, üyelere moral verilsin. yada diplomata savaşları görme hakkı verilsin, onur üyelere verilsi, yada onlar daha fazla altın bağışlasın. Bu adaletsizliğe bir çözüm bulunsun.
Bir de anket nasıl öneriliyor?
erhan3366
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #97 : Nisan 21, 2009, 01:58:25 ÖS »

beyler konu ile alakasız şeyler yazmışınız be devilkiss ticaret diyor siz ne diyorsunuz ticaretten bende maya müzdaribim komisyoncu satamasa bile malı baya komsiyon alıyor yani ikinciye satmaya kalktığımızda ikinci komisyonu ödüyoruz. şimdi diyeceğimki borsa gibi fiyat verdiğimizde fiyatı değiştirebilme imkanı olsun desem bu sefer habire fiyat kıracak herkes yine mallar satılmayacak ve fiyatlar dibe inecek.. desemki komisyoncu satamassa komisyonu geri versin yada sattığı zaman alsın bu seferde adam mallar gitmesin diye yüksek fiyattan ticarette saklayacak yani bunun çözüm yolu yok devilkis kardeşim tek çözümü eskiye dönüş şu an bile malları satmakta zorlanıyoruz elimizde patlıyor iki günde az bi süre değil o anki fiyattan veriyorsun hemen başkası fiyat kırıyor. iki sonra tekrar alıyorsun malları ama o kadar malı kullanamadığınamı yanarsın ödediğin komisyonamı neyse dönüş yoksa çare yok gibi komisyon düşsede o kadar beklemek ve sonucunda satamamak insanı kıl ediyor. biz türklerde ticaret peygamber mesleğidir o yüzden en çok bizim şikayet etmemiz doğal devilkiss kardeşim bunu böyle iletirseniz sevinirim  Smiley kolay gelsin

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #98 : Nisan 21, 2009, 02:00:54 ÖS »

araştırmalarda "inşa et" ibaresi "araştır" olarak değiştirilebilir.başka bir araştırma yapılırken bir diğerinin üstüne geldiğimizde "bina yapım aşamasında" ise "araştırma yapılıyor" gibi bir şeye çevirlebilir.Gelelim rütbelere ilk önce o en büyük yıldız olan rütbe "Maraşal" "Mareşal" olacak orda bir yazım yanlışı var.Son olarak da general rütbeleri kötüden iyiye Tuğgeneral Tümg. Korg. ve Orgeneral diye gider mareşal sonra gelir. Rütbelerde Orgeneral atlanmış.
Umarım yerkililer görür bunu....

Bunları ben de fark etmiştim ama yazma gereği duymadım. Bu konulara gerçekten el atılması gerekiyor bence.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #99 : Nisan 21, 2009, 02:01:23 ÖS »

Arkadaşlar oyun hakkındaki somut önerileriniz çok kısa olarak yazarsanız memnun olurum mümkünse her seferinde tek öneri ve tek öneriye cevap yazarsanız memnun olurum.İlk ben başlıyorum

Madenlere yapılan saldırılarda savaş hazırlık zamanı ittifak savaşında olduğu gibi 40 dk kadan 10 dk kaya inemez mi?
beyler konu ile alakasız şeyler yazmışınız be devilkiss ticaret diyor siz ne diyorsunuz ticaretten bende maya müzdaribim komisyoncu satamasa bile malı baya komsiyon alıyor yani ikinciye satmaya kalktığımızda ikinci komisyonu ödüyoruz. şimdi diyeceğimki borsa gibi fiyat verdiğimizde fiyatı değiştirebilme imkanı olsun desem bu sefer habire fiyat kıracak herkes yine mallar satılmayacak ve fiyatlar dibe inecek.. desemki komisyoncu satamassa komisyonu geri versin yada sattığı zaman alsın bu seferde adam mallar gitmesin diye yüksek fiyattan ticarette saklayacak yani bunun çözüm yolu yok devilkis kardeşim tek çözümü eskiye dönüş şu an bile malları satmakta zorlanıyoruz elimizde patlıyor iki günde az bi süre değil o anki fiyattan veriyorsun hemen başkası fiyat kırıyor. iki sonra tekrar alıyorsun malları ama o kadar malı kullanamadığınamı yanarsın ödediğin komisyonamı neyse dönüş yoksa çare yok gibi komisyon düşsede o kadar beklemek ve sonucunda satamamak insanı kıl ediyor. biz türklerde ticaret peygamber mesleğidir o yüzden en çok bizim şikayet etmemiz doğal devilkiss kardeşim bunu böyle iletirseniz sevinirim  Smiley kolay gelsin
yukarıdada görüldüğü üzre burası öneri bölümü ve herşey konu ile alakalı  Wink

erhan3366
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #100 : Nisan 21, 2009, 03:46:46 ÖS »

mod arkadaşlar birde şu ban olayına bi çözüm bulsanız ya banlanınca oyunu açmaya çalışan arkadaş ban sebini öğrense belli maddeler koysanız şu maddeye aykırı hareket ettiğinizden dolayı şu kadar ban aldınız diye süper olur mod arkadaşlar her zaman online olamıyorlar cevap almamız uzun sürüyor

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #101 : Nisan 21, 2009, 04:52:29 ÖS »

önerin güzel ama ben her zaman girdiğimde en az 1 modu on olarak görüyorum buna katılmıyorum

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #102 : Nisan 21, 2009, 04:54:09 ÖS »

önerin güzel ama ben her zaman girdiğimde en az 1 modu on olarak görüyorum buna katılmıyorum

Bende her zaman böyle olmuyor. Çoğu zaman forumda çevrimiçi moderatör bulunur ama forumda moderatörlerin çevrimiçi olmadığı zamanlar da oluyor. Onların yerini de güvenilir üye olan Sertan abi tamamlıyor.
osmangazi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #103 : Nisan 22, 2009, 10:57:28 ÖS »

Ticaret bölümünde bir de takas olsun. Odunla demir değişimi gibi.
TyR_
Oktay
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #104 : Nisan 22, 2009, 11:57:24 ÖS »

Ticaret bölümünde bir de takas olsun. Odunla demir değişimi gibi.
Gereksiz  *pardon*

Acımasızca Geçip Giden Zamandan Geriye Kalan Sadece Yanlızlıklarımızdır...

Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!