Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 08:30:46 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60358 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat zalim bir oyun.. oyuncular hep koyun ( mee)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Nisan 07, 2009, 05:29:36 ÖS »

Sen ağırlarını açmaya çalışırken bütün seçkinleri ile herhangi bir oyuncu %100 moral ile gelirse ne yaparsın... Huh?

Cool

düşük puanlı oyuncunun yüksek puanlı bir oyuncuya saldırırken moral kaybetmesinin açıklaması varmı???

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Nisan 07, 2009, 05:30:32 ÖS »

düşük puanlı oyuncunun yüksek puanlı bir oyuncuya saldırırken moral kaybetmesinin açıklaması varmı???
sen adamın 2x 5x 10xde isen normaldir Wink

turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Nisan 07, 2009, 05:41:02 ÖS »

sen adamın 2x 5x 10xde isen normaldir Wink

x2 de mesela adam güçlüdür zayıf olana saldırır bunun bedeli olarak moral düşürülebilir ama zayıf olan güçlüye saldırırken moral düşmesi bence çok saçma..adam zaten güçlü..20 moral dokunmaz ama zayıf adamın hem askeri gücü düşük hemde moral düştümü haksızlık oluyor sanki.. ( wayy bea gerçek hayattaki gibi.. zengin ve güçlü olan garibanı her yerde eziyo..  Grin Grin

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Nisan 07, 2009, 05:58:01 ÖS »

x2 de mesela adam güçlüdür zayıf olana saldırır bunun bedeli olarak moral düşürülebilir ama zayıf olan güçlüye saldırırken moral düşmesi bence çok saçma..adam zaten güçlü..20 moral dokunmaz ama zayıf adamın hem askeri gücü düşük hemde moral düştümü haksızlık oluyor sanki.. ( wayy bea gerçek hayattaki gibi.. zengin ve güçlü olan garibanı her yerde eziyo..  Grin Grin
her puana göre sınır var onu aşarsan düşmesi normal zaten güçlü diyosun niye dalıyosun? *SCRATCH*

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #79 : Nisan 07, 2009, 05:59:25 ÖS »

ittifak savaşından gelen ganimetin  istediğimiz kadarını kullanabilelim. ittifak savaşından bana 7milyon demir  geldi toplamda 8 eyaletim var  hepsinde  süvari barakaları ile piyade  baraklarını 3000 kapasite okçu barkalarını da 2200 kapasite  yaptım  ama 5 milyona yakın demiri harcamaya yetiyor. bu konuda yardımıcı olunabilirmi. birde istediğimiz  eyalete istediğimiz kadar kaynak aktarabilelim. sonuçta bu bir ödül. taşırken saldırı alma  riskide doğuyor. senin bir haftada kazandığını adam gelsin 1 saatte alsın  hiç te mantıklı değil       

en mantıklı öneri budur. savaş ganimetlerinin toptan değil    her savaşın  ganimeti ayrı ayrı verilmeli  eskiden olduğu gibi    Smiley
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Nisan 07, 2009, 06:07:07 ÖS »

her puana göre sınır var onu aşarsan düşmesi normal zaten güçlü diyosun niye dalıyosun? *SCRATCH*
adam güçlü, sana saldırıyor sürekli.. sende bir dönem gelip gafil avlamaya çalışırsın.. yada askeri gücü çok değildir ama puanı yüksektir..orduların güçleri yakındır ama moral yüzünden saldıramazsın..yada puanı senin x2 içindeyken saldırmış senin puanını düşürmüştür 3-5 puan için moralin düşer sen ona saldıramazsın.. daha saymamı istermisin..sonuçta düşük puanlıdan moral düşmesi mantıklı değil

SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Nisan 07, 2009, 06:09:23 ÖS »

bak şimdi sen 100k puansın dalacağın adama 400k puan arada 300k puan fark var adam seni 5x yapmış nerdeyse düşmemesi normal değilmi sence? dalacağın zaman adamın x"sine görede düşün Wink

turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Nisan 07, 2009, 06:21:59 ÖS »

bak şimdi sen 100k puansın dalacağın adama 400k puan arada 300k puan fark var adam seni 5x yapmış nerdeyse düşmemesi normal değilmi sence?

yaw hangi enayi x5 saldırır.. Smiley) benim anlatmak istediğim, mantık çerçevesinde, saldırdığın zaman yenebileceğin oyuncuların olabileceği x2 civarı.. mesela adam 28.000 puanda sen 16.000 puandasın..askeri güçler birbirine yakın... off saatinde adam senin eyaletine saldırıp 3-5 bin askerini öldürüp puan kaybettiriyor..2.000 puan kaybetsen adam senden aldığı ganimeti araştırmaya yatırıp biraz puan alsa senin o adama saldırma hayalin suya düşüyor..bu x2 düşük puanlılar için kaldırılsın   x3 x4 x5 ise suistimal edilmemesi için kalabilir.. çok güçlülerden bahsetmiyorum yani.. belki duymuşsunuzdur blitzde 3900 puanlı bir adam var sanırım oyunada girmiyor ama adamda 16.000 asker var ( o puanda nasıl yaptıysa ) bilmem kaç milyon ganimet var kimse saldıramıyor adam kilit.!!!

iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Nisan 08, 2009, 01:16:24 ÖS »

en mantıklı öneri budur. savaş ganimetlerinin toptan değil    her savaşın  ganimeti ayrı ayrı verilmeli  eskiden olduğu gibi    Smiley
  eski şekli bilmiyorum  ama oda iyi olur en azından  tüm kaynağın hepsini birden almayız. bir de blues okusa şu yazdığımızı bir cevap alabilsek daha iyi olcak
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #84 : Nisan 08, 2009, 01:23:28 ÖS »

eski şekli bilmiyorum  ama oda iyi olur en azından  tüm kaynağın hepsini birden almayız. bir de blues okusa şu yazdığımızı bir cevap alabilsek daha iyi olcak

söz konusu bütün yetkililer konudan haderdar olup zaten gerekli cevapları vermişlerdir....

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=12004.0

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Nisan 08, 2009, 01:34:54 ÖS »

söz konusu bütün yetkililer konudan haderdar olup zaten gerekli cevapları vermişlerdir....

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=12004.0

Cool
verdiğin  link  ticaret sisitemi ile ilgili.  ben ittifak savaşından  gelen ganimetin hepsini  bir anda  almayalım  istediğimiz  kadarını kullanabilelim demiştim daha  önceki mesajımda
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #86 : Nisan 08, 2009, 02:03:27 ÖS »

verdiğin  link  ticaret sisitemi ile ilgili.  ben ittifak savaşından  gelen ganimetin hepsini  bir anda  almayalım  istediğimiz  kadarını kullanabilelim demiştim daha  önceki mesajımda

hımm evet haklısın... !!! *pardon*

Cool
« Son Düzenleme: Nisan 08, 2009, 02:08:22 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı

sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #87 : Nisan 08, 2009, 02:11:08 ÖS »

o zaman da kami diye nitelendirilen  saldırılarda savunan için haksızlık olmaz mı... Huh?

Cool

mefe
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #88 : Nisan 08, 2009, 02:23:07 ÖS »

benim basit bir önerim olacak ... orduyu kaleye ve eyalete konuşlandırma komutları mevcut ... bunun yanına eyaletteki kaleye konuşlandırma eklenebilirmi ... böylece ordu eyalete varınca tekrar kaleye konuşlandırma derdinden kurtuluruz ... çok sıkıcı ve sinir bozucu bir işlem ... hatta bi seferde tüm kalelere sığabildiği kadar orduyu konuşlandırabilsek tadından yenmez  *rose*
AERROW
Ziyaretçi
« Yanıtla #89 : Nisan 08, 2009, 02:38:04 ÖS »

Aynı anda farklı eyaletlerimizde binalar kurabiliyoz birinde çiftlik yaparken diğerinde kale yapabiliyoz
araştırmalardada böyle olmasını isterim farklı eyaletlerimizde aynı anda hem sağlık hem saldırı menzili yapabilelim
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!