Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 02:09:36 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60548 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Mart 10, 2009, 09:13:36 ÖS »

Benim önerim preminium üyelere yönelik madem prminium olmanın bir avantajı olabilecek bir öneri. Kullanılan avantajlara ilaveten. En azından %5 %10 gibi bir üretim avantajı da eklenebilir diye düşünüyorum evet bir sürü avantajlarımız oluyor ama buna yönelik bir avantajda eklenmeli bence. bu imperia içinde iyi bir öneri olabileceğini düşünüyorum.

- şimdi herkes ya para vermekden bahsedecek buna bir cevabım var afınıza sığınarak
" Ben kahveye gitmem günün 15 satini işim gereği bilgisayar başında geçiren birisi olarak bu oyunu kendi sosyal faliyeti olareak gören bir bireyim ayrıca 10$(18TL) gibi bir rakkama uzunca bir zaman preminium haklarından faydalanabiliyorsunuz. kahvede çay ne kadardır bilmem ama 1Tl olduğunu düşünürsek bir gidişde 3 bardak içseniz 6 günlük çay parasına denk geldiğini düşünüyorum ki 4 ay'dan fazla  bu haklardan faydalanıp evin keyfini sürmek de cabası olarak görüyorum. birde evde çaylar şirketten oluyor Smiley"
ole olursa % 5 uzun diyarlarda ne olur biliyon mu pre olmayanlar hiç tutunamaz zaten tutunamıyorlar ben de preyim eşit şartlarda olmadı dimi ama
potasyumm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Mart 11, 2009, 03:35:39 ÖÖ »

şu server lere al atın kardeşim!!! bu ne yaaa??? ordu yine asılı kaldı. kaç oldu bu yaa!!!
ordu asılı kaldı ama ordu masrafı hala alınıyor. giren bize giriyor... Angry
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Mart 13, 2009, 06:41:18 ÖÖ »

birim fiyatının %50 fazlasını verecek %50 az zamanda eğitilen birimler olabilir...  mesela 450 odun 180 demir e   18 saatte çıkan şövalyeler gibi...

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
FeAnoR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Mart 17, 2009, 09:50:38 ÖS »

benceoyunda ittifak üyelerinin en azından birbirlerine destek gönderme secenegine olması gerektiğini düşünüyorum.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Mart 17, 2009, 09:58:24 ÖS »

CHAT ODASINA ÇOĞU ARKADAŞ YENİ GİRİYOR VE KURALLARI BİLMİYOR OP LARDA LİNK ATMAK ZORUNDA KALIYORLAR. PUBLİC_TR YAZISININ YANINDA CHAT ODASI KURALLARI TOPİKİNİN LİNKİDE BULUNSA NASIL OLUR? Huh?

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Mart 17, 2009, 10:01:47 ÖS »

dedıgım yapılmıs arkadaslar dedımkı gunun en ıyı savas raporu oyuna gırıs sayfasında cıksın demıstım artık oyle bır yer var dıyarın en guzel savasları Smiley

turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat zalim bir oyun.. oyuncular hep koyun ( mee)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Mart 19, 2009, 10:51:43 ÖÖ »

bir yere casus gönderildiği zaman casus ulaştı yazısı yerine direk içeri sız yazısı çıkamazmı yada maden sevkiyatı yapıldığı zaman direk kendi boşaltamazmı.. hakkaten zaten server biraz sıkıntılı birde o gereksiz sayfalarla uğraşıyoruz...

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Mart 25, 2009, 09:09:08 ÖÖ »

birde hazırlanmış fakat içeri sızmamış casuslar içinde terhis et yazısı konamazmı.. adamı yolluyoruz içeri sızmadan silmek istiyoruz ama silemiyoruz ille içeri sızdırmak gerekiyor..

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
şafak
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Mart 29, 2009, 05:36:42 ÖS »

benceoyunda ittifak üyelerinin en azından birbirlerine destek gönderme secenegine olması gerektiğini düşünüyorum.

Ben sana katılıyorum bencede ittifak içinde yardım gönderme olmalı.(ordu veya kaynak)
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Mart 31, 2009, 11:38:12 ÖS »

arkadaşlar puanı yüksek olanın düşük puanlı birine saldırması onur ve moral düşmesi normal.. ama puanı 2x düşük olan neden yüksek olana saldırırken Puanınız düşmandan iki kat veya daha fazla olduğundan dolayı , ordunuz 3 düşük moral puanı ile savaşacaktır
Puanınız düşmandan iki kat veya daha fazla olduğundan dolayı 2 onur puanı kaybettiniz.. yazıyor.. adam 21.000 küsür puanda ben 9800 puandayım. onunkinin düşmesini anlarım çünkü zayıf birine saldırıyor.. ama benim niye düşüyor onu anlamadım zaten adamdan zayıfım.. birde puan düşmesi yanlış sanki.. sırf benim için değil ama oyun kuralı olarak değişmeli bence..zayıf oılan saldırırda çakılırsa zaten cezasını görmüş olacak..  Grin

endgame
Erdem
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Nisan 01, 2009, 04:37:29 ÖS »

Merhaba Blues;
 Önerimizi değerlendiren yetkili siz olduğunuz için size hitap ediyorum. Tabikide Bütün İO oyuncularının fikri önemli fakat öncelikle sizin değerlendirmeniz gerekliyor...
 Mevcut olan sohbet odalarını konu almak istiyorum. İstenilen İD yi yazarak sohbet odasına giriş yapıyoruz ve diğer giriş yapan üyeler ile sohbet edebiliyoruz. Bu çok güzel ama insanoğluyuz ya hep dahasını istiyeceğiz ya Wink ... önerim şudur;
 Sesli sohbet edebileceğimiz bir sistem getirebilirsiniz. Sayılı sayıda olsa bile kaafi. İttifağımız olarak sürekli sohbet odasında aktifiz. Malesef bir anlık işi çıkabilen oluyor, ayrı bir iş ile ilgilenmesi gereken oluyor, masa başı işinde yapması gereken işler oluyor... Ses alımını bir moda getirip sohbet penceresini simge durumuna küçülttük diyelim. Ses alımı için verilen komutun dışarısındaki seslerin gelmesi kapalı olucaktır. Önemli bir konu oldu ya da acilen bir konu görüşülmesi gerekiyordur... verilen komuta dahil olarak arkadaşınıza seslenebilirsiniz...

TEŞEKKÜRLER...
iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Nisan 06, 2009, 11:14:07 ÖS »

ittifak savaşından gelen ganimetin  istediğimiz kadarını kullanabilelim. ittifak savaşından bana 7milyon demir  geldi toplamda 8 eyaletim var  hepsinde  süvari barakaları ile piyade  baraklarını 3000 kapasite okçu barkalarını da 2200 kapasite  yaptım  ama 5 milyona yakın demiri harcamaya yetiyor. bu konuda yardımıcı olunabilirmi. birde istediğimiz  eyalete istediğimiz kadar kaynak aktarabilelim. sonuçta bu bir ödül. taşırken saldırı alma  riskide doğuyor. senin bir haftada kazandığını adam gelsin 1 saatte alsın  hiç te mantıklı değil       
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Nisan 07, 2009, 11:35:51 ÖÖ »

bence fazla içine inilmeden donanma olmalı yanı gemı gibi ticaret gemisi felan degıl 2 çeşit gemi olsa 1.si savaş gemisi 2.si ise askeri düşmana daha kısa surede ulastıran ama bakım masrafı fazla olan gemiler olabilir nasıl Huh?

tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Nisan 07, 2009, 12:14:18 ÖS »

bnce kendinden az puanda birine saldırınca onur kaybetmeylim yha...çok kötü oluo...
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Nisan 07, 2009, 12:18:58 ÖS »

bnce kendinden az puanda birine saldırınca onur kaybetmeylim yha...çok kötü oluo...

Sen ağırlarını açmaya çalışırken bütün seçkinleri ile herhangi bir oyuncu %100 moral ile gelirse ne yaparsın... Huh?

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!