Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 11:31:03 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 15 16 [17] 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60360 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #240 : Ekim 04, 2010, 12:37:55 ÖS »

Yahu arkadaş ne kadar çok şey istiyorsun böyle..sen hiç maaş almadan çalışan asker gördünmü?
oyundaki de böyle..bir ordu kurduysan sana bir külfeti olmalı...
çok mantıksız şeyler istiyorsun...
senin için kesin çözümü buldum ben..."imperia online sayfasını engellenen siteler listesine eklemek"... Wink
Grin Grin Grin
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #241 : Ekim 04, 2010, 12:42:03 ÖS »

Bence ordu bakim masrafi azaltilsa daha iyi olur. Ya boyle ordumu saklamak olur? Altinlari sovurup da supuruyor. Peki ileride daha cok ordu toplayinca ne olcak? Bence bu masraf aradan kaldirilirsa daha guzel olur
hı hı sana ozel tarıfelerımız cıkıcak yakında 3 bın asker alana bın tane hedıye(o hedıyeden bakım masrafı almıyolar) soracıma 12 mancınık alana 3 u hedıye onlardanda masraf alınmıyo hadı bunlar kotu olanları hele bıde sey war 3 saldırı ardarda yapınca 4 uncu yaptıgında 3 dk de gıdıyo savaşa...
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #242 : Ekim 04, 2010, 07:59:27 ÖS »

Ya da Amerika' nın Türkiye'ye yaptığı gibi  (II. Dünya Savaşı'ndan kalma silahları parayla satması) gibi bizde ağırları işleri bittiğinde alttan gelenlere satalım hatta satmak için kredi açalım faiziyle  Grin Grin Grin
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #243 : Ekim 05, 2010, 07:07:14 ÖÖ »

Yahu arkadaş ne kadar çok şey istiyorsun böyle..sen hiç maaş almadan çalışan asker gördünmü?
oyundaki de böyle..bir ordu kurduysan sana bir külfeti olmalı...
çok mantıksız şeyler istiyorsun...
senin için kesin çözümü buldum ben..."imperia online sayfasını engellenen siteler listesine eklemek"... Wink

Evet maas alan asker gordum ama imperiaonlinedeki gibi her gun degil. Ya sizde nasil oluyo bilmiyom ama biz tareflerde askerler her gun ozu de minlerle altin degil lazim olan kadar aliyo. Ya boyle asker olurmu? Ona bu kadar maas versen kudurar sonra sana karsi cikar. Cok mantiksiz yorumlar ileri suruyosunuz Grin Grin Grin
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #244 : Ekim 05, 2010, 07:12:10 ÖÖ »

hı hı sana ozel tarıfelerımız cıkıcak yakında 3 bın asker alana bın tane hedıye(o hedıyeden bakım masrafı almıyolar) soracıma 12 mancınık alana 3 u hedıye onlardanda masraf alınmıyo hadı bunlar kotu olanları hele bıde sey war 3 saldırı ardarda yapınca 4 uncu yaptıgında 3 dk de gıdıyo savaşa...

Evet bunlar da kotu fikir degil. boyle olunca oyun daha guzel ola bilir.. Grin Grin Grin
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #245 : Ekim 05, 2010, 07:29:12 ÖÖ »

Ya da Amerika' nın Türkiye'ye yaptığı gibi  (II. Dünya Savaşı'ndan kalma silahları parayla satması) gibi bizde ağırları işleri bittiğinde alttan gelenlere satalım hatta satmak için kredi açalım faiziyle  Grin Grin Grin

Bakiyom da alis veris isinden pek guzel anliyosun. Tesadufen marketin varmi? Senin bu zekan oyunda pek guzel gelisimlere sebep ola bilir. Hususen ticaretle ilgili. E hadi ne duruyosun?... Grin Grin Grin
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #246 : Ekim 05, 2010, 07:40:16 ÖÖ »

Bi de siz forumun "vazifeli sahslari" actiginiz konunu baskalari ile dalga gecmek icin, acmissinizsa oyle ise neden onlradan oneri umuyosunuz?... Her kes boylece fikirlerini soylerken onunla dalga geciyosaniz size ne diye biliriz? Huh?
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #247 : Ekim 05, 2010, 08:28:26 ÖÖ »

Arkadaşlar buraya herkes önerisini yazabilir size mantıksız gelen başkasına gayet mantıklı gelebilir. Bu yüzden öneriler hakkında yorum yaparken birbirimize daha saygılı ollalım lütfen. Önerilere yorumlarımızı da ona göre yapalım

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #248 : Ekim 05, 2010, 09:41:13 ÖÖ »

bu bölüm makara geçme bölümü değil makara geçmek için genel sohbet bölümü var

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #249 : Ekim 05, 2010, 11:54:55 ÖÖ »

Arkadaşlar buraya herkes önerisini yazabilir size mantıksız gelen başkasına gayet mantıklı gelebilir. Bu yüzden öneriler hakkında yorum yaparken birbirimize daha saygılı ollalım lütfen. Önerilere yorumlarımızı da ona göre yapalım

Evet kardes duz diyorsun. Her kes baskasinin fikrine saygi ile yanasmalidi. Daha dalga gecmeli degil.
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #250 : Ekim 05, 2010, 03:56:10 ÖS »

Evet kardes duz diyorsun. Her kes baskasinin fikrine saygi ile yanasmalidi. Daha dalga gecmeli degil.

Sadece şaka yapıyorlardı sana, lehçe farkı da var sanırım, yanlış anlaşıldı galiba, boş ver.

Oyunda asker masrafı kaynak sıkıntısı yaratmak için, böylece hem savaşmak hem de paralı oyun teşvik ediliyor aynı zamanda.

Benim sevmediğim özelliklerden biri teslim olununca hiç karşılıksız saldırıdan kurtulunması. Yani hem size boyun eğiyor hemde bundan siz zararlı çıkıyorsunuz. Bu %10 askeri puan kaybı ile telafi edilemez. Bari askeri puan veya vergi falan gibi birşey teslim olunana verilse de en azından bir şeyler kazansa. Smiley
askperest3484
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #251 : Ocak 14, 2011, 01:25:55 ÖS »

bence ekstraları arttırsalar ne bileyim 10 saatlik 6 saatlik 4 saatlik 2 saatlik gibi tabiki elmaslı olsun ona bişey demiyorum ama heleki yeni sistemde sadece 10 saatlik üretim var
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #252 : Ocak 14, 2011, 05:17:00 ÖS »

1. savunma morali onura göre yükselmeli

2. kale kuşatması yerken nası kaynakları ve askerımızı kaçırıosak online ıken yağmada onlıne ısek işçileri uretımden çekip yağmadan kurtulmalı

3. 0 puanlı hesaplardan yüzünden oyunda faal olan oyuncuların mesafelerı cok uzak oluyor bence sistem bellı bı süre faal olmayan oyuncuları silmeli ve haritalar bırbırıne yaklastırılmalı

hepsı bu kadar  Grin
boyahane
Ziyaretçi
« Yanıtla #253 : Ocak 14, 2011, 06:04:34 ÖS »

biz buraya yazsakta bişey değişmiyor loncalar kredili olunca forum ayağa kalktı noldu İO yönetiminin istediği oldu yazsak ta deişmeyecek yazmasakta.ama belki bakar birileri diyerekten FULLBOY un söledikleri resmen hislere tercüman Smiley
FULLBOY
Ziyaretçi
« Yanıtla #254 : Ocak 14, 2011, 07:59:05 ÖS »

ah şu oyunu sen ve ben tasarlıcakdıkkı Smiley bide sunu merak edıorum arama krıterlerımıze göre maden aradığımızda neden 2.sayfa normal gelıo zaten ılk sayfanın %98 ı 0 puanlı oluor  Huh?
Sayfa: 1 ... 15 16 [17] 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!