Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 09:34:39 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60486 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mehmetcik7
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #225 : Eylül 05, 2010, 03:13:58 ÖS »

Oyuna muzik ekleyin savas muziyi ve bencede askerlerive dovusleri gosterin 1 tane bile gormedim acaba neye benziyor kan gormek istiyorum ulan birde Azeri dilide koyarsaniz sevinirim
sprinter
mareşal :P
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

numaram değişmedi, HAALA 1 NUMARAYIM !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #226 : Eylül 05, 2010, 04:01:12 ÖS »

Oyuna muzik ekleyin savas muziyi ve bencede askerlerive dovusleri gosterin 1 tane bile gormedim acaba neye benziyor kan gormek istiyorum ulan birde Azeri dilide koyarsaniz sevinirim
Grin Grin Grin

ULAŞAMAZSAN EL SALLA !!!
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #227 : Eylül 30, 2010, 10:53:34 ÖÖ »

Kardesler bence oyundaki arastirmalarin ve binalarin fiyatini ve vakitini dusurmek daha guzel ve heveslendirici olmazmi? Cunki her kes ayni degildir ve oyuna yeni katilan oyuncular boyle seyleri gorunce bi kadar heves duskunluyu yaraniyor ki, bu da sonucda uyelerin azalmasina bais olur. Biliyom belki de soyleyecekseniz ki, bina ve arastirmalarin fiyati ve vakiti mimari ve universitenin seviyyesini kaldirinca duser. Ama bu da olmuyo sonucda cunki mimari ve universitenin da seviyyesini kaldirdikca fiyat ve vakiti yukseliyo. Bence bunun aradan kaldirilmasi daha iyi sonuclara neden ola bilir.
« Son Düzenleme: Eylül 30, 2010, 11:51:56 ÖÖ Gönderen: Cereyan » Kayıtlı
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #228 : Eylül 30, 2010, 10:55:25 ÖÖ »

Kardesler bence oyundaki arastirmalarin ve binalarin fiyatini ve vakitini dusurmek daha guzel ve heveslendirici olmazmi? Cunki her kes ayni degildir ve oyuna yeni katilan oyuncular boyle seyleri gorunce bi kadar heves duskunluyu yaraniyor ki? bu da sonucda uyelerin azalmasina bais olur.

bende katiliyorum. sureler cok uzun. arastirmaci olmadan bi eyalet bassan 200 kusur saat. kale 8 zaten tam iskence Smiley
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #229 : Eylül 30, 2010, 12:47:01 ÖS »

Bi de yukaridaki arkadasi soylediyi konuda destekliyorum. Oyuna ses, muzik eklerseniz daha da cekici ve hatta diyer strateji oyunlardan farkli yenilik ola bilir. Mesela savasirken kiliclarin, mizraklarin, atlarin gercek sesini esitmek, askerlerin bagirtisini, daglar gibi guruldayan ayaklarinin sesini, yaralilarin iniltisini canli duymak sizce de cekici olmazmi? O zaman e hadi ne durmusunuz?
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #230 : Eylül 30, 2010, 02:36:21 ÖS »

Bi de yukaridaki arkadasi soylediyi konuda destekliyorum. Oyuna ses, muzik eklerseniz daha da cekici ve hatta diyer strateji oyunlardan farkli yenilik ola bilir. Mesela savasirken kiliclarin, mizraklarin, atlarin gercek sesini esitmek, askerlerin bagirtisini, daglar gibi guruldayan ayaklarinin sesini, yaralilarin iniltisini canli duymak sizce de cekici olmazmi? O zaman e hadi ne durmusunuz?

o age of ta var. dedigin iyi olurdu. hatta managerzone de menajerlik oyunu. orada maclari ister canli izle ister sonra 3 boyutlu olarak izle. sistem kaldirir mi bilemem ama olsa fena olmaz. en azindan savaslari canli olmasa bile izlemek buyuk keyif verirdi. hem de savas bilgimizi artirirdik
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #231 : Ekim 01, 2010, 11:05:34 ÖÖ »

Bir fikir daha soyleyim. Askerlerin egitim suresi kisaltilsa inanin hic fena olmaz. Yaa beklemeken gozumun koku saraliyo. Yani boyle olursa ordunu daha hizli gelistirmek olur. Cunki egitim suresini bekleyerken aldigin saldiri zamani eyaletlerin gozunun onunde eriyip gidiyo, kalen yikiliyo, ordun dagiliyo, koyun yagmalaniyo ve cok uzucu bi an bagislar bu sana. Ayni zamanda hevesden dusuyosun ve ordu toplmak gozune duruyo. Lutfen boyle seylere daha dikkatli yanasirmisiz?
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #232 : Ekim 01, 2010, 11:09:27 ÖÖ »

Bir fikir daha soyleyim. Askerlerin egitim suresi kisaltilsa inanin hic fena olmaz. Yaa beklemeken gozumun koku saraliyo. Yani boyle olursa ordunu daha hizli gelistirmek olur. Cunki egitim suresini bekleyerken aldigin saldiri zamani eyaletlerin gozunun onunde eriyip gidiyo, kalen yikiliyo, ordun dagiliyo, koyun yagmalaniyo ve cok uzucu bi an bagislar bu sana. Ayni zamanda hevesden dusuyosun ve ordu toplmak gozune duruyo. Lutfen boyle seylere daha dikkatli yanasirmisiz?
ozaman adam savasa gelır askerı gorunmez adam savası gorunce hemen asker alır sen varana kadar herıf askerı egıtımden cıkarır cakılırsın ? egıtım suresı azalırsa onunla bırlıkde savas surelerınınde azalması lazım bunu yaparsakda oyunun hızı artmış olur sen bunları degıstırıcegıne d10 blıts oyna hızlı versıyon yanı tam senın dedıgın gıbı beklemezsın ?
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #233 : Ekim 01, 2010, 11:14:11 ÖÖ »

Ya ben soylemedim ki hic egitim suresi olmasin. Hic olmazsa yarisi kadara indirilsin. Cok uzun sure koyulmus.  Boylede ne hiz artar ne bi sey. Daha iyi olmazmi?
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #234 : Ekim 01, 2010, 11:26:48 ÖÖ »

Ya ben soylemedim ki hic egitim suresi olmasin. Hic olmazsa yarisi kadara indirilsin. Cok uzun sure koyulmus.  Boylede ne hiz artar ne bi sey. Daha iyi olmazmi?
d10 blıts war yenı sıfırlandı ona gir daha acılmadı yenı dıyarı 3-4 gun war bır bucuk saat egıtım suresı...
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #235 : Ekim 01, 2010, 11:32:04 ÖÖ »

O oyunun sitesini bana verirmisin. Ben aradim bulamiyom. Bi bakiyim nasil seymis? Her halde Imperiaonlineden daha iyi olamaz.
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #236 : Ekim 01, 2010, 11:37:17 ÖÖ »

O oyunun sitesini bana verirmisin. Ben aradim bulamiyom. Bi bakiyim nasil seymis? Her halde Imperiaonlineden daha iyi olamaz.
vallaha safmısın desem bılgısızmı desem anlıyamadım oda ımperıa onlıne dıyarı farklı  Smiley gulucemde sımdı ayıp olur dıye gulmuyom bak kayıt a tıkla altta ınternasıonal var ona tıkla ama sımdı kayıt yok dıyar 10 blıts var orda kayıtlar 3 gune baslar pazartesı baslıyacak dıyar heralde pazartesı kayıt ol herkes 0 dan baslıyor uretım hızlı savasa 15 dk de gıdersın v.s
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #237 : Ekim 01, 2010, 11:41:47 ÖÖ »

Ya gulucem de neymis? Ben oraya bakdimmi ki, yerini de bilem? Baktimsa da unutmusum. Cunki bu oyuna coktan kayit olmusum.  Sad Ya Nereden bileyim sizden soz sorusmak ayip olurmus?
« Son Düzenleme: Ekim 01, 2010, 11:49:09 ÖÖ Gönderen: Cereyan » Kayıtlı
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #238 : Ekim 01, 2010, 11:53:56 ÖÖ »

Ya gulucem de neymis? Ben oraya bakdimmi ki, yerini de bilem? Baktimsa da unutmusum. Cunki bu oyuna coktan kayit olmusum.  Sad Ya Nereden bileyim sizden soz sorusmak ayip olurmus?
yok kardeşım ya ılk basladıgımda bende boleydım abım d10 a kaydoldu ılk ben kaydoldum dt2 ye lem 40 puan oldum abım sonra basladı ulem dıyom ben 3 gunde 40 yaptım sen benı hayatta gecemezsın herıf 2 gunde 100 puan oldu ben 60 a kdr gelebıldım aradım aradım bulamıyom d10 blıts ı .D kafayı yedım 2 ay sonra buldum nerde oldugunu *hahaha*
Cereyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #239 : Ekim 04, 2010, 11:29:34 ÖÖ »

Bence ordu bakim masrafi azaltilsa daha iyi olur. Ya boyle ordumu saklamak olur? Altinlari sovurup da supuruyor. Peki ileride daha cok ordu toplayinca ne olcak? Bence bu masraf aradan kaldirilirsa daha guzel olur
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!