Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 01:48:08 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60363 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
fajnego
Ziyaretçi
« Yanıtla #195 : Ocak 22, 2010, 09:16:32 ÖS »

yanlıs bakmadıysam , gösterdiğin oyuncunun 15 eyaleti var , ama haritada 20 eyalette nufüs gözüküyor  *xxx*
sana dedim bi dostumuz demi 15 eyaleti olan benim 20 eyaleti olan da dostumuz :Smiley)) kendi haritam degil yani o harita
defansi hicbir zaman kale olarak gormem ilk iki ay oyle olur sonrasi meydandaki orduya bakar senin kale 8in olsa adam 2k yada 2500 agir mancinik gondercek senin istihkam 20 dahi olsa en cok bir tur daha dayanir kale o da 7 moral demektir kaldiki herkez 170-180 moral ile gelmeye baslar  *freak*
onemli olan su daglardaki +20 meydandaki ordunun defans bonusu yada daglar ve ormandaki +25 defans bonusu
dostum ben gönderdigim link deki haritaya göre yorum yapdım senin öyle bir haritan olursa herkesden kat kat fazla asker basıp meydana koyarsın bakalım 5000 mancılıkla da gelsin sen meydanda olayı bitirdin mi tura bonusa gerek kalıyor mu ?
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #196 : Ocak 22, 2010, 10:32:52 ÖS »

neresi iyi degil ya 17 tane ova var sen ordaki üretimi ve nufus gelişimini dagla birmi tutuyorsun ? öyle olsun istihkamını 20 yap bakalım dagdan daha iyi oluyormu olmuyor mu ? sen üretip nufusun artarken sürekli millet nufus çıracam diye ugraşsın dursun daglarda
senin bu yorumuna yorum yaptim o eyalette istihkam 20 yapsan istihkami 12 de biraksan ayni bisey fark etmez dedim onemli olan kale degil onemli olan meydandaki ordu ve defans bonusu  Wink
SkyNET
MamaLuke
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #197 : Ocak 23, 2010, 12:19:01 ÖÖ »

bence bu harita o kadarda güzel bi harita değil. ovada ishihkam 20boş kale 8 i 142 moralle başlayıp 50 moralle yıkan aynı ordu ;dağlardaki kale 8 i ancak istihkam 10 iken 50 oralla yıkıyor. bahsettiğim ordu mancınıksız ve bir ordu sadce hafif kılıçlıdan oluşan bi ordu. rakibim olan oyuncunun böylesine bi haritası olması için her zaman allaha yalvarırım  Grin Şaka bi yana

bu harita td2 sadce açılıp bırakılmış bi hesaba ait bir harita.  ve açıkcası ben bunun yarısı kadar güzel bi harita için kendimi yırtarım ama pek nasip olmaz.
Olur ya ticaret sistemi düzeltilirse oynarım ihtimaline karşı bende td2 de hesap açtım daha doğrusu HESAPLAR AÇMAK ZORUNDA KALDIM içleridne en düzgün haritası olan bu çıktı

Eski sistemin politik haritasından bildiğim kadarıyla her diyar büyük ve tek bir coğrafi bir haritaya sahip.  bu haritadan kişilere nasıl bir harita nasip oluyor bilmem. ancak hiç bir işe yaramayan  maden bile olmayan bir hesaba mükemmel ötesi bir harita , sırf harita ve bölge için bi tomar hesap açmak zorunda kalıp üstüne birde ya aradaşalra mesafe ya nick yada adam akıllı  bi harita bulamamış olmak bazen oynu en başından kaybettiriyor hatta hiç oynamaya bile gerek duyulmaz hale getirilyor. en azından benim için öyle.

Bence: diyar haritası belirli bölgelere bölünüp ;ilk girişde bölge seçme, ardından en azından 5...10  ihtimalli harita seçme şansı verilmeli. 
Ayrıca bir hesap açıldığıda örneğin 8 saat içinde e-mail aktivasyonu yapılmadığı takdirde hesap otomatikman silinmeli ki gereksiz hesaplar haritada yer kaplamasın ayrıca .e-mail in geçerliliği kanıtlanmış olsun.

Bu oyuda gerçek olan Tek şey var; Bedenlerin sokakdaki görüntüsünü değil. Doğrudan içinedeki mahlukatı görürsünüz....
fajnego
Ziyaretçi
« Yanıtla #198 : Ocak 23, 2010, 12:29:04 ÖÖ »

Bence: diyar haritası belirli bölgelere bölünüp ;ilk girişde bölge seçme, ardından en azından 5...10  ihtimalli harita seçme şansı verilmeli. 
Ayrıca bir hesap açıldığıda örneğin 8 saat içinde e-mail aktivasyonu yapılmadığı takdirde hesap otomatikman silinmeli ki gereksiz hesaplar haritada yer kaplamasın ayrıca .e-mail in geçerliliği kanıtlanmış olsun
.
çok haklısın 8 saat degilsede 24 saat daha uygun olur Smiley
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #199 : Ocak 23, 2010, 01:57:59 ÖÖ »

Skynet ve fajnego ya kesin olarak katılıyorum.Normalde girilmeyen hesapların 1 ay sonra silindiği söyleniyor ama buda doğru değil tecrübelerimden kesin olarak bildiğim silinmesi aylar alıyor. Buda dürüst oyuncuların işini daha da zorlaştırıyor.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #200 : Ocak 23, 2010, 10:36:27 ÖÖ »

evet bencede cok mntıklı , 5-10 tane harita secmek ve 8 saat içinde hiç açılmayan ve aktif edilmeyen hesabın silinme fikrine +
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #201 : Ocak 23, 2010, 12:27:41 ÖS »

valla arkadaslar 17 ova bende olsa nufus patlaması yapardım Grin:D:D

JoJuQ
ByJoJuQ
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #202 : Ocak 23, 2010, 03:34:05 ÖS »

bu üyeliğini onaylamayanın silinmesi çok iyi fikir oyun listesi ve haritanın açılmasında baya bi hız kazandırıcaktır  *bravo*

ama bunun 24 saat değilde oyunda online olmayan 50 puan altındaki oyuncuların 1 ay sonra temizlenmesi de olabilir... böylece sadece bonuslar ve online oyuncular kalır 1 aydada Diyarın haritası oluşmuş olur Embarrassed

Varlığını yaşatmıyorsun ki yokluğunla tehdit ediyorsun! Varlığına alışadım ki yokluğundan korkayım!
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #203 : Ocak 25, 2010, 08:15:37 ÖS »

Skynet'e kesinlikle katılıyorum gerçekten güzel öneri Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #204 : Ocak 26, 2010, 03:05:44 ÖS »

ama bunun 24 saat değilde oyunda online olmayan 50 puan altındaki oyuncuların 1 ay sonra temizlenmesi de olabilir... böylece sadece bonuslar ve online oyuncular kalır 1 aydada Diyarın haritası oluşmuş olur Embarrassed

*bravo*
_-PapiTo-_
Ziyaretçi
« Yanıtla #205 : Ocak 26, 2010, 05:23:49 ÖS »

bu üyeliğini onaylamayanın silinmesi çok iyi fikir oyun listesi ve haritanın açılmasında baya bi hız kazandırıcaktır  *bravo*

*ok* *ok* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*   çok güzel bi fikir bence  *rose*
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #206 : Şubat 01, 2010, 05:23:00 ÖS »

Birde forum önerisi ve veya eleştirisi yapayım...forumda bir konuya mesaj attığınızda sizden hemen sonra biri mesaj atarsa bu sizin yazdığınıza cevapta olabilir; bu mesajı konuya yeni gelen mesajlar kısmından göremiyorsunuz.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #207 : Şubat 01, 2010, 09:25:53 ÖS »

Birde forum önerisi ve veya eleştirisi yapayım...forumda bir konuya mesaj attığınızda sizden hemen sonra biri mesaj atarsa bu sizin yazdığınıza cevapta olabilir; bu mesajı konuya yeni gelen mesajlar kısmından göremiyorsunuz.

evet bunu bende bikaç kez yasadım , benmi yanlıs görüyorum diye tereddüt bile etmistim , ama forumda bir sorunmus meger
Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #208 : Mart 25, 2010, 09:20:20 ÖÖ »

Premium üyelik için tek ekrandan seri seri asker basıp harekete geçirebilmek istiyorum..

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #209 : Haziran 24, 2010, 01:05:15 ÖS »

1-Ticaret bubonunda geri çağır olmalı buna katılıyorum insaf yaw hiçmi kul yapısı hata olamsın:))bırakında geri çağılarım.
2-Casus göndereceğimiz zaman adamın ismini girdiğimizde düşecek onuru,saldırı zamanını yazsa,ittfak bilgilerine baka bilsek ben bir adam için saldırı bölümünü-hesapmakinasını-o.listesini-casusluğu açıyorum dahada gerekse açıcam yani:( bence bir yerden hepsi hal olmalı.
3-Ve barış yapılan yada diyardaki arkadaşlarımızı msj bölümünde arkadaş listesine ekle gibi bir bölüm buluna bilir.
4-Hesap makinasında tek tek ordu girmek yerine eyaletteki orduyu gir diyip konuşlandıra bilebiliriz.
Şimdilik bu kadar:))kolay gelsin cidden bu oyunu çok seviyorum ve yenilikler olursa iyi yönde çok güzel olur.
Sayfa: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!