Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 12:26:06 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60340 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
abksfl
slapi
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Ocak 07, 2010, 12:01:55 ÖÖ »

çok zorlama olur herkes hile yapmıyorki sonuçta. çok madene ihtiyacın var ve elinde çokça da altın var.kota doldu çok sinirlenmez misin? sinir bozucu olurdu bence

Dünya üç beş bilgisizin elinde; Onlarca bilgi güya kendilerinde.
Üzülme; Eşek Eşeği beğenir: Hayırlar vardır sana kötü demelerinde.
egesis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Ocak 20, 2010, 10:46:35 ÖS »

Premium üyenin avantajları gerçekten çok fazla ama bir husus varki bana göre çok önemli terk edilen eyaletler kısmı. Benim puanım epey yüksek oldugu için terk edilen eyaletler kısmında 5 kişi gözüküyo onlarda seyehat modunda ve mesafeleri 3000 den başlıyo.Yeni terk edilmiş bi eyalet bulmak için çoğu oyuncu düşük puanlı ek hesap kullanıyo ve ban yeme korkusu ile oyun oynuyolar. Bence bu terk edilen eyaletler premium üyelerde en düşük puanlılarıda göstermeliki hem ek hesap durumu ortadan kalksın ban yeme korkusu olmadan oyunu oynasın üyeler.Sonuçta para harcayarak premium üye olunuyo ama işin en önemli kısmı bana asıl fayda sağlıyacak olan terk edilen eyaletler kısmını kulanamıyorum bence bu çok saçma ve bunun değiştirilmesini öneriyorum.

Ne sen kimse için mecburi istikametsin, ne de bir başkası senin için çıkmaz sokak..!!!
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Ocak 22, 2010, 02:46:32 ÖÖ »

hayır satabilirsin isdeğinin gibi tabiki sadece ahmet mehmetten ayda 5 milyon mal alabilir gibi sadece dediğim yoksa mal tabiki satılacak ama 2-3 hesaptan milyonlar aktarma bitecek sadece
SkyNET
MamaLuke
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #183 : Ocak 22, 2010, 04:02:04 ÖÖ »

Bir diyarda hesap açarken eyalet haritası ve arkadaşlara olan mesafe yüzünden  hesaplar açmak durumudna kalınabiliyor. buna rağen ya harita iyi ,arakdaşalra mesafe çok uzak yada arkadaşara mesafe yakın harita kötü çıkabiliyor.ayrıca isnenilen nicki de kullanmak sorun olabiliyor. bu durumu önlemek için bir diyar açıldığıda; oyuna ilk girişde bir kereye mahsus olmak üzere. önce politik haritada   bölge seçilebilmeli ve ardından oyuncunun eyalet harita seçmesi için rasgele 10 harita  sunulmalı. ki. bi kişi harita seçmek için aynı diyarda birden fazla hesap açmak durumunda kalmasın ve istediği nicki kullanıp aradaşalrıanda yakın olsun.

Bu oyuda gerçek olan Tek şey var; Bedenlerin sokakdaki görüntüsünü değil. Doğrudan içinedeki mahlukatı görürsünüz....
promotex
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Ocak 22, 2010, 08:23:27 ÖÖ »

valla işte  hu çok doğru önce orjinal nick imle acıyorum baktım olmadı sonuna . koyuyorum oda olmadı bi nokta daha baktım oda olmadı bi çizik oda olmadı derken bide bakmısım yeni msn adresi allmısım adam gibi harita bulacam diye sonra o aldıgım msn şifresini ve adınıda unuttummu tam fıstık oldu ne şifre değiştirebiliyorum ne bişi öyle kalıyorum kabak gibi ;Wink) harita yer secilse süper olur zaten seçiyor oyuncular kimse ilk actıgı hesaba tamam diyip hemen oyuna baslamıyor zaten.
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #185 : Ocak 22, 2010, 04:10:03 ÖS »

valla newar da tutmasa imdat diye nick alacaktım zaten 13 den sanra catwalk ı denemekten vazgeçmiştim Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #186 : Ocak 22, 2010, 06:47:25 ÖS »

Bir diyarda hesap açarken eyalet haritası ve arkadaşlara olan mesafe yüzünden  hesaplar açmak durumudna kalınabiliyor. buna rağen ya harita iyi ,arakdaşalra mesafe çok uzak yada arkadaşara mesafe yakın harita kötü çıkabiliyor.ayrıca isnenilen nicki de kullanmak sorun olabiliyor. bu durumu önlemek için bir diyar açıldığıda; oyuna ilk girişde bir kereye mahsus olmak üzere. önce politik haritada   bölge seçilebilmeli ve ardından oyuncunun eyalet harita seçmesi için rasgele 10 harita  sunulmalı. ki. bi kişi harita seçmek için aynı diyarda birden fazla hesap açmak durumunda kalmasın ve istediği nicki kullanıp aradaşalrıanda yakın olsun.

evet , bende bu konuda muzdarip im Sad orjinal nickimi kullanabilmek için cok cektim , 7-8 dağlı harita geldi , adam gibi ova yok Sad
fajnego
Ziyaretçi
« Yanıtla #187 : Ocak 22, 2010, 08:04:11 ÖS »

evet , bende bu konuda muzdarip im Sad orjinal nickimi kullanabilmek için cok cektim , 7-8 dağlı harita geldi , adam gibi ova yok Sad
madem adam gibi harita istedin bizim dostumuza da böyle bir harita denk gelmiş Smiley
http://img683.imageshack.us/img683/8969/ayta.png
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #188 : Ocak 22, 2010, 08:07:58 ÖS »

madem adam gibi harita istedin bizim dostumuza da böyle bir harita denk gelmiş Smiley
Vay anasını  Shocked Bizede öyle harita düşse nerde  *freak*

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Ocak 22, 2010, 08:24:52 ÖS »

buda iyi değil aslında , bundada hiç dağ yok Grin nere box yapacan Smiley  şöyle 4 tarafı ova ortası dağ , böyle bi harita gelse tadından yenmez Grin
fajnego
Ziyaretçi
« Yanıtla #190 : Ocak 22, 2010, 08:28:35 ÖS »

buda iyi değil aslında , bundada hiç dağ yok Grin nere box yapacan Smiley  şöyle 4 tarafı ova ortası dağ , böyle bi harita gelse tadından yenmez Grin
neresi iyi degil ya 17 tane ova var sen ordaki üretimi ve nufus gelişimini dagla birmi tutuyorsun ? öyle olsun istihkamını 20 yap bakalım dagdan daha iyi oluyormu olmuyor mu ? sen üretip nufusun artarken sürekli millet nufus çıracam diye ugraşsın dursun daglarda
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #191 : Ocak 22, 2010, 08:32:29 ÖS »

defansi hicbir zaman kale olarak gormem ilk iki ay oyle olur sonrasi meydandaki orduya bakar senin kale 8in olsa adam 2k yada 2500 agir mancinik gondercek senin istihkam 20 dahi olsa en cok bir tur daha dayanir kale o da 7 moral demektir kaldiki herkez 170-180 moral ile gelmeye baslar  *freak*
onemli olan su daglardaki +20 meydandaki ordunun defans bonusu yada daglar ve ormandaki +25 defans bonusu
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #192 : Ocak 22, 2010, 08:33:03 ÖS »

neresi iyi degil ya 17 tane ova var sen ordaki üretimi ve nufus gelişimini dagla birmi tutuyorsun ? öyle olsun istihkamını 20 yap bakalım dagdan daha iyi oluyormu olmuyor mu ? sen üretip nufusun artarken sürekli millet nufus çıracam diye ugraşsın dursun daglarda

oda doğru  *SCRATCH*
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #193 : Ocak 22, 2010, 08:35:25 ÖS »

1 tane dağ orman olsun kalan yerler ova  Grin

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #194 : Ocak 22, 2010, 08:41:29 ÖS »

yanlıs bakmadıysam , gösterdiğin oyuncunun 15 eyaleti var , ama haritada 20 eyalette nufüs gözüküyor  *xxx*
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!