Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 07:19:48 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: oyun hakkındaki somut önerileriniz  (Okunma Sayısı 60573 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Şubat 25, 2009, 03:36:32 ÖS »

ticaret komisyonsuz bir şekilde takasa dönüştürülsün yani 100 oduna 20 demir istiyorum   20 demire   50 taş istiyorum şeklinde isteyen beğendini kabul etsin alsın malını takas usulu ticarette neymiş dicem  100 demirede 1000 altın istesin isteyen gibi
hıc geregı yok yav Grin Grin en ıyısı dırek satıs alıs Grin

papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Şubat 26, 2009, 08:59:11 ÖÖ »

hıc geregı yok yav Grin Grin en ıyısı dırek satıs alıs Grin

bencede yaw eski sistem ticaret olsun tekrardan Sad
sariaslan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Şubat 27, 2009, 10:28:08 ÖS »

en azından ittifaktaki kişiler arasında kaynak ve ordu paylaşımı vb olması cevap bekliyorum neden böyle bir özellik yok Angry
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Şubat 28, 2009, 12:10:34 ÖÖ »

çünkü herkes fake hesaplardan kendine ordu ve kaynak aktarır da ondan yok...

ben premium üyelerde bi araştırma yada bina basılınca bi sonraki kademesinin gözükmesi gerektiğini düşünüyorum...
üst üste aynı araştırmayı basamıyorsunuz...

blues: evet güzel bir fikir, global wars oyununda öyledir, malesef İOda yapılamaz
« Son Düzenleme: Mart 04, 2009, 01:48:54 ÖS Gönderen: blues » Kayıtlı

Ты меня и любишь и не любишь.я тебя ненавижу
ш туув ещ пщ
yousonq68
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Mart 03, 2009, 11:06:49 ÖÖ »

diyar turkish 2 nin ticareti beni çok rahatsız eden bir konu  hem satarken hem alırken para vermemiz saçma biraz fiyatları yine eskisi gibi siz belirleyin fiyatlar çok pahalı yada yok olmaz derseniz işçilerin çalışma kapasiteleri biraz yükseltilsin işçiler daha çok verim vermeli bu sayede oyun hızlanır gerçekten bu sene oyun saçma geldi önceki senelerde daha güzeldi oyun
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Mart 03, 2009, 06:09:08 ÖS »

Zmx e katılıyorum ;D
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Mart 05, 2009, 01:50:38 ÖS »

bence 1 tane  v4 var ya ama dizayn eski  1 tane öyle olsun ve ticaret sistemi eski olsun sadece o diyerda isteyen istediğini seçsin blues
emmi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Mart 08, 2009, 11:56:39 ÖÖ »

bende premıum üyesiyim benimde muzdaripolduğum iki konu var ittifaktaki arkadaşlar dalga geçiyorlar iyiki parayla oynamıyoruz diye birincisi terkedilmiş eyaletler bölümü bu eyaletlerde 2x5x ve 10x geçerliliği yoksa neden bütün terkedilmiş eyaletler görülmüyor okadar mantıksızkı hayret birşey milletin göldüğü kadaryookmu ikincisi bonusmadenler 24 saattebir alınan bonus madenleride tam vermiyor noksan veriyor bukulak olayınada çözümbolmakta faydavar otuztane eyalete baktıktansonra oyunu kapatıp gidelimmi esasında bukulak olayı varsa her eyalete baktıktansonra şukadar kulak hakkınız kaldı dıye bır ıkazın cıkması ıyıolmazmı casusluk kadememızın herkademe artışında bıze beş kulak hakkı tanınıyormuş buduyumum doğrumudur vereceğiniz cevaplara şimdiden tşkrler... Embarrassed
atıl
Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Mart 08, 2009, 03:18:15 ÖS »

Kulak derken söylentiyi kastediyorsun evt her casusluk kademesi 5 ekstra söylenti hakkı verir. Eğer dediğin gibi premium üye bütün bonusları görürse bu sefer premium olmayan üyelere büyük bir haksızlık olur. Kaç tane söylentimizin kaldığının bize bildirilmesi bencede mantıklı.
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Mart 10, 2009, 01:34:28 ÖS »

öneri > ittifak savaşları bölümünde savaşların yanında vakitlerinin yazmasını öneriyorum... ittifak üyelerimizin saat kaçta hangi savaşı yaptığını bilmeye hakkımız war sanırım... zaten sadece rütbeliler görüyor... illaki 15 gün beklemeyelim : ((

ш туув ещ пщ
quevadis
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Mart 10, 2009, 02:19:11 ÖS »

Benim önerim preminium üyelere yönelik madem prminium olmanın bir avantajı olabilecek bir öneri. Kullanılan avantajlara ilaveten. En azından %5 %10 gibi bir üretim avantajı da eklenebilir diye düşünüyorum evet bir sürü avantajlarımız oluyor ama buna yönelik bir avantajda eklenmeli bence. bu imperia içinde iyi bir öneri olabileceğini düşünüyorum.

- şimdi herkes ya para vermekden bahsedecek buna bir cevabım var afınıza sığınarak
" Ben kahveye gitmem günün 15 satini işim gereği bilgisayar başında geçiren birisi olarak bu oyunu kendi sosyal faliyeti olareak gören bir bireyim ayrıca 10$(18TL) gibi bir rakkama uzunca bir zaman preminium haklarından faydalanabiliyorsunuz. kahvede çay ne kadardır bilmem ama 1Tl olduğunu düşünürsek bir gidişde 3 bardak içseniz 6 günlük çay parasına denk geldiğini düşünüyorum ki 4 ay'dan fazla  bu haklardan faydalanıp evin keyfini sürmek de cabası olarak görüyorum. birde evde çaylar şirketten oluyor Smiley"
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat zalim bir oyun.. oyuncular hep koyun ( mee)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Mart 10, 2009, 03:17:06 ÖS »

arkadaşlar birde blitz de hem alımda hem satımda %50 komisyon alınıyor.. kısacası insaf yani  Wink

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Mart 10, 2009, 07:20:16 ÖS »

arkadaşlar birde blitz de hem alımda hem satımda %50 komisyon alınıyor.. kısacası insaf yani  Wink
kardeş sen eski sistem ilk oynayışın heralde ticaret 1 yapmak çok kolay ve  en azından demir 10 lara çıkmıyor 2.5 3 arası gider gelir ticaret 1 yap  %30 a düşer
turgut baba
turgut baba
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat zalim bir oyun.. oyuncular hep koyun ( mee)

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Mart 10, 2009, 07:25:27 ÖS »

hımm..öğrendiğim iyi oldu.. saol dostum..

Sözü dost, özü düşmandan usandım. Dili melek, kalbi şeytandan usandım. Herkesin kahrı çekilir amma; Ben davasız müslümandan'dan usandım.
zmx
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Mart 10, 2009, 09:07:11 ÖS »

Benim önerim preminium üyelere yönelik madem prminium olmanın bir avantajı olabilecek bir öneri. Kullanılan avantajlara ilaveten. En azından %5 %10 gibi bir üretim avantajı da eklenebilir diye düşünüyorum evet bir sürü avantajlarımız oluyor ama buna yönelik bir avantajda eklenmeli bence. bu imperia içinde iyi bir öneri olabileceğini düşünüyorum.

- şimdi herkes ya para vermekden bahsedecek buna bir cevabım var afınıza sığınarak
" Ben kahveye gitmem günün 15 satini işim gereği bilgisayar başında geçiren birisi olarak bu oyunu kendi sosyal faliyeti olareak gören bir bireyim ayrıca 10$(18TL) gibi bir rakkama uzunca bir zaman preminium haklarından faydalanabiliyorsunuz. kahvede çay ne kadardır bilmem ama 1Tl olduğunu düşünürsek bir gidişde 3 bardak içseniz 6 günlük çay parasına denk geldiğini düşünüyorum ki 4 ay'dan fazla  bu haklardan faydalanıp evin keyfini sürmek de cabası olarak görüyorum. birde evde çaylar şirketten oluyor Smiley"

yaw ona gerek yok 10 krediye 250k demir versinler isteyen istediği gibi geçinsin...

kusura bakma da dediğin 1 diyarda oynuyorsan geçerli... 1 diyar içinde harcadığın wakit belli 2 diyar  3 diyarda oynayanlar için durum dediğin gibi olmuyor maalesefki...

aylık 100 milyona araba alınıyor...

dip not  : ben de premium üyeyim... (ve loncalar sanırım dediğin şey yapılabiliyor yeni diyarlarda)

ш туув ещ пщ
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 18   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!