Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:40:06 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 21 ARALIK 2012 KIYAMET KOPACAK (HERKES OKUSUN)  (Okunma Sayısı 405400 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Kasım 15, 2008, 05:27:25 ÖS »

ALLAH tan baska kımse bılmez kıyametın ne zmn kopcagını belkı yarın kopar yanı bole seylere ınanmayın   bence

kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 07, 2010, 01:21:55 ÖS »

itikatı sağlam olan zaten bu konuya inanmaz.kıyametin ne zaman kopcağının önemi varmı .nasıl olsa kopacak sonunda.sonsuza kadar kalcak değil dünya

ya hayır söyle yada sus..
ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 07, 2010, 01:34:45 ÖS »

tam 2 sene önceki konu nerden buldunda cevapladın Smiley

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
kikiki
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 07, 2010, 01:42:50 ÖS »

ben bulurum

ya hayır söyle yada sus..
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 07, 2010, 01:56:18 ÖS »

çok varmış daha  *freak*

mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Ekim 07, 2010, 02:02:13 ÖS »

koparsa kopsun sanki bi tek bana mı kopacak. en sonunda ölecegiz. ha bugun yarın  Sad
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ekim 07, 2010, 02:13:27 ÖS »

çok varmış daha  *freak*
dımı koskoca 2 yıl Grin karpuzumuzu keser tostumuzu yerız bız o zaman kadar  Grin Grin
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 07, 2010, 02:29:57 ÖS »

birr cok ayeti meailin aciklamasi var...ama hz ali ye soruyolar bana fatihe süresinin meailini aciklarmisin o ise verdigi cvp ben size aciklarim ama 20 deve yüklü tefsir yazmam gerekiyor...peygamber efendimiz ise cenab-i hakka dua ediyor ya rabbim benim ümmetim neden diger müslümanlar gibi 200 yil yasamiyorda sadece 63 e kadar yasiyor..cenab-i hakkda buyuruyorki  senin ümmetin öyle bir yil yasacakci 200 yildan daha hayirli kadir gecesini görecektir...bazi eshab-i kiram allahin resulüne sorar kiyamet ne zaman kopacaktir...oda söyle cvp verir benimümmetim 1500 yili gecirmeyecektir...ama su gercekki kiyamet cuma günü aksam namazindan sonra koparacakmis.... bu arada arkadasin 2012 den bahsetmesi sacma neden dersen müslümanlar tekrar dünyanin hakimi olacak 7 yil boyunca mesih gelicek mehdi cikacak..decal yecid ile mecüd dabbetül arz daha bir cok alemet cikmadan 2012 olmasi sacma:)))
« Son Düzenleme: Ekim 07, 2010, 02:33:46 ÖS Gönderen: Espena » Kayıtlı

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ekim 07, 2010, 02:32:54 ÖS »

birr cok ayeti meailin aciklamasi var...ama hz ali ye soruyolar bana fatihe süresinin meailini aciklarmisin o ise verdigi cvp ben size aciklarim ama 20 deve yüklü tefsir yazmam gerekiyor...peygamber efendimiz ise cenab-i hakka dua ediyor ya rabbim benim ümmetim neden diger müslümanlar gibi 200 yil yasamiyorda sadece 63 e kadar yasiyor..cenab-i hakkda buyuruyorki  senin ümmetin öyle bir yil yasacakci 200 yildan daha hayirli kadir gecesini görecektir...bazi eshab-i kiram allahin resulüne sorar kiyamet ne zaman kopacaktir...oda söyle cvp verir benimümmetim 1500 yili gecirmeyecektir...ama su gercekki kiyamet cuma günü aksam namazindan sonra koparacakmis....
bır hafta kur an kursuna gıttım bana '' dunyada bır tek musluman kalıncaya dek dunya yasıyacaktır ne zaman kı dunyada musluman kalmaz o zaman kıyamet kopacaktır'' cumle aynen boyle degıl ama anlatılmak ıstenen aynı ...
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ekim 07, 2010, 02:35:34 ÖS »

bır hafta kur an kursuna gıttım bana '' dunyada bır tek musluman kalıncaya dek dunya yasıyacaktır ne zaman kı dunyada musluman kalmaz o zaman kıyamet kopacaktır'' cumle aynen boyle degıl ama anlatılmak ıstenen aynı ...

daha sayamadigimiz cok seyler v ar

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ekim 07, 2010, 09:54:04 ÖS »

bu tarıhte kıyametın kopacagına inananların 20 aralık 2012 saat 00:00'da kıyametın kopmadıgını gorunce yuzlerındeki o has.... ifadesini görmek ıcın taksım meydanından (insanların oraya toplanıcagını dusunuyorum) kombıne aldım...
carlsberg
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ekim 07, 2010, 10:08:27 ÖS »

bu tarıhte kıyametın kopacagına inananların 20 aralık 2012 saat 00:00'da kıyametın kopmadıgını gorunce yuzlerındeki o has.... ifadesini görmek ıcın taksım meydanından (insanların oraya toplanıcagını dusunuyorum) kombıne aldım...

Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 08, 2010, 09:52:27 ÖÖ »

maya takvimi 21 aralık 2012 de bitiyor çünkü takvimi hazırlayan adam veya adamlar öldü ve devam edemedi  *hahaha*

Ama manyetik kutbun yer değiştirmesi doğrudur. Buna bağlı olarak elektronik pek çok aletin çalışma sıkıntıları yaşayacağı tahmin ediliyor ama bir kaç ayar ve yeniden düzenlemeyle yeni manyetik kutba uygun olan aletler yapılacaktır muhtemelen. Dünya küresel ısınma yaşarken ve iklim giderek bozulurken ve ayrıca çevre kirliliği ve su sıkıntısı had safhadayken maya takvimine kalmadığğımızı düşünenlerdenim. evet dünya giderek kötüleşiyor ama bu kıyamet demek değil. Marduk a gelince ; marduk efsanesine göre güneş sistemindeki cisimlerin sayısı 9 gezegen + 1 güneş + 1 ay olmak üzere 11 gök cisim vardır. Mardukta bilinmeyen 12. gezegen olmaktadır. fakat kuper kuşağında son bulunan xenon isimli gezegenden sonra bu iddi bana göre gümledi. Zira xenon bulunduktan sonra 2006 yılında çek cumhuriyetinde toplanan gök bilimcileri aldıkları kararla plütonu bile çok küçük olduğu gerekçesiyle gezegen olmaktan çıkardılar (xenon plüton kadar büyüktü çünkü) yani marduk efsanesi doğru olsa xenon cüce gezegeninin marduk olması gerekirdi.  Grin

kıyamet kopacak evet ama bana göre 21 aralık 2012 fason bir söylentiden ibaret. 2012 de büyük değişiklikler olacak lafına da gelince hemen her yıl büyük değişiklikler oluyor 1999 daki deprem küçük bir şey miydi yada bu yıl patlayan yanardağ Smiley
mattomay
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ekim 08, 2010, 10:48:38 ÖÖ »

maya takvimi 21 aralık 2012 de bitiyor çünkü takvimi hazırlayan adam veya adamlar öldü ve devam edemedi  *hahaha*

Ama manyetik kutbun yer değiştirmesi doğrudur. Buna bağlı olarak elektronik pek çok aletin çalışma sıkıntıları yaşayacağı tahmin ediliyor ama bir kaç ayar ve yeniden düzenlemeyle yeni manyetik kutba uygun olan aletler yapılacaktır muhtemelen. Dünya küresel ısınma yaşarken ve iklim giderek bozulurken ve ayrıca çevre kirliliği ve su sıkıntısı had safhadayken maya takvimine kalmadığğımızı düşünenlerdenim. evet dünya giderek kötüleşiyor ama bu kıyamet demek değil. Marduk a gelince ; marduk efsanesine göre güneş sistemindeki cisimlerin sayısı 9 gezegen + 1 güneş + 1 ay olmak üzere 11 gök cisim vardır. Mardukta bilinmeyen 12. gezegen olmaktadır. fakat kuper kuşağında son bulunan xenon isimli gezegenden sonra bu iddi bana göre gümledi. Zira xenon bulunduktan sonra 2006 yılında çek cumhuriyetinde toplanan gök bilimcileri aldıkları kararla plütonu bile çok küçük olduğu gerekçesiyle gezegen olmaktan çıkardılar (xenon plüton kadar büyüktü çünkü) yani marduk efsanesi doğru olsa xenon cüce gezegeninin marduk olması gerekirdi.  Grin

kıyamet kopacak evet ama bana göre 21 aralık 2012 fason bir söylentiden ibaret. 2012 de büyük değişiklikler olacak lafına da gelince hemen her yıl büyük değişiklikler oluyor 1999 daki deprem küçük bir şey miydi yada bu yıl patlayan yanardağ Smiley

99 depremi israil ve amerikalıların işi. ışıkara gecenlerde yaptıgı açıklamada amerikalı ve israillilerin depremden önce fay hattında araştırma yaptıgını soyledi.  bilmediğimiz çok şey var. kıyamete gelince : kıyamet alemetlerinin bir çogu gerçekleşti.. 2012 olmasa bile bu yüzyılda yada bundan sonraki yüzyılda kopacaktır.. Allah bilir gerçi .. bize sadece Kuran ' daki ipuçları yorum yapma hakkı verir. maya felan fasa fiso. belki bu cumada belki başka bir cuma günü kopacaktır.. Allahın takdirine kalmış..
bulgarıstan
Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Ekim 08, 2010, 12:44:31 ÖS »

*hahaha* *hahaha* kombıne yı nerden cıkartıyoz  *hahaha* *hahaha*
Sayfa: 1 [2] 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!