Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 01:28:58 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: imperia üzerinde oynanan oyunlar.  (Okunma Sayısı 6785 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
okyanus07
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Son_Turk

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Kasım 11, 2008, 02:08:27 ÖÖ »

yav arkadaşım sen anlamıyormusun beni ben sana ne yazmışım sen neyden bahsediyorsun bu adamlar heryerde açmıyor zaten düğünlerinde açıyor dedim ya anlama güçlüğümü var ve demişsinya savcı falan giriyor diye girecek tabi ben bundan mı bahsediyorum senin benim yazımdan anladığın devletin oradan tamamen elini çektiği benim yazımın anlamı bu değil ki ve okadar asker varken bişi yapmalarıda mümkün değil değilmi misafir perverliğine bir şey demiyorum sabrımız taşmak üzere konusunda da bunu yazdım yine orada bişiler yazmışsın bak aslolan ne biliyormusun  bu adamlar bir laf söylediğinde hemn üzerine çeker söylemediğin bir şeyi anlatmak istemediğin bir şeyi yanlış anlayıp ıoradan konuşup durular sen de de aynen bu var tamam bingölde kaldın 33 şehit anıtınıda görmüşsündür acab bu şehitler gökten mi düştü bingölün girişinde otobüs taranarak yapılmadı mı bu halada üzerine basıyorum doğudaki herkes terörist olsaydı Türkiyenin olmazdı ben bazıları diyorum ama ne diyorum büyük bir kesimi bunu her konuda söylemişim tekrar oku anlamazsan bir daha oku pes yani bu kadar olur sana asıl cevabı hem buradan hem diğer konudan vermek zorunda kalıyorum düzgün bir yerde aç tartışalım madem o kadar niyetin var. Sen çayını içmeye devam et parmakla gösterilecek kadar az olaylar evet olaylar az sağolsun askerimizin polisimizin sayesinde yoksa adamlar rahat durdukları için değil bunu herkes biliyor YALAN MI Huh?

terbiyesizleşip hakaret seviyesine varma.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Kasım 11, 2008, 10:05:15 ÖÖ »

bu nasıl bi mantık arkadaşım türk diyarlarında oynayanlar yenilmeye mahkum ? bir oyunu bu kadar ciddiye alıp işleri çığırından çıkarmak için bu kadar seferber olan  bi grup ilk defa görüyorum (lafım sadece okyanusa değil bu konuda bu şekilde yorum yapan herkese) altı üstü bir oyun isteyen istediği yerde oynasın adam gibi oynasın yenmekte var yenilmekte var adı üzerinde oyun kaybeden birileri olmaz ise amaç kalmaz ki ortada...yok bu diyar zor gel burda görüyüm seni yok diğer diyar şu milletin hakimiyetinde yok öbür diyarlarda bunlar oluyo  vs vs vs vs...şaştım kaldım yaf ne zaman oyun olarak görmeye başlayacaksınız ?

Türk diyarlarında oynanabilir ama ben Türk diyarlarında Türkler ile savaşıp, Türkler ile tartışmaya giren ve sonra da bu raporları gururla forumda yayınlayanlara karşıyım. Çok mu gurur verici birşey Türk diyarlarında Türkler'i yenmek? Onun haricinde Türkler ile arayı bozmadan, bunu sadece bir oyun olarak görüp Türk diyarlarında oynanabilir.
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Kasım 11, 2008, 03:23:30 ÖS »

Demur dostum şimdi sen işi düz mantıkla haklı çıkmak için düşünürsen nerden bakarsan bak ben haksızım o konuda.Ben bu foruma üye olduğumda savaş raporları hep international diyardan yayınlanıyodu ve bizim türk oyuncular inanılmaz baskındı bu oyunda ve adamlar kendi oyunlarında madara oluyodu yanlışmıyım ha iki hesap alırsın biri türk diyarında biri yabancı diyarda çok zor birşey değil benimde var iki hesabım yeri geliyo millet 10 hesaba birden bakıyo arkadaş ricası kıramıyo iki hesaba bakmak zor geliyo neyse Avrupa ve yabancılarla hangi ortamda olursa olsun ister sanal ister gerçek üstünlük sağlamayı istemenin nersi kötü ben bunu anlamıyorum türk olmaktan gurur duymak ve bunu heryerde kanıtlamak çokmu kötü birşey şu an bize gelen mesajları size anlatsam şaşar kalırsınız bizi nasıl gördüklerini ve nasıl ağır hakaretlere uğradığımızı, arkadaşlarımızdan birine sırp bir oyuncu ((Şerefsiz Türkler bitarafınızı yırtsanız alamazsınız bu savaşı bu oyunda bile yeriniz yok sizi tarihten sildik gibi laflar )) söylenirse .Bu arada bunu söyleyen vatandaşa oyunu bıraktırdık.Ne düşünmemizi bekliyosunuz biz bi dava gütmezken SADECE BUNUN BİR OYUN OLDUĞUNU
TARTIŞMA OLGUNLUĞUNU GÜDERKEN ADAMLARIN BİZİM HAKKIMIZDA DÜŞÜNCELERİNİ BİLEBİLE UMURSUZ DAVRANMAK KAYITSIZ KALMAK VE HADİ SİZE TÜRK DİYARI AÇTIK YİYİN BİRBİRİNİZİ DER GİBİ BİR OLAYDA YOKUM.NEDEN BİR DİYAR AÇILDI? ÇÜNKÜ KENDİ OYUNLARINDA TÜRK OYUNCULAR GÖLGELİYODU BAŞARILARINI.

Biz böyle bananecilik zihniyetiyle devam edersek yazık bize BİR OYUNDA BİLE BİRLİKTE HAREKET EDEMEYEN BİR MİLLET OLDUK YAZIK YAZIK  *SCRATCH* *SCRATCH* *SCRATCH*
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2008, 03:31:04 ÖS Gönderen: darkata » Kayıtlı

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Kasım 11, 2008, 03:29:53 ÖS »

Ha bu arada demurum dostum Yabancı diyarlarda bizimle konuşup görüştüğümüz arkadaşlarımız oldu onlar bize türkiyeyi soruyor bizde anlatıyoruz bu reklam sayılmazmı milyon dolar yok ama reklamın iyisi kötüsü olmaz  Wink Wink

demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Kasım 11, 2008, 05:07:27 ÖS »

kardeş bende şu an 2 tane yabancı diyarda oynuyorum kötü olsa ben oynamam....artı birilerini yenmek helede türk olarak yenmek tabiki keyifli....reklam dersen tabiki eğer dil var ise arkadaş olduğun kişiler ile muhabbet sonucu reklamda yapmış oluyorsun... benim demek istediğimi ya anlamak istemiyosunuz yada hala sölediklerimi okumadan yazıyosunuz ben diyorumki isteyen istediği yerde oynar türk diyarında oynayanlar türklere düşmenmıki orada oynuyorlar yok türkü kesmem türkle savaşmam vs vs vs vs türk diyarlarında oynayanlar yenilmeye mahkum vs vs vs vs....o zaman gs ile fb ts ile bjk maç yapmasınlar kendi aralarında türkü yenmenin neresi iyi yaf hep yabancılarla oynayalım hatta türkiye ligini iptal edelim her bir avrupa ligine 1 adet türk takımı yerleştirelim ve onları yenmeye çabalayalım olmazmı  Huh?... hakaret eden yada küfür eden hem yabancı hemde türk arkadaşlarımız var maalesef onları yenmeyin mi dedik yaf  Grin tabiki yeneceksiniz tabiki sileceksiniz ama sölenen sözler yabancı diyarları empoze edip türk diyarlarında oynayanların basiretsiz oldukları ve yenilmeye mahkum oldukları gibi kelimeler...türk olmaktan gurur duymakta bir sakınca görüpte buraya türk olmak sakıncalıdır diye yazan birini de görmedim bu arada   Huh? benim sölemek istediğim kısaca BU BİR OYUN ve türk diyarı yada yabancı diyarın farkı yok aynı oyun farklı kimlikler aynı askerler farklı savaşlar olay budur...bu gözle bakın diyorum sadece... adım hıdır söleyeceğim budur ne diyim daha yaf  Grin

Önce İNSAN Sevgisi!
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Kasım 11, 2008, 05:24:33 ÖS »

demur güzel yazmışsın tbr ederim işte başından beri  sölemek istediğimiz budur. bu bir oyun ister orda ister burda oynansın öle bi duruma getirdinizki olayı resmen siyasete başladınız burasu oyun platformu lütfen artık bu konuyu kapatalım  uzadıkça uzuyor herkes kendine göre haklıdır bu haklı olmayıda kolay kolay kimse değiştiremez  herkese saygılar sevgiler                             yüzünüzden tebessüm eksik olmasın  *rose*
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Kasım 11, 2008, 05:31:54 ÖS »

Yahu ikimizde birbirimizi anlamıyoruz Grin Grin Grin bizde işe şu yönden bakıyoruz tamam senin dediklerine katılıyorum katılmıyorum ben demiyorumki türkler türklere düşmandeğil diyosun sanki düşmanmış gibi yaklaşıyo  fb ve gs taraftarları düşman gibi davranıp birbirlerini yaralamaktan her tartışmada düzeysiz bir muhabbet içine girmekten çekinmiyorlar hiçmi görmedik fb-gs maçı öncesi çıkan olayları  Wink Wink Wink Bu insanlarda türk değilmi ya oynadığım diyarda(d16 türk diyarı) adam yabancı olsam bu kadar istekli saldırmaz bana yaf  Grin Grin Ya diyorumki türk diyarındada oynasınlar yabancı diyardada hesap alıp oynasınlar bu oyunu süper oynayan arkadaşlar var biliniyor onların yabancı diyarlardaki başarılarından keyif almak raporlara bakıp süper yıkmışsın yorumunu yapmak istiyoruz budur hocam.İki hesap ağır oluyor diyenler için dedim ben yeri geliyo 10 hesaba bakılıyo hatır uğruna.Belki okyanus milli duygularla biraz abartılı bir yorum yapmış olabilir eyvallah ama bunu istemek onun hakkı bir türk ittifağının yabancı bir diyarda süper işler başarması. Birde bu yönden bakınca okyanusada hak veriyorum.Aslan yavruları kendini hayata birbirleriyle oynayarak hazırlar yavruyken birbirleriyle boğuşmaları ilerde büyüdüklerinde avlanmalırına yardımcı olan en büyük etkendir.Oyun hayata hazırlıktır ve devamında gelen tamamlanmış hazırlığı hep ayakta tutmaktır oyun deyip küçümsediğiniz şey bir beyin cimnastiği değilmidir bu bir strateji oyunu değilmidir düşünmeyi ve strateji geliştirmeyi amaçlayan bir oyun değilmidir? Bu oyunda neden zekamızı ortaya koymaktan çekinelim  Wink ;)Neyse benim söyleyeceklerim bu kadar . Smiley Smiley

hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Kasım 11, 2008, 06:18:44 ÖS »

üç kurusluk oyunu bukadar niye ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum arkadaslar bu bir oyun zevk almasına bakın türklüğünüzü düsünecekseniz türkiye ne hallere kalmıs ona bakın gercek hayatla ilgilenin...
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 11, 2008, 07:49:58 ÖS »

üç kurusluk oyunu bukadar niye ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum arkadaslar bu bir oyun zevk almasına bakın türklüğünüzü düsünecekseniz türkiye ne hallere kalmıs ona bakın gercek hayatla ilgilenin...

Ahanda sana yorum üç kuruşluk oyunu bize ciddiye aldırtıyorlar dostum  Wink Wink

okyanus07
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Son_Turk

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Kasım 11, 2008, 10:45:48 ÖS »

kardeş bende şu an 2 tane yabancı diyarda oynuyorum kötü olsa ben oynamam....artı birilerini yenmek helede türk olarak yenmek tabiki keyifli....reklam dersen tabiki eğer dil var ise arkadaş olduğun kişiler ile muhabbet sonucu reklamda yapmış oluyorsun... benim demek istediğimi ya anlamak istemiyosunuz yada hala sölediklerimi okumadan yazıyosunuz ben diyorumki isteyen istediği yerde oynar türk diyarında oynayanlar türklere düşmenmıki orada oynuyorlar yok türkü kesmem türkle savaşmam vs vs vs vs türk diyarlarında oynayanlar yenilmeye mahkum vs vs vs vs....o zaman gs ile fb ts ile bjk maç yapmasınlar kendi aralarında türkü yenmenin neresi iyi yaf hep yabancılarla oynayalım hatta türkiye ligini iptal edelim her bir avrupa ligine 1 adet türk takımı yerleştirelim ve onları yenmeye çabalayalım olmazmı  Huh?... hakaret eden yada küfür eden hem yabancı hemde türk arkadaşlarımız var maalesef onları yenmeyin mi dedik yaf  Grin tabiki yeneceksiniz tabiki sileceksiniz ama sölenen sözler yabancı diyarları empoze edip türk diyarlarında oynayanların basiretsiz oldukları ve yenilmeye mahkum oldukları gibi kelimeler...türk olmaktan gurur duymakta bir sakınca görüpte buraya türk olmak sakıncalıdır diye yazan birini de görmedim bu arada   Huh? benim sölemek istediğim kısaca BU BİR OYUN ve türk diyarı yada yabancı diyarın farkı yok aynı oyun farklı kimlikler aynı askerler farklı savaşlar olay budur...bu gözle bakın diyorum sadece... adım hıdır söleyeceğim budur ne diyim daha yaf  Grin

tamam arkadaşım isteyen istediği yerde oynar, ama şunu da görün artık lütfen, türk diyarları açılmadan önce normal diyarlarda türklerin bir üstünlüğü vardı, bunu kimse inkar edemez, ama üzgünümki türk diyarları açıldıktan sonra çoğu yabancı diyarlarda bırak türkün üstünlüğünü kalan üç beş türküde perişan ediyorlar, anlatmak istediğimiz bu.
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Kasım 11, 2008, 11:00:32 ÖS »

Tamam artık herkesin ne demek istediği anlaşıldı artık uzatmayalım konuyu son noktayı böylece koymuş olalım herkese oynadığı diyarlarda başarılar dilerim.
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Kasım 11, 2008, 11:13:29 ÖS »

karşıyım herşeye herşeye karşı ....şarkı sözüne benzedi galiba  *SCRATCH*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Kasım 12, 2008, 12:23:31 ÖÖ »

arkadaşlar yabancı diyarlarda üstünlük sağlayınca o diyarı bize veriyolar sanıyosunuz heralde siz  Grin bu oyun ve 2 şık sunulmuş size..istediğinizi seçin diyo adamlar..ben mesela yabancılara karşı türklerle sırt sırta savaşmaktan hoşlanıyorum ama arkadaşlarım var mesela onlarda işin muhabbet tarafında..türk çok olunca arkadaş bulabilyoruz diyolar..savaş yapınca o savaşın kritiğini yapıyoruz diyolar..herkes türk olduğu için anlaşabiliyoruz ortaya iddialaşmalar çıkıyo olaya heyecan katılıyo diyolar..kendilerine göre haklılar..ve oyunda istekler başarıya göre deil kullanıcıların çokluğuna göre değerlendirilmeye alınır..yani her diyarda 1. de çıkartsak belli oyuncu sayısını geçmezsek isteklerimiz gözardı edilir..olayı vatan millet sakaryaya çekmeyin lütfen  Smiley
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Kasım 12, 2008, 09:41:55 ÖÖ »

Neyse herkese kolay gele isteyen istediğini yapsın madem öyle bende türk diyarındaki hesabı kuvvetlendireyimde millete diyarı zehir edeyim o zaman  Angry Angry

okyanus07
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Son_Turk

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Kasım 12, 2008, 12:52:48 ÖS »

Neyse herkese kolay gele isteyen istediğini yapsın madem öyle bende türk diyarındaki hesabı kuvvetlendireyimde millete diyarı zehir edeyim o zaman  Angry Angry

hay eline sağlık kardeşim.  *black_eye* *black_eye*
Sayfa: 1 2 [3] 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!