Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 12:04:13 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar turkısh 3 en kanlı savaşları  (Okunma Sayısı 19263 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #120 : Aralık 01, 2008, 04:47:46 ÖS »

ben tafo güzel kaçar dedim tafoya meydan okuyorum demedim yalanmı ordun kalede durunca korkarsın herkesi kendin gibi sanırsın

2124684
Ziyaretçi
« Yanıtla #121 : Aralık 01, 2008, 07:58:22 ÖS »

faikk sen 212 nin tüm eyaletlerine baktınmı hiç nufus ne kadar şu anda burada konuşuyorsun da vebaya yakalanmış yaw çok hasta
şu yukarda yazan kelimelere bakan adam bide kendine baksın herhalde kendide vebaya tutulmuş baya bi tütüyo kalelerin livaneli abi ne oldu bir daha saldırda kalan kaleleride yıkayım olsun fıstık gibi
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #122 : Aralık 01, 2008, 08:04:32 ÖS »

slm beyler işlerimden dolayı foruma pek bakamıyordum neyse şimdi gelelim meseleye veba akdogan bize laf atmış kaçıyorlar diye korkkaklar grubu siz ve türk gücü bir olup bize savaş açmadınız mı hemde o gün bizim adam ban yedi diye önceden niye savaş açımıyordunuz livaneli ve akdogan söyleyin bakalım sanada lafım tahsin bizim tafo sizden tayfunu vuru 13 milyonu götürdü hemen savaş açmanız lazımken siz antlaştınız bizim adam ban yiyince savaşı açtınız sizin şansınız biizm adamların birisi tatile çıkıyordu o sabah digerinde interneti bozulmuştu kardan dolayı yokse siz zor alırdınız savaşı sıkar o biraz biz saglam arkadaşlarımızla hep beraber burdayız kaçan yok diyarda malatya ile savaşta hileciler gözüktü ve cezalarını aldılar birde 212 laf atmışlar adam 2 haftada notreyi indirdi ardından okanı adamda tabi ordu kalmaz kalanla kaçacak adamda ordu kalmamış ondan sonra hava yapıyorsunuz bak sen şu işe =))) tamam güçlü ordularınız vardırda adamın ordusu varken esas o zaman meydan okusadınız bana sakın deme bekle geliyorum diye =))) senin gibilerle uğraşmam senin diger hesap varya wuakdoganı nasıl işini bitirdigimizi iyi bilirisn akdogan aynı diyardaki diger hesabını işi bel altına döktünüz konuşalım o zaman degilmi beyler oyunu bırakıyorlarmış bırakmasanız kaç yazar zamanı gelince biz ve malatya zaten size bıraktıracaktı oyunu birde benim taım arkadaşlarıma korkak diyor
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #123 : Aralık 01, 2008, 08:11:09 ÖS »

erkan birde şu savaşlarını koyda millet görsün kardeş ordun kalmadı konuşuyor millet kardeş birde tahsin ve livanelini ekibi beyler bize bir dakka arala savaş açmışlardır korkak belli degil mi dostlarım siz söyleyin sıkıysa inkar etsinler ama görecekler özellilkede bu iki grup beyler ben ve dostlarım bunun acısını çıkaracaz ve dost ittifakımız malatya ile birde tahsin sen kendini koru birisi senin için ordu topluyor kamikaze yapacak kendisi söyledi bana benden söylemesi bizim tafo ya hava yapmayın burdan tahsin ve livaneli söylüyorum size bu diyarda sıraladam ilk göstermem beyler ben ve dostlarım gerekirse diyar sonunda orduları üstünüze yollarım kaybetsem öenmli degil benim amacım sıralamda degil sırf sizin puanız düşsün maksat  o kdar basit kim erkek görürsünüz bizde adam çok intihar edecek birbirimiz için vururuz sizi akılllı durun bize geldiginizde ne oldu iyi bilirsiniz tahsin da düne kdar tafo ittifakına çagırıyordu ne çabuk unuttu bakalım livaneli sen düne kdar murtazanı korumasındadın herş şeyi ona danışırdın ne çabuk geçti o günler bakalım erkekler ne oldu size öyle bakalım
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #124 : Aralık 01, 2008, 08:20:14 ÖS »

gelmiş benim dostlarıma laf söylüyorlar vay beni vay=))) ambulence daha düne kadar veba grubundadı akdogan kadim arkadaşını ne çabuk unuttunda laf söylüyorsun benim dostum ibrahima bakalım sizde adamda kalmadı=)))) alperende gitmiş bakıyorum dagıtın grubu tabi biz geliyoruz önümüzdden çekilin yakında iyice toplanalım sizlede görüşecez tahsin sizle savaşta tafo kaçmıyordu bir yere sizin lovela arkadaşınız kim bitirdi acaba hatırlarsa arkadaşın 650 puan üç kişi üstünden geçinde 350 düşmüştü memati sizin arkadaşınızdı ama ilk on vurdunuz baaygı iyi arkadaşlık bagınız varmış yani degil mi sonuçta..bolamirhan kısacası spook88 sen oldugunu bilmiyorum bayagı kalabalıksınız ama yaramz bir kaç kişide var bizim için içerde kardeş omega esas sahibi gelmişse karışmayız
« Son Düzenleme: Aralık 01, 2008, 08:50:31 ÖS Gönderen: devilkiss » Kayıtlı
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #125 : Aralık 01, 2008, 08:58:58 ÖS »

yaf neymıs su Türk dıyarları  *SCRATCH* *SCRATCH*
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #126 : Aralık 01, 2008, 09:09:31 ÖS »

kardeş öyle ya hep diyar2 ismi çıkardı ama bizim burada baygı karışık sayılır üst sıralar çok karışık yani sırala degişiyor çogu zaman ama dahada karışcacak yakında biz iyice aktif oluyoruz=))
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #127 : Aralık 01, 2008, 09:12:56 ÖS »

beyler bu diyarda keyiflli dahada karışacak tabi buraları=)))
alperen77
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #128 : Aralık 01, 2008, 10:38:48 ÖS »

sosyopat alperen de ittifaktan ayrıldı demişsin. benim vebadan ayrılmamın bu olanlarla hiçbir alakası yok. forumda yazılanları ayrıldıktan sonra gördüm. ayrıldığıma da pişman oldum. fatih abinin de herşeyden haberi var bilginiz olsun.
BOLAMİRHAN
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #129 : Aralık 02, 2008, 12:04:21 ÖÖ »

SOSYO BİLMİŞ YABMA KENDİNİ :=) çok kişi zarar yerine kardır bence hepsi tanııdığın we sağlam olduktan sonra istersen 100 kişi olsun Smiley ittifakımız iyidir spook88 saygılarla hehe

2124684
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #130 : Aralık 02, 2008, 12:16:03 ÖÖ »

ya ben bu konuyu diyar 3 deki en kanlı savaşları göstermek için açtım ama bakıyorum benim savaşlarım dışında herşey konuşuluyo modarötör yada adminmi yada yönetici arkadaşlar bu konuyu ben açtım ve konu çok dagıldı lütfen konuyu kapatın

Sayfa: 1 ... 7 8 [9]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!