Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 11:31:59 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar turkısh 3 en kanlı savaşları  (Okunma Sayısı 19356 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
tafo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #105 : Kasım 30, 2008, 07:37:12 ÖS »

o anca sitede yazar gerisi bos
kızılcıklı
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #106 : Kasım 30, 2008, 08:02:29 ÖS »

bu savaşları yapan adam vebadan dıyar dıyar neden kaçar acaba ama nasılsa bı gun yakalanır ama sunu sölıyım beyler turkısh dıyar 3 te kaçan en hızlılar sosyopat  cevık33 26hmz26 ve 2124684 arkalarına bıle bakmadan kaçarlar vay beeee rutbelerınızden utanın  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

siz ittifakca beceriksiz siniz demkki her yakalayamadığınıza kaçıyor deerseniz milletin iş var sizle   Tongue Tongue Tongue Tongue
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #107 : Kasım 30, 2008, 08:11:26 ÖS »

sen kendine bak adamlar dönüşümlü oynarlarsa gel sen yakala

biz üç kişiyiz biri ben biri keyfim diğeri de keyfimin kahyası
kızılcıklı
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #108 : Kasım 30, 2008, 08:24:45 ÖS »

emin ol siz bu konuda  daha iyisiniz...  multi hesap zenginleri sizi Tongue
OMega70
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #109 : Kasım 30, 2008, 08:28:23 ÖS »

Ben OMega70, bildiğiniz üzere ben oyunu bıraktım ve şimdi tekrar geri aldım. Bundan herkesin haberi olsun.
1 - Bu oyunu oynamamaya devam edeceğim. Diyar bitene kadar her gün biriken madenlerle sadece mancınık basacağım.
2 - Herkes şunu çok iyi bilsin. Ben, yani OMega70, hile yapmam ama bıraktığım hesap sanırım bir kaç el dolaşmış vebazı kişiler hile yapmış olabilir zaten hesabı batırmışlar. Sağlık olsun önemli değil. Bu hesabın hileye karışmış olması brni gerçekten üzdü. Ben bu oyunda hile yapmadım yapmam da. OMega70 in hile yaptığını söyleyen arkadaşlara şunu söyleyim. Ben bu niki, oynadığım bütün oyunlarda kullanırım. O yüzden şu veya bu şekilde bu ismin hile ile birlikte anılmasını direkt olarak kendi üzerime alınırım. Herkes cesaret ve bilmem neyden bahsediyorken bu kadar mesajı yazan herkese tek bir soruyu yöneltmek isterim.

Gerçekten sizde benim gibi, hangi oyunu ve neyi oynartsanız oynayın, her zaman aynı niki mi kullanırsınız?Huh?
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #110 : Kasım 30, 2008, 08:33:51 ÖS »

turkish diyar3 teyim rumuzum aynı

faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #111 : Kasım 30, 2008, 09:03:19 ÖS »

tafocum beni hatırladın mı hane sen bebeyken dayılanıp bize savaş açmıştın bende senin kaleni kül edip eline vermiştim ah canım sancısı hala geçmemiş demekki. kaçarsın ordun neden kalende durmaz korkak ben seni yıktım bi kere gücünn yeterse gün belirleyelim gel bana olur mu?
sankı olmıcak bıss ılk defa savas olmus gıbı bu guun sen onu yarında o senı yıkar tahsın o kadar hwalara qırme bence

tafo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #112 : Kasım 30, 2008, 09:06:46 ÖS »

tahsin kardeş söle yola gel o ozaman dı benim kactıgımı ispatla en ii ben kacarmısım geldin cıktım karşına bayramdan sonra yine gel cıkayım kaçmak  sana göre sadece form da konusursun icraat yok kolay sa gel yık kalemi Grin Grin
livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #113 : Kasım 30, 2008, 09:12:01 ÖS »

ahada aynı mekandalar kolay gelsin beyler ikinizede bol şans

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #114 : Kasım 30, 2008, 10:25:44 ÖS »

şansı sevmem ve işimi şansa bırakmayıda sevmem livan bilirsin tafocum öt bakalım ne zaman ve kaçta geleceksin kaleme cvp bekliyorum senden

tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #115 : Kasım 30, 2008, 11:14:35 ÖS »

sankı olmıcak bıss ılk defa savas olmus gıbı bu guun sen onu yarında o senı yıkar tahsın o kadar hwalara qırme bence
yazılanları iyi okursan güzel olacak kim ne demiş iyi bak  Wink madem öyle dersin dün ben onu yıktım 2 defa bugünde konuşalım gün belirleyelim gelsin o beni yıksın hadi bakalım görelim

faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #116 : Aralık 01, 2008, 11:15:02 ÖÖ »

yha benım bılgıqım bura savas sonrası raporları bolumu 212 daır turkısh 3 en knlı savasları k0nusudur..burda savasınızı yapın ondan sonra buraya qelın bura qenel sohbet bollumu deıldır tahsın saldır tafoya yık ondan sonra burda hawa yap oolmayan bı ıcratın hawası olmaz  Smiley Wink

livaneli
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #117 : Aralık 01, 2008, 12:00:10 ÖS »

faikk sen 212 nin tüm eyaletlerine baktınmı hiç nufus ne kadar şu anda burada konuşuyorsun da vebaya yakalanmış yaw çok hasta

tahsin18
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #118 : Aralık 01, 2008, 12:18:30 ÖS »

faik çocuksun daha hala kimin ne yazdını görmezsin öleysede yorum yapma tartışmayı kim başlattı bak bakalım adam kendi başladı bana laf atmaya ha bu işte taraflı davranabilirsin bişey demem yaptığın çocukluklardan dolayı sana ittifak kurdurmamıştık hatırladın demi  >Grin

tafo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #119 : Aralık 01, 2008, 02:15:19 ÖS »

tahsin 18 kardeş bakalım sayfa 3 ilk konusma <<<<<veba bırakıyor bunu buradan duyduk 212 zor yakalanır bilirsin iyi bi avcıdır ama artık avlığa geçmiş ha bu arada en iyi kaçanlar listesi tamamen boş bence en iyi kaçan tafodur  <<<< bu senin yazdıgındır bende sana bu yazına karsı meydan okuyorum bayramdan sonra istedigin gün gelebilir sin  faik e diyosun adam önce yazdı bakalım ve inceleyelim mi kim konusmayı başlat mış 
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!