Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 12:14:20 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 454627 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1005 : Temmuz 31, 2009, 09:06:08 ÖÖ »

futbol bilgisi olmayan adam iddia da her zaman kaybetmeye mahkumdur  Wink
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1006 : Temmuz 31, 2009, 09:09:38 ÖÖ »

futbol bilgisi olmayan adam iddia da her zaman kaybetmeye mahkumdur  Wink

hiç ıddıa oynamadım oynamamda futbolu kırletıyor cunku futbol uzerıne bahıs olmaz bnce
futbol bılıglıgı ıle ıdda tuturmak arasında bı orantı olamaz ıddıa tamamen sans ısıdır
eger bir adamın futbol bılgısını oğrenmek ıstıyorsan o adamın yorumlarına bak şyle bır ıncele senın tersını soyluyorsa bılkı o adam futboldan anlıyordur;)

efecim bu mesajım sanaydı;) Tongue Tongue Tongue
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1007 : Temmuz 31, 2009, 10:31:20 ÖÖ »

arkadaşım galatasaraylı olmasına rağmen futbol konusunda fikirlerimiz çakışmıyor emin ol sen futbolu sadece izliyorsun hiç futbol oynanamışsın sankim  Grin Grin Grin
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1008 : Temmuz 31, 2009, 11:02:21 ÖÖ »

arkadaşım galatasaraylı olmasına rağmen futbol konusunda fikirlerimiz çakışmıyor emin ol sen futbolu sadece izliyorsun hiç futbol oynanamışsın sankim  Grin Grin Grin

benım takımım var ve 7 yasımdan berı top oynarım madalyalarım var
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1009 : Temmuz 31, 2009, 11:08:59 ÖÖ »

ağa kusura bakma ama çoğu spor yazarı benim gibim düşünüyor demekki sorun bende değil sende  Grin  Wink
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1010 : Temmuz 31, 2009, 11:12:25 ÖÖ »

ağa kusura bakma ama çoğu spor yazarı benim gibim düşünüyor demekki sorun bende değil sende  Grin  Wink

ben hıcbır sporyazarının hıcbır futbol yorumcusunun ıddayı kazanan futboldan anlar dedıgını duymadım
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1011 : Temmuz 31, 2009, 11:13:17 ÖÖ »

onlarda oynuyorlar demelerine ne gerek var + ben diyorum bu sene fenerbahçe şampiyon  Wink
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1012 : Temmuz 31, 2009, 11:15:51 ÖÖ »

onlarda oynuyorlar demelerine ne gerek var + ben diyorum bu sene fenerbahçe şampiyon  Wink

oynuyorlar mı Shocked Shocked efe o zaman hıncal ulunç parayı goturdu...
birde ben çok yorumcu dınledım hıckımse net olarak su sampıyon olucak demedı sadece bu sene guzel ve kapısmalı bır lıg ızlıcez dıyorlar bnde boyle dusunuyorum fb-gs yarısı gıbı olucak bu sezon
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1013 : Temmuz 31, 2009, 12:51:48 ÖS »

oynuyorlar mı Shocked Shocked efe o zaman hıncal ulunç parayı goturdu...
birde ben çok yorumcu dınledım hıckımse net olarak su sampıyon olucak demedı sadece bu sene guzel ve kapısmalı bır lıg ızlıcez dıyorlar bnde boyle dusunuyorum fb-gs yarısı gıbı olucak bu sezon
valla dün fb ye hayran kaldım tek pası bukadar ıyı yaptıgını bılmıyordum cok organıze geldik ve meyvesını gorduk kesınlıkle  bu sene fırtına bır lıg olacagını dusunuyorum ozellıkle fb gs cekısmesı cok olacak ama galip belli Smiley

kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1014 : Temmuz 31, 2009, 02:02:40 ÖS »

Galatasaray macını izlemedim ama galiba hell in istemediği taktik ile çıkmış ama kazanmış fenerbahçenin macını izlememişsindir belki ama oyun ortada ha bu arada galatasaraylı bir arkadaşım diyor bunu ; galatasaray bu sene fark yerse fenerbahçeden yer. ve şunuda ekliyor fenerbahçe bu sene açık ara şampiyon  Wink  bunları ben demiyorum galatasaraylı arkadaşım diyor  Wink

fenerbahçeyinde maçını izledim dostum bizim oldugu gibi sizide karşımızda rakip yoktu ben sizi gerçek bir takım karşısında o kadar pas yapa bilcekmsiniz çok merak ediyorum zaman göstercem ama sana şunu söliyim bu sene fenerin şampiyon olma ihtimali ''0'' bak zamanla göreceksin nicola anelka'ın dedigi gibi; ''bir takımda 2 den fazla brezilyalı varsa o takımda çeteleşme olur...'' bakın zamnla göreceksin ...
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #1015 : Temmuz 31, 2009, 02:04:36 ÖS »

anketin yarısı neden gs şampiyon diyor o zmn Angry Angry
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1016 : Temmuz 31, 2009, 02:04:40 ÖS »

fenerbahçeyinde maçını izledim dostum bizim oldugu gibi sizide karşımızda rakip yoktu ben sizi gerçek bir takım karşısında o kadar pas yapa bilcekmsiniz çok merak ediyorum zaman göstercem ama sana şunu söliyim bu sene fenerin şampiyon olma ihtimali ''0'' bak zamanla göreceksin nicola anelka'ın dedigi gibi; ''bir takımda 2 den fazla brezilyalı varsa o takımda çeteleşme olur...'' bakın zamnla göreceksin ...

*hahaha* *hahaha* anelkanın bu sozunu bılmıyordum ama çok ıyı soylemıs brezılyalılar bırbırlerıne çok bağlılar her takımda bazen yararlı olurlar fkt çok zararlıda olabılırler
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1017 : Temmuz 31, 2009, 06:17:28 ÖS »

saçmalığın daniskası sence aziz yıldırım buna göz yumarmı sanıyorsun ayrıca sen hıc fenerbahcenın haberlerını okumuyorsun galiba ki okumadan konuşuyorsun burada takımda nedense son yıllarda fenerde gorulmeyen bı dostluk bağı başlamış tüm oyuncular arasında daum geldikten sora eğer çeteleşmek bu ise senin futbol anlayışın zayıf kalmış demekten başka birşey bulamıyorum  Cool ayrıca  geçen sene aragones geldiğinde sampiyonlar ligi öncesınde tur maçlarında pas yapmayan bir takım vardı güçsüz rakibi karşısında tabi sen fb yi bilmediğin için böle konusuyorsun  *stop*

kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1018 : Temmuz 31, 2009, 06:39:45 ÖS »

saçmalığın daniskası sence aziz yıldırım buna göz yumarmı sanıyorsun ayrıca sen hıc fenerbahcenın haberlerını okumuyorsun galiba ki okumadan konuşuyorsun burada takımda nedense son yıllarda fenerde gorulmeyen bı dostluk bağı başlamış tüm oyuncular arasında daum geldikten sora eğer çeteleşmek bu ise senin futbol anlayışın zayıf kalmış demekten başka birşey bulamıyorum  Cool ayrıca  geçen sene aragones geldiğinde sampiyonlar ligi öncesınde tur maçlarında pas yapmayan bir takım vardı güçsüz rakibi karşısında tabi sen fb yi bilmediğin için böle konusuyorsun  *stop*

sana sadece biraz galatasarayı takip etmeni öneririm gerçek dostluğun ne anlama geldigini görürüsün

şuanda emin ol sende daha çok feneri takip ederim  *stop*
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1019 : Temmuz 31, 2009, 10:36:16 ÖS »

Andre Dos Santos ile Baroni daha yeni katılıyor hemen dost oluyorlar arkaşlarıyle hemen alışıyor vay be.
Sayfa: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!