Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 11:07:04 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 454624 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #735 : Temmuz 09, 2009, 11:28:47 ÖS »

ya bu sene transferler guzelde çok para donuyor bence bır futbol oyuncusu bu kadar etmez ornegın ronaldo 94 mılyon $ ınanılmaz bır para ve çok saçma bır rakam... zaten bırkaç sene sonra platını sınır koyucam dedı nba'dekı kural gıbı olucakmıs bılıyorsunuz kı nba'de bır oyuncu en fazla .... $ alabılır bu kural futbolda bırz zor olur cunku 3000 tane takım var nba ise 500 tne takım var uygulamak cok zor olur ama uygulanırsada esıtlık sağlanır;)

bu arada besıktasın yenı transferı ferrarı ınanılmaz bır saçmalık onun gıbı avrupada 200 tne oyuncu var bırde yonetıcıler pesınden kosmus adamın gerçekten çok guldum sıradanında altında bır oyuncu o...

galatasaray deco'yu alırsa çok ıyı olur ınterde vazgeçtı adamdan

tuncayda everteno gıdıcek galıba bnce en ıyısı bu olur

fenerbahce shevsenkoyu alıcakmıs klasık fb transferı sonmus bır yıldız almak.. r. carlosta boyle geldı neler yapabıldıgını gorduk;) bir gs fanatıgı olarak ıns. alırlar:D

birader mehmet demirkol gibi yorumlar yapıyosun , seni ntvspor kapar yakında  Grin
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #736 : Temmuz 09, 2009, 11:47:35 ÖS »

ya bu sene transferler guzelde çok para donuyor bence bır futbol oyuncusu bu kadar etmez ornegın ronaldo 94 mılyon $ ınanılmaz bır para ve çok saçma bır rakam... zaten bırkaç sene sonra platını sınır koyucam dedı nba'dekı kural gıbı olucakmıs bılıyorsunuz kı nba'de bır oyuncu en fazla .... $ alabılır bu kural futbolda bırz zor olur cunku 3000 tane takım var nba ise 500 tne takım var uygulamak cok zor olur ama uygulanırsada esıtlık sağlanır;)

bu arada besıktasın yenı transferı ferrarı ınanılmaz bır saçmalık onun gıbı avrupada 200 tne oyuncu var bırde yonetıcıler pesınden kosmus adamın gerçekten çok guldum sıradanında altında bır oyuncu o...

galatasaray deco'yu alırsa çok ıyı olur ınterde vazgeçtı adamdan

tuncayda everteno gıdıcek galıba bnce en ıyısı bu olur

fenerbahce shevsenkoyu alıcakmıs klasık fb transferı sonmus bır yıldız almak.. r. carlosta boyle geldı neler yapabıldıgını gorduk;) bir gs fanatıgı olarak ıns. alırlar:D
sen carlosa bısı yapamdı dıyorsan futboldan cakmıyorsun demekten baska bısı dıyemıyorum sana !!!

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #737 : Temmuz 10, 2009, 03:25:41 ÖÖ »

sen carlosa bısı yapamdı dıyorsan futboldan cakmıyorsun demekten baska bısı dıyemıyorum sana !!!

sen yaptı diosan bırak bence bu işi  Grin
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #738 : Temmuz 10, 2009, 06:04:37 ÖÖ »

*hahaha*  *hahaha*  *hahaha*

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #739 : Temmuz 10, 2009, 09:50:16 ÖÖ »

bence yaptı ama gormek ıstemeyen görmüyor tabiki hary kewell bu yıldız ama sanırsamki sönmüştü Grin

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #740 : Temmuz 10, 2009, 09:55:08 ÖÖ »

bence yaptı ama gormek ıstemeyen görmüyor tabiki hary kewell bu yıldız ama sanırsamki sönmüştü Grin

biz hiç olmassa devasa paralar ödeyipte foss transferler yapmadık , sönmüs yıldızı sönmüs paralara aldık Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #741 : Temmuz 10, 2009, 10:12:28 ÖÖ »

birader mehmet demirkol gibi yorumlar yapıyosun , seni ntvspor kapar yakında  Grin

ben basvuru yaptım ama benım yerıme rıdvanı aldılar *hahaha* *hahaha* *hahaha*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #742 : Temmuz 10, 2009, 10:16:23 ÖÖ »

ben basvuru yaptım ama benım yerıme rıdvanı aldılar *hahaha* *hahaha* *hahaha*

*freak*
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #743 : Temmuz 10, 2009, 10:45:58 ÖÖ »

vala ben carlosu artık o unlu fızık kanunlarını altust eden gollerıyle değil fenerde attıgı frıkıklerle hatırlıyorum pekı nedır o frıkıkler kısaca soyledır;)

r. carlos topun basına geçer lugano ıle bırşeylre konusur lugano ıcerı gırer carlos vurur kalecı ınanılmaz bır hatayla elınden kaçırır ve top şansa bala luganonun onune duser aptal defansta sankı lugano ılk defa oyle gol atıyormus gıbı onu tutmamsıtır ve sonunda luganoda attıgı golun sevıncıyle ve o uzaylı gozlerıyle kameraya bakar *hahaha* *hahaha*

ıste carlosun fb'ye verdıgı fayda bu kadardır....
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #744 : Temmuz 10, 2009, 11:11:57 ÖÖ »

Ronaldinho`nun menajeri abisi Fenerbahçe ile görüşmüş ve yıllık 12 milyon euro en az 3 yıllık sözleşme şartları koymuş.Fenerbahçe Milan`a 20 milyon euro verecek birde toplam size 56 milyon euro eder.Bunun içinde Fenerbahçe sponsor aramaya başladı.Bu transferin olmuyacağına inanıyom ben imkansız.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #745 : Temmuz 10, 2009, 11:28:41 ÖÖ »

Ronaldinho`nun menajeri abisi Fenerbahçe ile görüşmüş ve yıllık 12 milyon euro en az 3 yıllık sözleşme şartları koymuş.Fenerbahçe Milan`a 20 milyon euro verecek birde toplam size 56 milyon euro eder.Bunun içinde Fenerbahçe sponsor aramaya başladı.Bu transferin olmuyacağına inanıyom ben imkansız.

yoo su anda ronaldınho karıyerının en kotu durumunda fb'ye gelmesı sasırılıcak bırsey olmaz *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #746 : Temmuz 10, 2009, 11:31:33 ÖÖ »

yoo su anda ronaldınho karıyerının en kotu durumunda fb'ye gelmesı sasırılıcak bırsey olmaz *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

bencede   Grin
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #747 : Temmuz 10, 2009, 11:37:25 ÖÖ »

Adam yeteeneklerini daha kaybetmedi bence dünya en önemli yıldızlarından biri Fb ye gelirse onun kariyeri son bulur.İnşallah gelmez.Adamın futbol yaşantısı erken bitmesin.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #748 : Temmuz 10, 2009, 12:06:40 ÖS »

Adam yeteeneklerini daha kaybetmedi bence dünya en önemli yıldızlarından biri Fb ye gelirse onun kariyeri son bulur.İnşallah gelmez.Adamın futbol yaşantısı erken bitmesin.

hıcbır oyuncu yeteneklerını kaybetmez zaten potansıyel her zaman vardır onemlı olan yeteneklerını zorlamak onları kullanmak e soruyorum sıze ronaldınho barcelonada mı daha ıyı oynar fenerbahcede mı:S bı kerem ronaldınho oyle normal takımlarda oynayabılen bır oyuncu değil bı kerem takım oyuncusu değil o anca barca gıbı sıstemı oturmus ilk 11i sabıt olan takımalrda oynayabılır;) fenere gelırse çok kotu olur
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #749 : Temmuz 10, 2009, 12:30:29 ÖS »

biz hiç olmassa devasa paralar ödeyipte foss transferler yapmadık , sönmüs yıldızı sönmüs paralara aldık Smiley
biz carlosa devasa para mı verdik Grin Grin Grin carlosu fener  bedavaya getırdı be adam verdık yanılmıyorsam 10m felan oda forma satıslarından geri yerine geldi ayrıca carlosun adı yeter yıldızı sönmez o bir efsane olarak kalacak Grin

Sayfa: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!