Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 03:35:56 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455320 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #645 : Haziran 15, 2009, 11:05:31 ÖÖ »

en son inşaatı durmuştu işciler paralarnı alamıyor diye stada fb bayragı dikmekle tehdit etmişti Grin o stadı diyonuz demi Grin:D:D:D:D:D:D

yok sen mrk etme o stadı yapılısıyla değil avrupanın en guzel stadı olarak hatırlıcaksın o yuzden takma kafana oraya asla fb bayragı dıkılmıcek;)
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #646 : Haziran 15, 2009, 02:32:14 ÖS »

yok sen mrk etme o stadı yapılısıyla değil avrupanın en guzel stadı olarak hatırlıcaksın o yuzden takma kafana oraya asla fb bayragı dıkılmıcek;)
ney avrupanın en guzel stadımı daha yenı yapılan stadınız fbnı stad kapasitesini bile geçemedi yaa yeni stadınız 50bin kişilik böle mi en güzel stad oluyor tek yararı size gslilere daha cok geliriniz olacak ve stadınızın üstü kapalı olacak Kİ daha KADIKÖYDE de calışmalar başlıcak kapasite artırımı ve üstünü kapatma calışmaları hatırlatırım uefa finali olacak diye izin verilmemişti gercekten hayal görme stad görmek istiyorsan avrupanın onde gelen kuluplerinin stadlarına bak 'allianz arena' ''noucamp'' bunlar küçük örnekler TÜRKİYENİN DESEN İNANIRDIM AMA AVRUPA DİYEREK HAYAL KURDUĞUNU DÜŞÜNÜURUM Smiley
« Son Düzenleme: Haziran 15, 2009, 02:35:24 ÖS Gönderen: eastblood » Kayıtlı

mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #647 : Haziran 15, 2009, 02:36:18 ÖS »

yaw aga kusura bakma ama siz o stadı 5 yılda bitirirsiniz hem sen 8taşlımızın yoksa cincolumusun  Huh?
vedaaat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayna Ayna De BAna Bi BEnden Fırlaması VAmı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #648 : Haziran 15, 2009, 02:55:19 ÖS »

yaw aga kusura bakma ama siz o stadı 5 yılda bitirirsiniz hem sen 8taşlımızın yoksa cincolumusun  Huh?

SEN  DISI KANARYALIMISIN ?

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur....
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #649 : Haziran 15, 2009, 03:01:00 ÖS »

stadı biz yapmıyoruz tokiyle anlaşıldı bu yıl bitmesi lazımdı ama sorumsuzlukları yüzünden bitmeyecek gelecek sezonda bitmez muhtemelen  Angry

SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #650 : Haziran 15, 2009, 03:07:20 ÖS »

stadı biz yapmıyoruz tokiyle anlaşıldı bu yıl bitmesi lazımdı ama sorumsuzlukları yüzünden bitmeyecek gelecek sezonda bitmez muhtemelen  Angry
Çalışanların paralarını vermiyolarki bitsin Grin(parasızlığın gözü kör olsun) Grin

vedaaat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayna Ayna De BAna Bi BEnden Fırlaması VAmı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #651 : Haziran 15, 2009, 03:08:46 ÖS »

Çalışanların paralarını vermiyolarki bitsin Grin(parasızlığın gözü kör olsun) Grin

HEHEHEEH bızım tupcumuz ezıkbahcenın kacakcısı bı gs nın bıseyı yok Smiley

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur....
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #652 : Haziran 15, 2009, 08:39:38 ÖS »

ney avrupanın en guzel stadımı daha yenı yapılan stadınız fbnı stad kapasitesini bile geçemedi yaa yeni stadınız 50bin kişilik böle mi en güzel stad oluyor tek yararı size gslilere daha cok geliriniz olacak ve stadınızın üstü kapalı olacak Kİ daha KADIKÖYDE de calışmalar başlıcak kapasite artırımı ve üstünü kapatma calışmaları hatırlatırım uefa finali olacak diye izin verilmemişti gercekten hayal görme stad görmek istiyorsan avrupanın onde gelen kuluplerinin stadlarına bak 'allianz arena' ''noucamp'' bunlar küçük örnekler TÜRKİYENİN DESEN İNANIRDIM AMA AVRUPA DİYEREK HAYAL KURDUĞUNU DÜŞÜNÜURUM Smiley

ya senın uıcın guzel stadı 100 bın kısı alan stad ıse tamam bızım stad standart lur ama ben bır stada o açıdan bakmıyorum sen bakabılırın sden fblısın sızden herşeyi beklerım demıstım;) herneyse ben bır stada şu acıdan bakarım ulasımına bakarım dıs gorunusune bakarım çımıne bakarım koltuklarna bakarım ve en onemlısı bence rahatlıgına bakarım;) ozellıkle sunu belırtmek ıstıoyurm bu turk telekom arena asalında bı stad değil spor merkezı ıcınde tıyatro salonları bowlıng salonalrı alısverıs merkezlerı fılanda olucak;) o yuzden ben avrupanın en ıyı stadı dedim....Wink
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #653 : Haziran 16, 2009, 06:07:14 ÖS »

stad kavgasını bırakın fenerim bi bomba daha patlttı türkiyeniin cristiano ronaldosunu aldı müthiş bi transfer artık brezilyalalırı(alex deivid carlos edu)forsu bitiyo.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #654 : Haziran 16, 2009, 06:30:25 ÖS »

stad kavgasını bırakın fenerim bi bomba daha patlttı türkiyeniin cristiano ronaldosunu aldı müthiş bi transfer artık brezilyalalırı(alex deivid carlos edu)forsu bitiyo.

türkıyenın cristiano ronaldosu kım kardes anlayamadım? ve başka bı sorum turkıyede crıstıanoya benzer oyuncu varmı varda ben mı goremıyorum:S
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #655 : Haziran 16, 2009, 07:19:19 ÖS »

özeri aldık kardeş
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #656 : Haziran 16, 2009, 07:46:16 ÖS »

özeri aldık kardeş

ya dostum tam ısmını fılan yaz hangı takımdan aldınız fln bılgılerı soylede bızde bılelım...
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #657 : Haziran 16, 2009, 07:47:50 ÖS »

ya senın uıcın guzel stadı 100 bın kısı alan stad ıse tamam bızım stad standart lur ama ben bır stada o açıdan bakmıyorum sen bakabılırın sden fblısın sızden herşeyi beklerım demıstım;) herneyse ben bır stada şu acıdan bakarım ulasımına bakarım dıs gorunusune bakarım çımıne bakarım koltuklarna bakarım ve en onemlısı bence rahatlıgına bakarım;) ozellıkle sunu belırtmek ıstıoyurm bu turk telekom arena asalında bı stad değil spor merkezı ıcınde tıyatro salonları bowlıng salonalrı alısverıs merkezlerı fılanda olucak;) o yuzden ben avrupanın en ıyı stadı dedim....Wink
dikkatını cekerım chelsea nın stadı 60bin galıba 100bin değil Smiley sem neyın hesabına yapıyon abi yaa fenerbahcenın stadında otel gıbı odalar var katların arasında adamlar parasını verdımı orada kalabılıyorlar Smiley dış görünüş dediğin nedirki eğer dış görünüşe önem verirsen allianz arenaya bak gs nın kı ole olabılırmı Smiley benım ıcın onemlı olan ulasım degıl nasıl ulasır ulassın benı kasmaz o vakıtlı gelsınler Smiley çim. içinden duruşu koltukları rahatsız olsada kasmaz benı oturan taraftarı sevmem o yuzden koltuklar rahat olmasada olur kı ole degıl fenerbahcenın stadı avrupai bir stad yetkılıler gelıp ınceledi biliyorsunuz stad dediğin stad olcak ıcınde oyun merkezleri değil stad dediğin tek ve has olmalı

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #658 : Haziran 16, 2009, 07:49:57 ÖS »

dikkatını cekerım chelsea nın stadı 60bin galıba 100bin değil Smiley sem neyın hesabına yapıyon abi yaa fenerbahcenın stadında otel gıbı odalar var katların arasında adamlar parasını verdımı orada kalabılıyorlar Smiley dış görünüş dediğin nedirki eğer dış görünüşe önem verirsen allianz arenaya bak gs nın kı ole olabılırmı Smiley benım ıcın onemlı olan ulasım degıl nasıl ulasır ulassın benı kasmaz o vakıtlı gelsınler Smiley çim. içinden duruşu koltukları rahatsız olsada kasmaz benı oturan taraftarı sevmem o yuzden koltuklar rahat olmasada olur kı ole degıl fenerbahcenın stadı avrupai bir stad yetkılıler gelıp ınceledi biliyorsunuz stad dediğin stad olcak ıcınde oyun merkezleri değil stad dediğin tek ve has olmalı

off ya tamam kardes tamam ya sız fblılerle harbıden ugrasılmıyor :S dedıklerımden ufacık bı yerını anlasaydın barı.... neyse boşver stad konusunu kapatalım hersey ortada zaten;)
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #659 : Haziran 16, 2009, 08:14:48 ÖS »

http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=16058 sanırım yeter çok iyi bi oyuncu aldık
Sayfa: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!