Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 04:12:20 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 454641 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #630 : Haziran 12, 2009, 10:29:26 ÖS »

1967 yılında Balkan Kupası'nı alarak Türk futbol tarihinde, uluslararası resmi bir organizasyonda şampiyon olan ilk Türk Spor Kulübü olmuştur. (1966-1967 Balkan Kupası Şampiyonu Fenerbahçe) *hihi*

Ahmetb3y
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #631 : Haziran 13, 2009, 12:35:37 ÖÖ »

geçmişinde iyi şeyler yapmiş suanda napiyor fb :S Huh?

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #632 : Haziran 13, 2009, 12:36:56 ÖÖ »

geçmişinde iyi şeyler yapmiş suanda napiyor fb :S Huh?

Hayrına para saçıyor Grin

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
Ahmetb3y
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #633 : Haziran 13, 2009, 01:03:11 ÖÖ »

hıhıhıhı:) sacsin bakaluım

sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #634 : Haziran 13, 2009, 08:16:16 ÖÖ »

http://www.cnnturk.com/2009/spor/futbol/06/13/ve.mehmet.topuz.artik.fenerbahceli/530740.0/ sonunda kendide attı.cümleten hayırlı olsun:)artık tüpçü çekemez bizi anten taksın Grin Grin Grin
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #635 : Haziran 13, 2009, 11:08:16 ÖS »

ya çok zeki aziz baskan gitmiş mehmet topuza 9 milyon eruo artı gökhan emreciksini wermiş nediiiiim bu kadar parayı sokaaa saçan baskan görmedim roma babtistayı sadece 9 milyon eruo ya aldı aziz baskanın mantına göre mehmet babtistadan daha iiii real madirid babtistayı bosuna almı we satmış roma bosuna oynatıo babtista birezilyanın wasgeçilmezleri arasında mehmet topuz milli takıma hasırlık maçlarında çağrılıo enteresan bi transfer güsel pasarlamışlar 3 lük oyuncuya 9 + gökhanı wermişler fenerlilerin mantına hayranım bu arada nihatada  okdr değer biçmişler we hamitede  Grin warsın artık gerisini fener baskanı düşünsün bu kadar para harcıo avrupada gene hiç olcak neden kalite yok çok para werince kalite olmuo baskannnn Grin
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #636 : Haziran 14, 2009, 01:34:23 ÖÖ »

ya çok zeki aziz baskan gitmiş mehmet topuza 9 milyon eruo artı gökhan emreciksini wermiş nediiiiim bu kadar parayı sokaaa saçan baskan görmedim roma babtistayı sadece 9 milyon eruo ya aldı aziz baskanın mantına göre mehmet babtistadan daha iiii real madirid babtistayı bosuna almı we satmış roma bosuna oynatıo babtista birezilyanın wasgeçilmezleri arasında mehmet topuz milli takıma hasırlık maçlarında çağrılıo enteresan bi transfer güsel pasarlamışlar 3 lük oyuncuya 9 + gökhanı wermişler fenerlilerin mantına hayranım bu arada nihatada  okdr değer biçmişler we hamitede  Grin warsın artık gerisini fener baskanı düşünsün bu kadar para harcıo avrupada gene hiç olcak neden kalite yok çok para werince kalite olmuo baskannnn Grin

fenerbahce altyapısına guvenmıyor pek hanı yıldız avcısı takımlar vardır ya real gıbı avrupanın yıldızlarını alır bunlarda ozentı real gıbı sanıyorlar kendılerını ama bılmıyorlarkı ne yetenekler o formayı gıymek ıcın can atıyor keşke o yetenekler alt yaapıya onem veren takımlarda oynasalar harcanıolar orda
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #637 : Haziran 14, 2009, 06:38:25 ÖÖ »

fenerbahce altyapısına guvenmıyor pek hanı yıldız avcısı takımlar vardır ya real gıbı avrupanın yıldızlarını alır bunlarda ozentı real gıbı sanıyorlar kendılerını ama bılmıyorlarkı ne yetenekler o formayı gıymek ıcın can atıyor keşke o yetenekler alt yaapıya onem veren takımlarda oynasalar harcanıolar orda
burak alt yapıyı 24 yaşının altında transfer edilen oyuncular bile oynayamıo atkımda  Grin dünyanın bonserwisini werio alıo 2 aylıosa mesela  0,25 satıo geri  Grin
Ahmetb3y
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #638 : Haziran 14, 2009, 01:21:37 ÖS »

fenerde alt yapi dnn bişe yok.sadce tesis ve para var..buda başari için yetersiz

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #639 : Haziran 14, 2009, 05:02:02 ÖS »

Fener`in para getiren yeraltı çetesi var ne gerek var altyapıya hazırı al. *freak*
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #640 : Haziran 14, 2009, 07:41:33 ÖS »

Fener`in para getiren yeraltı çetesi var ne gerek var altyapıya hazırı al. *freak*
O kadar parayı nasıl kazanıcak zaten *freak* Adamın yıllık geliri 90m €  *freak* *freak*

mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #641 : Haziran 15, 2009, 08:25:40 ÖÖ »

özentiymmişiz siz kendinize bakın önce abi tv. çıkarttık onu çıkarttınız (kaliteli olsa bişy demiyecem ama  Grin Grin) stadımızı begendiniz stad yaptırmaya çalışıyorsunuz beşktaşın ve galatasaray taraftarının işi gücü fenerbahçenin paralarını konuşmak ne demiş atalarımız nazar etme ne olur çalış seninde olur  Wink
mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #642 : Haziran 15, 2009, 08:27:43 ÖÖ »

cimbomun yada beşiktaşın yokmu zannediyorsun sen ayrıca o paraları biz fenerium, kombine satışları , televizyon gibi şeyerden kazanıyoruz o kadar tesis yaptırdık peki galatasarayın hiç duydunmu yada gördünmü ben hiç görmedim   Huh?
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #643 : Haziran 15, 2009, 10:07:00 ÖÖ »

özentiymmişiz siz kendinize bakın önce abi tv. çıkarttık onu çıkarttınız (kaliteli olsa bişy demiyecem ama  Grin Grin) stadımızı begendiniz stad yaptırmaya çalışıyorsunuz beşktaşın ve galatasaray taraftarının işi gücü fenerbahçenin paralarını konuşmak ne demiş atalarımız nazar etme ne olur çalış seninde olur  Wink

dostum her takımın bır tv'si var her takımın bır web sitesı var her takımın bır stadı var bunalr ozentı değil sadece tv'yi siz daha once yaptınız bız bıraz gecıktık ama stad konusunda katılmııyorum sana alısamıyen artık maçları kaldırmıyor yağmurlarda golcukler olusuyor stadda bu yuzden yenı bır stada gerek vardı ve onuda yapıyoruz hıc merak etme;)
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #644 : Haziran 15, 2009, 10:43:30 ÖÖ »

dostum her takımın bır tv'si var her takımın bır web sitesı var her takımın bır stadı var bunalr ozentı değil sadece tv'yi siz daha once yaptınız bız bıraz gecıktık ama stad konusunda katılmııyorum sana alısamıyen artık maçları kaldırmıyor yağmurlarda golcukler olusuyor stadda bu yuzden yenı bır stada gerek vardı ve onuda yapıyoruz hıc merak etme;)
en son inşaatı durmuştu işciler paralarnı alamıyor diye stada fb bayragı dikmekle tehdit etmişti Grin o stadı diyonuz demi Grin:D:D:D:D:D:D

Sayfa: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!