Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:08:05 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 454634 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #465 : Mayıs 12, 2009, 03:51:06 ÖS »

ben sana ne dıyoruuuuum sen bana ne atıyorsun yav bırader bana 90 dakıka o macın videosunu bul gollerini göreyim diyorum sen bı vıdeo bulmussun adam cıkıyor ötüyor orada bende tvye cıkıyım bı kac bısıler atıp tutuyum ozaman Huh?

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #466 : Mayıs 12, 2009, 04:39:43 ÖS »

tmm belyer bundan sonra futbolla hıcbır yorum yapmıcam msjda yollamıcam. airmandanda ozur dılerım msjı dusunmeden atmıstım bıraz sınırlıydım kusura bakma
Efendy
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #467 : Mayıs 12, 2009, 06:29:52 ÖS »

ben sana ne dıyoruuuuum sen bana ne atıyorsun yav bırader bana 90 dakıka o macın videosunu bul gollerini göreyim diyorum sen bı vıdeo bulmussun adam cıkıyor ötüyor orada bende tvye cıkıyım bı kac bısıler atıp tutuyum ozaman Huh?

Arkadaşım resimde büyük gözüküyorsun ama; iLk okuL 2. sınıftan tarih dersi vermeye başLıyor MiLLi Eğitim BakanLığı..!

1911 yıLından bahsediyoruz..! Türkiyede tv yayınLarı 1960 Lı yıLLarın sonLarında başLadı..!

Atıp tutuyor demişsin.! O insan gazeteci kimLiği iLe o anki oLayı diLe getiriyor.! Diyorki, bak burası çok önemLi; '' GoLLeri atan futblcuLarın isimLEri biLe beLLi''..!

Şimdi acaba bizmi saLLıyoruz, yoksa senmi atıyorsun işkembeden..! Smiley Smiley
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #468 : Mayıs 12, 2009, 07:56:40 ÖS »

yaw biz neyi tartışıyoruz fenerbahçe ile galatasaray arasındaki farkımı yazık bize buda tartışılırmı ki be tabikide fenerbahçe ne yaparsak onu yapıyonuz yuhh be abi  Wink
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #469 : Mayıs 12, 2009, 07:58:55 ÖS »

Lafı bırakın icraata bakın..TARİH YAZAN BELLİ TAKLİT EDENLERDE..Onlarada şans vermek lazım.Ama dediğim gibi lafa değil icraata bakalım.Başaranlarıda hep beraber ayakta alkışlayalım. *beer*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #470 : Mayıs 12, 2009, 08:04:15 ÖS »

Lafı bırakın icraata bakın..TARİH YAZAN BELLİ TAKLİT EDENLERDE..Onlarada şans vermek lazım.Ama dediğim gibi lafa değil icraata bakalım.Başaranlarıda hep beraber ayakta alkışlayalım. *beer*

bakacaz modum bakacaz başarılarada bakacaz bekle sen

papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #471 : Mayıs 12, 2009, 08:15:04 ÖS »

sayın modum seninle polemick yapmak istemem ama sen galatasaray ile fenerbahçe yi bir tutuyorsan yazık ne diyelim fenerbahçe en kötü sezonunda bilem yendi birde bakın galatasarayın şampiyon oldugu yıllara fenerbahçeyi yenememiş ama fenerbahçeninkine bakın çogunu almış bu arada 19 mayıs ta mac var inönüde görecez o zaman el mi yaman beymi  Grin Grin Grin
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #472 : Mayıs 12, 2009, 08:25:24 ÖS »

sayın modum seninle polemick yapmak istemem ama sen galatasaray ile fenerbahçe yi bir tutuyorsan yazık ne diyelim fenerbahçe en kötü sezonunda bilem yendi birde bakın galatasarayın şampiyon oldugu yıllara fenerbahçeyi yenememiş ama fenerbahçeninkine bakın çogunu almış bu arada 19 mayıs ta mac var inönüde görecez o zaman el mi yaman beymi  Grin Grin Grin

Galatasarayı yenene verilen resmi bir kupamı var bilmediğimiz Huh?

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #473 : Mayıs 12, 2009, 08:52:16 ÖS »

Mencun bilseydi fenerbahçe sevgisini severmiydi leyla yı soruorum  *heart* *heart* *heart*
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #474 : Mayıs 12, 2009, 10:47:07 ÖS »

Mencun bilseydi fenerbahçe sevgisini severmiydi leyla yı soruorum  *heart* *heart* *heart*
sorular bölümüne  *YAHOO*

papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #475 : Mayıs 13, 2009, 06:05:06 ÖÖ »

mencun degil lem mecnun  Grin Grin Grin 
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #476 : Mayıs 13, 2009, 06:09:05 ÖÖ »

Galatasarayı yenene verilen resmi bir kupamı var bilmediğimiz Huh?

peki abi eric gerets neden gönderildi  Huh? Huh?  galatasarayı şampiyonda yapmıştı  Huh?  sencede ilginc degilmi  Wink
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #477 : Mayıs 13, 2009, 06:38:42 ÖÖ »

peki abi eric gerets neden gönderildi  Huh? Huh?  galatasarayı şampiyonda yapmıştı  Huh?  sencede ilginc degilmi  Wink

Benim sorumla alakası yok bunun. Wink

papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #478 : Mayıs 13, 2009, 07:06:26 ÖÖ »

Benim sorumla alakası yok bunun. Wink

aslında var eric gerets şampiyon oldu ama fenerbahçe yi yenemeden oldu onun içinde gönderildi hatta eric gerets fenerbahçeyi yenemedim diye ayrılmak zorunda kaldım dedi   Wink
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #479 : Mayıs 13, 2009, 07:09:26 ÖÖ »

aslında var eric gerets şampiyon oldu ama fenerbahçe yi yenemeden oldu onun içinde gönderildi hatta eric gerets fenerbahçeyi yenemedim diye ayrılmak zorunda kaldım dedi   Wink

Laf değil icraata bakalım dedim sen hala boş laf ediyorsun  Smiley  Fanatik biri değilim objektif sonuçlara değer veririm. Lafa değil işe bakarım.. *rose*
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2009, 07:11:51 ÖÖ Gönderen: devilkiss » Kayıtlı

Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!