Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:52:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455257 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #450 : Mayıs 09, 2009, 09:15:52 ÖÖ »

al işte abi o adam varmıydı o zamanlar  Huh?  Grin Grin Grin
iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #451 : Mayıs 11, 2009, 08:31:49 ÖÖ »

al işte abi o adam varmıydı o zamanlar  Huh?  Grin Grin Grin
hhhııı  o zaman senin mantığınla gidecek olursak yandık. o zaman  bende iddia ediyorum  istanbulu fatih sultan mehmet fethetmemiştir Grin etse  bile 1453te değil  1550 de fethetmiştir Grin. varmı o zamandan bu yana yaşayan    var mı  gören ?? yok 
papito en kısa zamanda tarih bilimi hakkında birşeyler öğrensen  iyi olur. boşuna dememişler fenerli misin Allah  başka dert vermesin diye. 
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #452 : Mayıs 11, 2009, 09:22:51 ÖS »

yav bu 7 -0 nekı arkadaslar yaa bana o macın vıdeosunu gösterin tmm kabul edıyım sız buyuksunuz die al ilan ediyom fenerde gsyı 10 - 0 yenmiş 1935 de gollerıde hasan 5 tane oktay 2 süleyman 1 kemal 2 tane hadi aynı durumda koymussunuz bana bı resım gosterıyonuz hadin 6-0 ın vıdeosu cok 7-0 da gosterın vıdeo olarak Smiley ;D ;D ;D

Efendy
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #453 : Mayıs 11, 2009, 09:55:23 ÖS »

yav bu 7 -0 nekı arkadaslar yaa bana o macın vıdeosunu gösterin tmm kabul edıyım sız buyuksunuz die al ilan ediyom fenerde gsyı 10 - 0 yenmiş 1935 de gollerıde hasan 5 tane oktay 2 süleyman 1 kemal 2 tane hadi aynı durumda koymussunuz bana bı resım gosterıyonuz hadin 6-0 ın vıdeosu cok 7-0 da gosterın vıdeo olarak Smiley ;D ;D ;D

Yazını okuduktan sonra bu kadar komik haLe düşeceğini düşünmezdim..!

Ne yani; adamLar yaLan mı söyLüyorLaR..! DİyeLimki yaLan söyLüyorLar.!

Sende 10-0 yendiğinizi söyLeyerek daha büyük bir yaLan söyLüyorsun bir fenerLi oLarak..!

İki video vereyimde akLındaki soru işaretLeri ortadan kaLkar biLe..!

http://www.uzmantv.com/galatasaray-fenerbahceyi-70-nasil-yendi

http://video.superonline.com/video/2008/10/09/10730.html

VideoLara dikkat, birinde diyorki goL atanLarın isimLeri bile beLLi.!

Sen haLa oturduğun yerden atıp tutuyorsun..

Ben mi..? Ben gaLatasarayLı değiLim..!

Sırf sizin çekememezLiğinizi ortaya sunmak istedim.

ALLah LazLara TemeLi,

BizLerede fenerLiLeri nasip etmiş..!

Siz oLmasanız komikLik yapacak adamda buLamayacaz:)Smiley
iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #454 : Mayıs 11, 2009, 11:08:09 ÖS »

http://tr.wikipedia.org/wiki/Celal_%C4%B0brahim   alın  size  kaynak
video olayına gelince şu  eastblood ve papitonun mesajlarını okuduktan sonra bir gün  fenerlinin teki  çıkıp elektriği adıson bulmadı kardeşim  var mı videosu derse  o kadar  da fazla şaşırmam
 he bu arada  fenerbahçe ve adison demişken  aklıma gedi  avrupa maçında  saraçoğlunda ışıklar gittiği zaman. nerde bu adison kardeşim  muhabbeti vardı  *hahaha* *hahaha* 
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #455 : Mayıs 11, 2009, 11:49:31 ÖS »

ya arkadaslar yapmayın allah askına ozamnkı takımla bu zamankı takımı karsılastırmayın onlar ısterlerse 20 kısıye 5 kısı oynasınlar ozmn o oyuncualrda gs ruhu vardı gsyı onlar kurmuslardı adamlar gs takımımnın temellerını attıklarını bılıyorlardı ve ıyı mı attılar sızce? ewt kessınlıkle iyi attılar her nekdr sımdıkı gençlık gs ruhunu anlamamıslar olsalarda tarhılerıne bakarak atalarının neler yaptıkalrını bılıp anlayıp ısleyıp ders alıp yapmaları uygulamalrı lazım... boyle bır maçta vardır efsane değildir bunu her fblı her gs lı her tkaım taraftarı bılır ama bu gıbı ortamalrda bırtek gs taraftarı savunur fblıler aly eder....  yanı kabul edemıyorlar sadce bir video olmadıgı ıcın fkt gslılere vıdeo gerekmez bız herzmn takımımıza ınanırız lafını hatırlatmak ıstıorum;) sunuda belırtım videoyu ızledınız mı bılmıorum ama adam dogru demıs 7 kısı basladı fkt 30larda adamlarımız geldıler maç 11 ksı bıttı yanı;)
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #456 : Mayıs 12, 2009, 07:16:31 ÖÖ »

hhhııı  o zaman senin mantığınla gidecek olursak yandık. o zaman  bende iddia ediyorum  istanbulu fatih sultan mehmet fethetmemiştir Grin etse  bile 1453te değil  1550 de fethetmiştir Grin. varmı o zamandan bu yana yaşayan    var mı  gören ?? yok 
papito en kısa zamanda tarih bilimi hakkında birşeyler öğrensen  iyi olur. boşuna dememişler fenerli misin Allah  başka dert vermesin diye. 

dediklerin dogru olabilir belkide istanbulu fatih sultan mehmet feth etmemiştir ama 2 konu arasında daglar kadar fark var  Wink
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #457 : Mayıs 12, 2009, 07:21:28 ÖÖ »

tamam galatasaray fenerbahçe yi 7-0 yendi diyelim taaa ne zaman yendi o zamanlar lig bilem yoktu bizlerde biliyoz fenerbahçeyi yendiyini ama çaktırmıyoruz o zamanlar 3 -4 tane kulup vardı yalanmı bunlar dogru peki yakın tarihe bakın birde fenerbahçe nasıl yeniyor görürsünüz galatasarayı 3-0 dan 4-3 e getirdik skoru yaaa  Grin Grin   bu arada iso_84 kardeşim adison  degil edison galatasaraylı oldugunuzu her yerde belli etmeyin bariii  Grin Grin Grin Grin
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #458 : Mayıs 12, 2009, 09:49:10 ÖÖ »

işte siz fblılerın yaptıkalrı bı hata daha detaylara takılıosunuz ıste yenıldıgınızde dırek teknık drktor yada akat oyuncunuza suc atıyorsunuz.... birde dostum yakın tarıhe bakacak oolursak ınan bana çok guclu sılahalrımız var lıste yaptırtma bna sımdı.....
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #459 : Mayıs 12, 2009, 09:58:12 ÖÖ »

Galatasaray´ın sürekli Fenerbahçemize yenilmesi KPSS´ye soru oldu: işte cevabı: Öğrenilmiş çaresizlik. Takvim Gazetesi`nde "Bu Soru Cimbomluları Çıldırtır" başlığıyla yayınlanan habere göre, İhtiyaç Yayıncılık´ın bastırdığı KPSS´ye hazırlık kitapçığında kamuoyunda çok merak edilen bir soru ve o sorunun çok ilginç bir cevabı vardı. Soruda Galatasaray´ın Fenerbahçemizi yeneceğine inanmayışının ve bu yüzden fazla çaba göstermeyişinin sebebi soruluyor Doğru cevap ise "Öğrenilmiş çaresizlik" olarak "D" seçeneğinde duruyordu.

Takvim Gazetesindeki Habere Ulaşmak için tıklayınız.

İŞTE O SORU:
Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçe maçından önce daha önceki maçlarda aldıkları sonuçlar akıllarına gelmekte‚ (6-0‚ 4-0‚ 3-2‚ 4-3) ve Galatasaraylı futbolcular "Ne yaparsak yapalım yine kazanamayacağız" dyerek daha az çalışmakta ve yine başarısız olmaktadırlar. Bu durum öğrenme teorilerindeki hangi kavrama örnek olabilir?

A) Habercilik
B) Tepkisel koşullanma
C) Kendini gerçekleştiren kehanet
D) Öğrenilmiş çaresizlik
E) Sistematik duyarsızlaştırma

ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK NEDİR?
Öğrenilmiş çaresizlik, organizmanın davranışlarıyla olumsuz bir sonucu kontrol edemeyeceğini öğrenmesinden sonra, davranışlarıyla olumsuz sonucu ortadan kaldırabileceği durumlarda gereken çabayı gösterememesi olarak tanımlanıyor.

Yani Galatasaray`ın durumu şu, Fenerbahçemize yenile yenile bunu kabullenmişler ve artık galibiyet için mücadele bile edemez hale gelmişler. Acı gerçeği çaresizce kabullenmişler.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #460 : Mayıs 12, 2009, 10:27:31 ÖÖ »

hosgledın airman su aptalca yazında olmasa senı tanımıcam.... dostum heryerde bunu yazıyorsun barı yorulmada ımzana koy her mesajında gozuksun dmı sen fblısın nede olsa.... yakısır san;)
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #461 : Mayıs 12, 2009, 10:31:07 ÖÖ »

hosgledın airman su aptalca yazında olmasa senı tanımıcam.... dostum heryerde bunu yazıyorsun barı yorulmada ımzana koy her mesajında gozuksun dmı sen fblısın nede olsa.... yakısır san;)
önce saygılı olmak lazım insanlara sonra o yazıyı kimin ve ne için yazdığını öğrenip  buraya aktaranın kim olduğunu çözmek lazım tabi çözecek kapasite var ise....SAYGILI OLMAKTA FAYDA VAR SAYGI GÖSTERİRSEN SAYGI GÖRÜRSÜN UNUTMA !!!
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2009, 11:55:40 ÖS Gönderen: demur » Kayıtlı

Önce İNSAN Sevgisi!
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #462 : Mayıs 12, 2009, 10:39:14 ÖÖ »

insanların yaşını başını bilmeden saçma sapan cümleler kurma..yazı onun değil ve senin gibi gerekli gereksiz yerlere msj yazmıyo..burası futbol başlığı ve spam yapmadığı sürece aynı mesajı istediği kadar gönderebilir.
takımdan yola çıkıp karakter çözümlesemesi de yapıyosun maşallah..biz çıkalım forumun IQ seviyesi düşmesin..sen eğlen burda..

demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #463 : Mayıs 12, 2009, 10:40:39 ÖÖ »

insanların yaşını başını bilmeden saçma sapan cümleler kurma..yazı onun değil ve senin gibi gerekli gereksiz yerlere msj yazmıyo..burası futbol başlığı ve spam yapmadığı sürece aynı mesajı istediği kadar gönderebilir.
takımdan yola çıkıp karakter çözümlesemesi de yapıyosun maşallah..biz çıkalım forumun IQ seviyesi düşmesin..sen eğlen burda..
Smiley *bravo* sözün bittiği yer...

Önce İNSAN Sevgisi!
airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #464 : Mayıs 12, 2009, 10:47:04 ÖÖ »

sana cevap vermiyicem  bu yazacağımda genele dir sana özel değil ben ortaya koyarım beğenen alır beğenmeyen almaz  . bazı insanlar vardır.  onlarla tartışmaya girmeden evvel  iyi düşünmek lazım  henüz   beyin fırtınası yapacak  kapasiteye ulaşamamışlardır.

Allah onların yardımcısı olsun.
Sayfa: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!