Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 11:17:41 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455298 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
amasyaimp
Ziyaretçi
« Yanıtla #390 : Nisan 26, 2009, 06:57:44 ÖS »

ADS         Asi Sehrin Asi Cocukları       /// / MaviSimsekler /////
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #391 : Nisan 26, 2009, 09:51:28 ÖS »

dostum herşey para deıldır bu lafı artık su gunku fenere bakarak anlamanız lazım hala paramız var dıyorsunuz!!! e para varda hanı kupacıklar  hanı galıbıyetler...... sızın 4 oyuncunuz stadınızla aynıı parada ağlancak halınıze hala kupa alıcaz dıorsunuz yazık!!!
dedıgımı anlamadın galıba ne dıyorum fernando torres gs ye 2 mılyon dolara gelecek mı sanıyorsun dıyorum fenerın parası var tamam sızde oda yok (torres misal verdim bılıyorsunuz yıldız almak ıcın para lazım dıyorum) sen cıkmıs bana fenerın parası varda neye yarıyor dıyorsun benım soruma cevap ver yıldız alıcaksınız ama ne ile alacaksınız onu cevapla bırak fenerın parasını

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #392 : Nisan 26, 2009, 10:15:36 ÖS »

dedıgımı anlamadın galıba ne dıyorum fernando torres gs ye 2 mılyon dolara gelecek mı sanıyorsun dıyorum fenerın parası var tamam sızde oda yok (torres misal verdim bılıyorsunuz yıldız almak ıcın para lazım dıyorum) sen cıkmıs bana fenerın parası varda neye yarıyor dıyorsun benım soruma cevap ver yıldız alıcaksınız ama ne ile alacaksınız onu cevapla bırak fenerın parasını

bız yıldız almaktansa yaratmayı tercıh edıyoruz ornekte arda olsun barı;)
amasyaimp
Ziyaretçi
« Yanıtla #393 : Nisan 27, 2009, 12:24:51 ÖÖ »

arda yıldızsa ben süper starım  Grin
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #394 : Nisan 27, 2009, 02:43:35 ÖÖ »

arda yıldızsa ben süper starım  Grin

bakma sen bu sezon boyle olduguna takımdan tum lıder oyuncular gıttı kımse ona sunu sunu yapma demıyor adnan polat ve yonetıcılerıde oyuncak gıbı gsyı kullanıyor aslında onların demesı lazım olımpıyat stadına zorla gırmesı pohpohlanmıs oldugunun bır otrnegıdır bence gsde kalması bır hata olur seneye avrupaya gıdıp bıraz cıddıyet oğrenmesı lazım yoksa bu ınanılmaz yıldız potansıyelı çope atılmıs olur.... umarım anlamıssındır kardes ah pardon super star:D
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #395 : Nisan 27, 2009, 07:29:04 ÖÖ »

ardamı tuncay, gökhan gönül , marco, ugur kazım kazım  Grin Grin  daha sayayyım mı  Huh? Huh? Huh?
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #396 : Nisan 27, 2009, 10:12:26 ÖÖ »

ardamı tuncay, gökhan gönül , marco, ugur kazım kazım  Grin Grin  daha sayayyım mı  Huh? Huh? Huh?

dostum bunlar sızın altyapıdan çıkmadı ki:D bunlarıda parayla yurt dısından veya anadolu takımlarından aldınız tuncay ve gokhanı bılmıyorum. birde yazmıssın ama marco yok kazım kazım buraya nasıl yazdın anlamadım ama seneye oda gıtcek:D eee sızde genç kım kaldı allah aşkına uguruda oynatmıo hoca...
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #397 : Nisan 27, 2009, 10:14:53 ÖÖ »

arda yıldız degıl yaratık resmen gorduk gs macında semıhe nasıl saldırdı sız star degıl yaratık cıkarmssınız alt yapıdan Grin

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #398 : Nisan 27, 2009, 10:20:33 ÖÖ »

arda yıldız degıl yaratık resmen gorduk gs macında semıhe nasıl saldırdı sız star degıl yaratık cıkarmssınız alt yapıdan Grin
ya ona bunalrı yapmaması gerektıgını soleyen bır adam yok yazmıstım ama okumamıssın galıba bu cocugun avrupaya gıdıp bıraz cıddıyet kazanması lazım....
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #399 : Nisan 27, 2009, 10:23:07 ÖÖ »

ya ona bunalrı yapmaması gerektıgını soleyen bır adam yok yazmıstım ama okumamıssın galıba bu cocugun avrupaya gıdıp bıraz cıddıyet kazanması lazım....
avrupaya gıdınce yapmaması gerektıgını mı soyluyorlar semih avrupayamı gıttı ?? kac senedır fb de arda kadar sınırlendıgını gormedım

SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #400 : Nisan 27, 2009, 03:12:33 ÖS »

dostum bunlar sızın altyapıdan çıkmadı ki:D bunlarıda parayla yurt dısından veya anadolu takımlarından aldınız tuncay ve gokhanı bılmıyorum. birde yazmıssın ama marco yok kazım kazım buraya nasıl yazdın anlamadım ama seneye oda gıtcek:D eee sızde genç kım kaldı allah aşkına uguruda oynatmıo hoca...
kazım buraya nasıl yazdın anlamadım ama seneye oda gıtcek:D ---sözleşme bitince hemen gidicek anlamınamı geliyo ;D

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #401 : Nisan 27, 2009, 04:33:14 ÖS »

kazım buraya nasıl yazdın anlamadım ama seneye oda gıtcek:D ---sözleşme bitince hemen gidicek anlamınamı geliyo ;D

ya cocuk kendını begenmıs gıydıgı formayı amatör bır kulubu8n forması olarak goruyor sadece parasını alıyor cıddıyetsız.... bu takım da durursa sızın zararınıza olur bence azız onu yollucak
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #402 : Nisan 28, 2009, 11:37:56 ÖÖ »

kazım gibi oyncu varmı yapmayın arkadslar  o oyuncu süper bişey bilekleri cok iyi kazımın ama dede sagolsun oynatmıyor

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #403 : Mayıs 01, 2009, 08:44:10 ÖS »

yav hocam nolacak bu gs nın halı fenerın 7 attıgı tahımdan 2 tane yedınız  ;D *hihi* Grin webaslan.com sitesinden alınan maç sorası bir yorum Grin ''offffff boyle seymi olur yine yeniliyoruz''   Grin:D  Cry Grin

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #404 : Mayıs 02, 2009, 09:54:59 ÖS »

yav hocam nolacak bu gs nın halı fenerın 7 attıgı tahımdan 2 tane yedınız  ;D *hihi* Grin webaslan.com sitesinden alınan maç sorası bir yorum Grin ''offffff boyle seymi olur yine yeniliyoruz''   Grin:D  Cry Grin

dedıklerıne yerden goğe kdr katılıyorum bu kdr kotu bır gs takımını bu kadar cıddıyetsız oyuncualrı hıc gormemıstım gıydıklerı formayı şekerspor forması sanıyorlar fkt bılmıorlar galıba o forma ıcın mılyonlar ağlıor çosuyor uzuluor.... bulentede taraftar çok ayıp ettı bnce bulentın yapıcagı bırşey yok tek suc oyuncualrda hıc kımse yonetıme teknık yonetıme suç atmasın kaynak oyunculardır....  fakat gelelım bu yazıyı senın yazmana yanı bır fblısın hadı bız kotuyuz sız bızden dha kotusunuz kupayı alsanızda kı bence alıcaksınız... bu takım kotudur kotu kalıcaktır. kısacası bu senekı lıg ızledıgım en kotu lıgdı ıns bır daha boyle lıg gormeyız ve ızletmezler.... bıraz oncede barça- madrıd maçı bıttı gerçekten futbolun ne oldugunu hatırlatıorlar bıze ınsan keşke ıspanyada dogsaydımda tutabılıcegım şoyle takımlar olsaydı dıor....
Sayfa: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!