Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 03:46:42 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455263 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #375 : Nisan 18, 2009, 01:40:57 ÖS »

İşte Fenerbahçe`nin gerçek yüzü Şükrü Saraçoğlu stadının altında kumar oynatın.Paraları alın kumardan oh ne güzel birde yeraltı çetenizle çekin devletin paralarını Fenerbahçe ye bu yakışır ama işlem yapsalar Fenerbahçe hakkında ah be.
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #376 : Nisan 18, 2009, 02:01:10 ÖS »

İşte Fenerbahçe`nin gerçek yüzü Şükrü Saraçoğlu stadının altında kumar oynatın.Paraları alın kumardan oh ne güzel birde yeraltı çetenizle çekin devletin paralarını Fenerbahçe ye bu yakışır ama işlem yapsalar Fenerbahçe hakkında ah be.

Bu forum üzerinde kanıt olmaksızın böyle yorumlar yapmanız yersiz. Bunun G.S'lilik ile, F.B. lilik ile, BJK'lilik ile bir ilgisi yok. Objektij bakın.

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
TyR_
Oktay
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #377 : Nisan 18, 2009, 10:14:21 ÖS »

It's Goes To aLL Gs 4ever!!!!!  Wink
                      ;D 

Acımasızca Geçip Giden Zamandan Geriye Kalan Sadece Yanlızlıklarımızdır...

airman_01
Ziyaretçi
« Yanıtla #378 : Nisan 24, 2009, 12:50:20 ÖÖ »

Galatasaray´ın sürekli Fenerbahçemize yenilmesi KPSS´ye soru oldu: işte cevabı: Öğrenilmiş çaresizlik. Takvim Gazetesi`nde "Bu Soru Cimbomluları Çıldırtır" başlığıyla yayınlanan habere göre, İhtiyaç Yayıncılık´ın bastırdığı KPSS´ye hazırlık kitapçığında kamuoyunda çok merak edilen bir soru ve o sorunun çok ilginç bir cevabı vardı. Soruda Galatasaray´ın Fenerbahçemizi yeneceğine inanmayışının ve bu yüzden fazla çaba göstermeyişinin sebebi soruluyor Doğru cevap ise "Öğrenilmiş çaresizlik" olarak "D" seçeneğinde duruyordu.

Takvim Gazetesindeki Habere Ulaşmak için tıklayınız.

İŞTE O SORU:
Galatasaraylı futbolcuların Fenerbahçe maçından önce daha önceki maçlarda aldıkları sonuçlar akıllarına gelmekte‚ (6-0‚ 4-0‚ 3-2‚ 4-3) ve Galatasaraylı futbolcular "Ne yaparsak yapalım yine kazanamayacağız" dyerek daha az çalışmakta ve yine başarısız olmaktadırlar. Bu durum öğrenme teorilerindeki hangi kavrama örnek olabilir?

A) Habercilik
B) Tepkisel koşullanma
C) Kendini gerçekleştiren kehanet
D) Öğrenilmiş çaresizlik
E) Sistematik duyarsızlaştırma

ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK NEDİR?
Öğrenilmiş çaresizlik, organizmanın davranışlarıyla olumsuz bir sonucu kontrol edemeyeceğini öğrenmesinden sonra, davranışlarıyla olumsuz sonucu ortadan kaldırabileceği durumlarda gereken çabayı gösterememesi olarak tanımlanıyor.

Yani Galatasaray`ın durumu şu, Fenerbahçemize yenile yenile bunu kabullenmişler ve artık galibiyet için mücadele bile edemez hale gelmişler. Acı gerçeği çaresizce kabullenmişler.
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #379 : Nisan 24, 2009, 01:01:02 ÖÖ »

ali süpersin yaf hemen foruma koyuvermişsin sözün bittiği yer budur sanırım...artık bilimsel olarakta kanıtlandığına göre ne sölicekler merak ediyorum...  Grin

Önce İNSAN Sevgisi!
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #380 : Nisan 24, 2009, 07:11:59 ÖÖ »

Galatasaray Fenerbahçe`yi yener.Yeni transferler var.Fenerbahçe ezilcek Galatasaray`a
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #381 : Nisan 24, 2009, 02:40:15 ÖS »

Galatasaray Fenerbahçe`yi yener.Yeni transferler var.Fenerbahçe ezilcek Galatasaray`a
peehhhh hayal dünyası kardeş hayal yeni sezonda bomba transferler gelıyor ozaman gorecksınız yenı transferı kım daha iyi yapıyor Smiley ;D Grin

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #382 : Nisan 24, 2009, 05:13:33 ÖS »

Bende yeni sezon diyom bak gör bak nasıl transferler ben duydum bile birkaç tane. Grin
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #383 : Nisan 24, 2009, 09:25:06 ÖS »

Bende yeni sezon diyom bak gör bak nasıl transferler ben duydum bile birkaç tane. Grin
gs nin okadar bütcesi yokki Grin

iso_84
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #384 : Nisan 24, 2009, 09:48:19 ÖS »

gs nin okadar bütcesi yokki Grin
öyle diyorsunda  karşılaştır bakalım şimdiki kadroyu hangi takım daha kaliteli. iş  çok  para  basıp pahalı  oyuncu almakla olmuyor.  saha da  aa bak şu futbolcu  kaç milyon  dolara geldi  geçsin gitsin demiyor kimse
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #385 : Nisan 25, 2009, 11:11:17 ÖÖ »

yıldız transfer dıyorsunuz heralde ucuza olmucak bu yıldız transferler demi sen gıdıp torresi 2mılyon dolara alabılcen mı  *hahaha*

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #386 : Nisan 26, 2009, 06:11:14 ÖS »

yıldız transfer dıyorsunuz heralde ucuza olmucak bu yıldız transferler demi sen gıdıp torresi 2mılyon dolara alabılcen mı  *hahaha*

dostum herşey para deıldır bu lafı artık su gunku fenere bakarak anlamanız lazım hala paramız var dıyorsunuz!!! e para varda hanı kupacıklar  hanı galıbıyetler...... sızın 4 oyuncunuz stadınızla aynıı parada ağlancak halınıze hala kupa alıcaz dıorsunuz yazık!!!
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #387 : Nisan 26, 2009, 06:16:33 ÖS »

dostum herşey para deıldır bu lafı artık su gunku fenere bakarak anlamanız lazım hala paramız var dıyorsunuz!!! e para varda hanı kupacıklar  hanı galıbıyetler...... sızın 4 oyuncunuz stadınızla aynıı parada ağlancak halınıze hala kupa alıcaz dıorsunuz yazık!!!
Kupalarda kupa olsa FenerBahçe lig kupasına hasret diyonuz kupa tenekeden içi sarıya boyanmış *freak* kim ne yapsın onu

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #388 : Nisan 26, 2009, 06:29:33 ÖS »

Kupalarda kupa olsa FenerBahçe lig kupasına hasret diyonuz kupa tenekeden içi sarıya boyanmış *freak* kim ne yapsın onu

kendını begenmıslıgınde bu kadarı:D kardes o tenekeyse gıdın şampıyonlar lıgını alın sıze kucuk gelıyor galıba lıg kupası alamadıgınız halde....
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #389 : Nisan 26, 2009, 06:35:15 ÖS »

Lig ile Şampiyonlar ligi farklı ligde her zaman alırsın

Sayfa: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!