Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 01:32:33 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455510 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #165 : Kasım 24, 2008, 10:53:19 ÖS »

Allaha dua etsin fenerliler 11 kişi olsaydık nolurdu kimbilir. Grin
buruf48
Ziyaretçi
« Yanıtla #166 : Kasım 25, 2008, 07:15:44 ÖS »

beyler türkiyede oynamayı haketmeyen ve gitmesi gereken oyuncuları söyleyelim ben başlayam maldonado kesinlikle futbolcu deil bu adam daha neler söylicemde terbiyem müsade etmiyor
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #167 : Kasım 25, 2008, 07:24:31 ÖS »

buruf maldonado konusundakı dusuncelerıne katılmıyorum adamı cok sevıyorum ben top kaybettıgını gormedım ayaga tek pas oynuyor adam super de yapıyor fenerde bu kafa hep olsa tum takımlar ortada .......... bişi oynar arsenal bu taktıkle oynuyor goruyosunuz sureklı pas bızımkılerde çalıma gıtme artık nedıyım bılmıyom rıske atıyorlar topu ha maldonado ılerıye acık oynaması lazım ara topları felan atması lazım ama bunları yapamıyor o konuda calısması lazım...

buruf48
Ziyaretçi
« Yanıtla #168 : Kasım 26, 2008, 07:09:00 ÖS »

doğukan dediklerin doğru olabilir ama benim bu adama kanım kaynamadı şahsi görüşüm bu tabiki bide bu güizanın ok atmasından vazgeçtik artık gol atsın kezman iyi kötü kendi becerisiyle goller atıyodu ilk zamnlarda bu adamaatıyo topu uzaya gönderiyor buda gönderilmesi gerekiyo devre arasında acilen güiza emre maldonado yasin gönderilip yerlerine appiah şart gelmesi mevlüt erdinç mehmet topuz güizaya verdiğin paradan daha ucuz:)bide özer hurmacı genç yetenek alexin koşan versiyoınu alexde gönderilebilir türkiye liginde oynayan avrupada duran oyuncu lazım değil bize haksızsam haksızsın deyin bunlar bu sene için hemen bi artı sağlamayabilir ama önümüzdeki sene için çok şeyler ifade ediyor Smiley
fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #169 : Kasım 27, 2008, 01:41:48 ÖS »

gördünüzmü porto maçında kazanacağımız maçı verdik off ya

emustafa26
Galactic Imperia Turkish Moderator / T.M.
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Skilled

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #170 : Kasım 27, 2008, 03:07:31 ÖS »

gördünüzmü porto maçında kazanacağımız maçı verdik off ya
maçın sonucu belli gibiydi ztn maçı seyredenlerin fb takımına verdiği tarafsız not belliydi  Smiley
şimdi BJK ta size aynısını yapsın da görün  Grin Grin 3-1 yenecez feneri Grin

sidneydj
DOSTU DA DÜŞMANI DA BİLİYORUZ SESSİZLİĞİMİZE VE ÖFKEMİZE BULAŞMAYIN
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #171 : Kasım 27, 2008, 09:21:25 ÖS »

maçın sonucu belli gibiydi ztn maçı seyredenlerin fb takımına verdiği tarafsız not belliydi  Smiley
şimdi BJK ta size aynısını yapsın da görün  Grin Grin 3-1 yenecez feneri Grin

abicim zaten febenin BEŞİKTAŞı yenmesi İMKANSIIIIIZZZZ

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #172 : Kasım 27, 2008, 09:27:52 ÖS »

he he sızsınız anlıyoruz sızı gs de bole dıyordu 5 atcaklardı yaa  Tongue  akıllanmıyor bu takımlar yenılen pehşıvan gurese ddoymaz hesabı devaaam ;D

fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #173 : Kasım 28, 2008, 12:34:21 ÖÖ »

beşiktşalılar ligde son 6 maçın hepsini biz kazandık hadi yenin de görelim bakalım galatasaraylılarda çok eminlerdi ama 4-1 yenildiler Grin

emustafa26
Galactic Imperia Turkish Moderator / T.M.
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Skilled

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #174 : Kasım 28, 2008, 05:34:09 ÖS »

hadi ya gördüm görmeyeli fenerli sayısı artmış son zamanlarda Rıdvan Dilmen i hiç dinlemiyorsunuz herhalde futbolu takip edin biraz Portoya biz yenildik ama bileğimizin hakkıyla sizin adamlar atılan pasa bile koşmuyor  Grin mesela ES_ES maçı  biz iki defansla oynadık siz az kalsın yeniliyordunuz  Grin ne oldu zorunuza mı gitti siz bu maçı kazanbilirsiniz şansınız var ama ancak %20  Grin bilmem anlatabildim mi  Grin

fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #175 : Kasım 28, 2008, 05:43:24 ÖS »

hadi ya gördüm görmeyeli fenerli sayısı artmış son zamanlarda Rıdvan Dilmen i hiç dinlemiyorsunuz herhalde futbolu takip edin biraz Portoya biz yenildik ama bileğimizin hakkıyla sizin adamlar atılan pasa bile koşmuyor  Grin mesela ES_ES maçı  biz iki defansla oynadık siz az kalsın yeniliyordunuz  Grin ne oldu zorunuza mı gitti siz bu maçı kazanbilirsiniz şansınız var ama ancak %20  Grin bilmem anlatabildim mi  Grin
evet bizde bleğimizin hakkıyla sizi yenicez he şunu da ekliyim sizde bileğinizin hakkıyla kendi çabalarınızla daha doğrusu kaleri hakanın çabalarıyla Grin liverpoola 8-0 yenildiniz yani bileğinizin hakkıyla Grin Grin Grin Grin

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #176 : Kasım 28, 2008, 09:11:49 ÖS »

evet bizde bleğimizin hakkıyla sizi yenicez he şunu da ekliyim sizde bileğinizin hakkıyla kendi çabalarınızla daha doğrusu kaleri hakanın çabalarıyla Grin liverpoola 8-0 yenildiniz yani bileğinizin hakkıyla Grin Grin Grin Grin
8-0 dedınde bı an bjklı yonetıcılerın basın acklamaları aklıma geldı 'acımıyorlarda attıkca atıyorlar' bole aglmsı bı sekılde mustafa senı top dıyerekten oynarım lem sız fnrın dedıgı gıbı 8 tane yerken pasa kosmuyor olmuyor bız portaya yenılınce mı bole oluyor es-es mıs daha tokatı yenemedı SmileySmileySmileySmiley  Grin:D:D:D

buruf48
Ziyaretçi
« Yanıtla #177 : Kasım 28, 2008, 09:16:44 ÖS »

hak veriyorum sana doğkan artık biz ne yaptıksak onlara zırt pırt bi eleştiri bi çekememzlik semihde sakatlandı şimdi bizim için kötü oldu bjkliler konuşuyo oh oda yok kazndık filan nobre 3 sene önce iyi aile çocuğu emre tarafından parmaklanınca sırıtıyolardı demediklerini bırakmıyolardı şimdi ondan gol medet umuyolar büyük nobre falan yazık valaha neyse yarım benim doğum günüm inş güzel bi maç olur doğumgünüme denk gelmseide ayrı bi güzel Wink Smiley
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #178 : Kasım 28, 2008, 09:18:27 ÖS »

şimdiden kutlu olsn dogum gunun

sidneydj
DOSTU DA DÜŞMANI DA BİLİYORUZ SESSİZLİĞİMİZE VE ÖFKEMİZE BULAŞMAYIN
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #179 : Kasım 28, 2008, 09:52:57 ÖS »

beşiktşalılar ligde son 6 maçın hepsini biz kazandık hadi yenin de görelim bakalım galatasaraylılarda çok eminlerdi ama 4-1 yenildiler Grin

ligde son altı maçı deyil BEŞİKTAŞla yaptığınız son 6maçı kazandınız tam emin deyilim ama öyle olabilir.....ama bu maçın tek ihtimali var herkes istediği yorumu yapsın biz çıkarız saraçoğluna bütün fenerlileri rezil ederiz ve 51bin taraftar da kendi oyuncularının haline gülerler Grin Grin Grin Grin Cool Cool Cool Cool Cool

Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!