Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:43:28 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455276 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #135 : Kasım 11, 2008, 11:49:19 ÖS »

faik bide o avatardaki resmini kaldır gördükçe güzelim geliyor 6-0 yendik hala 5-1 resmini koymuşsun Grin

faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #136 : Kasım 12, 2008, 10:05:24 ÖÖ »

boshwhere nabım sonra deıstırırım suan benım hesap banlandı onun ıcın o adamdna ıntıkam aldımda

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #137 : Kasım 12, 2008, 10:00:31 ÖS »

bişey kaybetmedınızmı Grin:D:D:D   daha ne kaybedecegınz ezıldınız bu 1 2.si nerdeyse 10 senedır fbyı kadı koyde yenemıyonuz  ee nerde bunun ezelı rakabetı bıde lıncolne gelınce o adam malsa hakem ne yapsın hakem dıo en dırek o vuruyo dırek Grin:D:D *xxx* *hahaha* *hahaha*
arkadaşım burda hakemin yalnışlığı var maçta en önce direk topa vurma işareti verdi sağ elini kaldırdı yani ama sol el endirek anlamında ve hatta volkan bile endirek olduğunu bilseydi topa atlamazdı hakem burda yanlış yaptı ve bu yüzden lincoln suçlu oldu ama haksız hakem çünkü sonradan sol elini kaldırdığında lincoln un arkasındaydı vede volkan da bunu görmedi ilkteki gibi direk vuruş sandı volkan topa atladı gol olmazsın diye ama endirekten haberi yok topa uzanıyor bir deyse idi top elini gol burda hakem asıl suçlu bilmeyerekde yorum yapma lütfen arkadaşım
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #138 : Kasım 12, 2008, 10:38:07 ÖS »

evet gormemıs olabılır volkan ama kalecı sonucta refleks top gelınce bı anda ucuvermıstır bu arada futbolu senden ıyı bılıyorum emın olabılırsın Smiley  bilip bilmeden dıe ole konusma orda bal gibi yenildiniz 4-1 varmı daha otesı gecen fenerın mactan sonra gsnın sıteye gırdım bırde ne gorım penaltımız verılmedı yazıyodu Grin:D:D:D   yav daha ne dıım bılmıom kı  Huh?

faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #139 : Kasım 13, 2008, 09:49:04 ÖS »

evet gormemıs olabılır volkan ama kalecı sonucta refleks top gelınce bı anda ucuvermıstır bu arada futbolu senden ıyı bılıyorum emın olabılırsın Smiley  bilip bilmeden dıe ole konusma orda bal gibi yenildiniz 4-1 varmı daha otesı gecen fenerın mactan sonra gsnın sıteye gırdım bırde ne gorım penaltımız verılmedı yazıyodu Grin:D:D:D   yav daha ne dıım bılmıom kı  Huh?
nese barı kayserı yneıpte moral kazanalım

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #140 : Kasım 14, 2008, 11:25:45 ÖS »

bıde lıncolne gelınce o adam malsa hakem ne yapsın hakem dıo en dırek o vuruyo dırek   arkadaşım burda ama nasıl diyorsun mal diyon ya adam görmüyor iyi biliyorsan maçları iyi incelemeyide bil ve senden çok da futbolu biliyorum çünkü araştırmayı yapıyorum sen maçı dikkatle izledinmi birde o adam görse zaten direk kaleye vurmaz ne yapacağını senden iyi biliyor o yüzden lincoln e mal demen yanlış
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #141 : Kasım 15, 2008, 11:04:50 ÖÖ »

mal değilse kör ozaman e körse biz napalım adam bi etrafına bakar yaptıgı hata yanı  Grin

zagor_61
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #142 : Kasım 15, 2008, 01:33:59 ÖS »

Malta maçının devre arası. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Türkiye, uzun süredir Fatih Tekke’nin neden Milli Takım’a alınmadığını tartışıyor.. Referans alınan önemli isimlerden Rıdvan Dilmen başta olmak üzere pek çok futbol otoritesi Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk’ün aynı anda sakat olduğu maçlarda (Estonya) bile Terim’in aklına son UEFA şampiyonu Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin gelmemesini eleştiriyor, nedenini soruyor.. Öyle ki, Terim son Bosna maçında ümit takımdan Batuhan’a forma verdi, ancak Fatih’i aklına dahi getirmedi.. Otoritelerden tepki toplayan bu konuyla ilgili ne Fatih Terim ne de Tekke herhangi bir açıklama yaptı.. Ancak uzaktan gözüken, ikilinin arasında bir problem olduğu.. Terim’i tanıyanlar, bu tip kişisel problemleri Milli Takım’a taşımayacağını biliyor.. Ancak böyle düşünmeyenler de var.. Tekke’ye konan ‘Ay-yıldız ambargosu’nu başka sebeplere bağlıyorlar.. Ve işte o sebebi açıklıyoruz:

6 EYLÜL 2006 VAKASI
TARİH: 6 Eylül 2006.. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt’ta seyircisiz maç oynuyoruz.. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor.. Tekke, Hakan Şükür’le birlikte ilk 11’de.. Allah’ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok.. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar.. Terim, biraz geç geliyor odaya.. Kolunda o gün Rüştü’nün taktığı kaptanlık pazubandı var.. Yardımcılarından biri Terim’e “Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor.. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda” diyor.. Ve ondan sonra gelişen olayları diyalog halinde sunuyoruz:

- FATİH TEKKE: “Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?” (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)
- FATİH TERİM: (hiddetlenerek) “Ne dedin sen?”
(Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)
- TEKKE: “Bir şey demedim hocam.”
- TERİM: (bu kez bağırarak) “Ne dedin diyorum?”
- TEKKE: “Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam.. Ama şaka yapmıştım sadece..”
- TERİM: “Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün..”
- TEKKE: “Güldüler zaten hocam..”
- TERİM: (Kızgın kızgın bakar..)
- TEKKE: “Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi.. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem..”
- TERİM: “Yok, yok, önemli değil..”

647 GÜNDÜR YOK

BU konuşmadan sonra Terim taktik konuşmasını yapar ve zaten kötü oynayan Tekke’yi kenara alıp Nihat’ı oyuna sokar.. Nitekim Nihat da 55. dakikada ilk golü atar, Malta çözülür, Tümer 77’de 2.yi atar, maç 2-0 biter.. Maçtan sonra SABAH gazetesinde çıkan habere göre ise Tekke kendisine pas atılmadığından, bütün pasların Hakan Şükür’e gittiğinden şikâyet etmektedir.. Peki bundan sonra ne mi olur? Tekke, sonraki 2 maçta (Macaristan ve Moldova) kadroya çağırılır ama sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılır.. 15 Kasım’da 1-1 biten İtalya özel maçında son 7 dakika oyuna alınır.. Ve 7 Şubat 2007’de 1-0 yenildiğimiz Gürcistan maçında 2. yarıda oyuna girer.. Bu, Tekke’nin Terim yönetimindeki son maçı olur.. Aradaki 647 gün içinde Milli Takım’ın oynadığı 26 maçta Tekke’nin esamesi bile okunmaz..

DEDESİ VEFAT ETTİ
BU diyaloğun Tekke’nin ’makasa gelmesinde’ etkili olup olmadığını Milli Takım teknik ekibine sorduk.. Ekipten bir isim olayı doğruladı, ancak Tekke’nin kadroya alınmamasıyla hiç ilgisinin bulunmadığını söyledi.. Hatta ekledi: “Tekke istikrarsız.. Son 2 maçta da oynamadı.. Bu nedenle kadroya giremedi..” Tekke cephesi ise bu iddiaya tepki gösteriyor.. İstatistiklere göre bu sezon Zenit’te 21 maç oynamış, 7 golle takımının en golcü ismi.. Son 2 maçta yer almamasının sebebi ise dedesinin vefatı nedeniyle Trabzon’a gelmesi.. Son bir detay.. Tekke, 14 Mayıs 2008’de Zenit’le UEFA Kupası’nı kaldırdıktan, ilk 11’de oynayıp 2 golün de atağını başlattıktan sonra bile EURO 2008 aday kadrosuna dahil edilmedi.

faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #143 : Kasım 15, 2008, 02:16:00 ÖS »

Malta maçının devre arası. Terim soyunma odasına kolunda kaptanlık pazubandı ile geliyor. Biri “Seni yıllarca o bantla seyrettik” deyince, Tekke espriyi patlatıyor: “Nerde? Halı sahada mı?”

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Türkiye, uzun süredir Fatih Tekke’nin neden Milli Takım’a alınmadığını tartışıyor.. Referans alınan önemli isimlerden Rıdvan Dilmen başta olmak üzere pek çok futbol otoritesi Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk’ün aynı anda sakat olduğu maçlarda (Estonya) bile Terim’in aklına son UEFA şampiyonu Zenit’te forma giyen Fatih Tekke’nin gelmemesini eleştiriyor, nedenini soruyor.. Öyle ki, Terim son Bosna maçında ümit takımdan Batuhan’a forma verdi, ancak Fatih’i aklına dahi getirmedi.. Otoritelerden tepki toplayan bu konuyla ilgili ne Fatih Terim ne de Tekke herhangi bir açıklama yaptı.. Ancak uzaktan gözüken, ikilinin arasında bir problem olduğu.. Terim’i tanıyanlar, bu tip kişisel problemleri Milli Takım’a taşımayacağını biliyor.. Ancak böyle düşünmeyenler de var.. Tekke’ye konan ‘Ay-yıldız ambargosu’nu başka sebeplere bağlıyorlar.. Ve işte o sebebi açıklıyoruz:

6 EYLÜL 2006 VAKASI
TARİH: 6 Eylül 2006.. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt’ta seyircisiz maç oynuyoruz.. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor.. Tekke, Hakan Şükür’le birlikte ilk 11’de.. Allah’ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok.. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar.. Terim, biraz geç geliyor odaya.. Kolunda o gün Rüştü’nün taktığı kaptanlık pazubandı var.. Yardımcılarından biri Terim’e “Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor.. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda” diyor.. Ve ondan sonra gelişen olayları diyalog halinde sunuyoruz:

- FATİH TEKKE: “Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?” (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)
- TEKKE: “Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam.. Ama şaka yapmıştım sadece..”
- TEKKE: “Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi.. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem..”

647 GÜNDÜR YOK

BU konuşmadan sonra Terim taktik konuşmasını yapar ve zaten kötü oynayan Tekke’yi kenara alıp Nihat’ı oyuna sokar.. Nitekim Nihat da 55. dakikada ilk golü atar, Malta çözülür, Tümer 77’de 2.yi atar, maç 2-0 biter.. Maçtan sonra SABAH gazetesinde çıkan habere göre ise Tekke kendisine pas atılmadığından, bütün pasların Hakan Şükür’e gittiğinden şikâyet etmektedir.. Peki bundan sonra ne mi olur? Tekke, sonraki 2 maçta (Macaristan ve Moldova) kadroya çağırılır ama sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılır.. 15 Kasım’da 1-1 biten İtalya özel maçında son 7 dakika oyuna alınır.. Ve 7 Şubat 2007’de 1-0 yenildiğimiz Gürcistan maçında 2. yarıda oyuna girer.. Bu, Tekke’nin Terim yönetimindeki son maçı olur.. Aradaki 647 gün içinde Milli Takım’ın oynadığı 26 maçta Tekke’nin esamesi bile okunmaz..

DEDESİ VEFAT ETTİ
BU diyaloğun Tekke’nin ’makasa gelmesinde’ etkili olup olmadığını Milli Takım teknik ekibine sorduk.. Ekipten bir isim olayı doğruladı, ancak Tekke’nin kadroya alınmamasıyla hiç ilgisinin bulunmadığını söyledi.. Hatta ekledi: “Tekke istikrarsız.. Son 2 maçta da oynamadı.. Bu nedenle kadroya giremedi..” Tekke cephesi ise bu iddiaya tepki gösteriyor.. İstatistiklere göre bu sezon Zenit’te 21 maç oynamış, 7 golle takımının en golcü ismi.. Son 2 maçta yer almamasının sebebi ise dedesinin vefatı nedeniyle Trabzon’a gelmesi.. Son bir detay.. Tekke, 14 Mayıs 2008’de Zenit’le UEFA Kupası’nı kaldırdıktan, ilk 11’de oynayıp 2 golün de atağını başlattıktan sonra bile EURO 2008 aday kadrosuna dahil edilmedi.

elıne saglık

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #144 : Kasım 15, 2008, 02:22:48 ÖS »

mal değilse kör ozaman e körse biz napalım adam bi etrafına bakar yaptıgı hata yanı  Grin
yaw adam kaleyi süzüyor acaba nasıl yapsam ne yapsam diye adam arkasına niye baksın önüne bakacakki iyi bir top atsın
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #145 : Kasım 15, 2008, 02:37:47 ÖS »

arkadasım volkan refkleksle felan hadı topa hareketlenmiş lincoln direkt vurusu gördukten sonra topa konsantre olmus hakemı gorememıs kaldı kı o pozisyonda direkt vurus verılmelıydı Sad
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : Kasım 15, 2008, 02:41:07 ÖS »

6 EYLÜL 2006 VAKASI

647 GÜNDÜR YOK

DEDESİ VEFAT ETTİ

cok ıyı yalan uydurmuslar walla kım uydurduysa elıne sağlık *freak* *freak* fatih terim teknik direktörlükten hic anlamıyo bu adam hep şansla bir yerlere geliyor fatih tekke gibi adamı böyle uyduruk sebepten kadroya almıyosa bu adama bişi demiyorum artık Sad
faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #147 : Kasım 15, 2008, 02:43:52 ÖS »

cok ıyı yalan uydurmuslar walla kım uydurduysa elıne sağlık *freak* *freak* fatih terim teknik direktörlükten hic anlamıyo bu adam hep şansla bir yerlere geliyor fatih tekke gibi adamı böyle uyduruk sebepten kadroya almıyosa bu adama bişi demiyorum artık Sad
bencede

efe190
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #148 : Kasım 17, 2008, 08:22:34 ÖS »

en büyük feneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #149 : Kasım 17, 2008, 10:15:46 ÖS »

arkadasım volkan refkleksle felan hadı topa hareketlenmiş lincoln direkt vurusu gördukten sonra topa konsantre olmus hakemı gorememıs kaldı kı o pozisyonda direkt vurus verılmelıydı Sad
hakem olsana sen nden buralarda sürünüyon ki Huh?  ayrıca ben volkanada kör diyorum en direk oldugunu oda gormedı ellam ki Huh? Angry

Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!