Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 12:56:31 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 198 199 [200] 201 202 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455247 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2985 : Mayıs 25, 2012, 02:39:36 ÖÖ »

size çok yakışıyor şampiyonluğu kutlamak. o yüzden şampiyon olsanız da olmasanız da kutluyorsunuz heralde Grin sen bi iddianamedeki tape'leri yani resmi telefon kayıtlarını oku da öyle tartışalım biz haçlı seferi olayını. sayenizde para yemeyen kulüp kalmamış Smiley yav federasyon bile açıkladı şike var ama sahaya yansımamış diye. adamlar fenerbahçe için yasa değiştirdiler gözünü seveyim ne haçlı seferi. neyse sevdiğim birini futbol yüzünden üzmek istemem o yüzden daha fazla yazmıyorum  *freak*

kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2986 : Mayıs 25, 2012, 12:26:27 ÖS »

Teşekkür ederim ama biz üzülmüyoruz
Ama gördüğüm en sakin FB liler bile sayenizde fanatik oldu
Ben de dahil Grin
Hakemin dia'yı atmasından sonra maçı doğru düzgün seyretmedim
Ama orada olsaydım o futbolcuları tebrik etmek isterdim
Maçın hakkı  beraberlikti, bir tek Dia sonuca etkili olabilirdi
Ama başka bir takım aynı şartlarda böyle sonuca ulaşır zannetmem
Belki Beşiktaş o da ağlamayı sevmeyen bir takım
Öte yandan bende sizi severim üzmek de istemem
sonra burda takılıyoruz sadece, üzülecek bir şeyde olmaz merak etme
Neyse ben bize yakışanı yapayım tekrar sizi tebrik ederim Smiley
maviş321
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2987 : Mayıs 25, 2012, 02:05:23 ÖS »

ne oluyor yahu ne maçı bu kaç kaç kim yenmiş ??
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2988 : Mayıs 26, 2012, 10:00:57 ÖÖ »

fenerlilerin isteği de hiç bitmiyor arkadaş Grin oldu 2.ye 9 dördüncüye 22 puan fark atalım sonra puanları sıfırlayalım 34 maçlık emek boşa gitsin oldu canım be. her maç 3er tane de averaj verelim mi  Grin sen şike yap ceza alma diye yasalar değiştirilsin ırkçılık yapan oyuncuna 2 maç ceza verilsin istanbulu yak yık kupayı verdirmemek için elinden geleni yap hepi topu 2 maç ceza al,bide çıkıp süper final kemküm gs şampiyon olamazdı de Grin 34 maçlık ligde şampiyon olduk ligi 40 maça çıkardılar yine şampiyon olduk. seneye hedefimiz kendi rekorumuzu egale etmek.hedef 45 maç Grin fenerasyon duy sesimizi Grin
Grin Grin Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2989 : Mayıs 26, 2012, 11:23:32 ÖÖ »

size çok yakışıyor şampiyonluğu kutlamak. o yüzden şampiyon olsanız da olmasanız da kutluyorsunuz heralde Grin sen bi iddianamedeki tape'leri yani resmi telefon kayıtlarını oku da öyle tartışalım biz haçlı seferi olayını. sayenizde para yemeyen kulüp kalmamış Smiley yav federasyon bile açıkladı şike var ama sahaya yansımamış diye. adamlar fenerbahçe için yasa değiştirdiler gözünü seveyim ne haçlı seferi. neyse sevdiğim birini futbol yüzünden üzmek istemem o yüzden daha fazla yazmıyorum  *freak*

Ne güzel yazmışsın ,  GS hiçmi para yedirmemiş dersin ?   adnan polat ne dümenler çevirmiş..   demirörende yaptı , aziz de yaptı..   Ama sonuç ne ?? Olay en güçlü olanın başına patladı bu kadar Wink   Yav siz varya hayatınız boyunca tarafsız olamayacakmısınız ? ? ?  
Şu playoff' u öyle bir anlatıyorsunuz ki  ,  sanki  GS  9 puan öndeyken birden  FB yakalasın da şampiyon olsun diye  puanlar ikiye bölünmüş gibi...
Ligin başında herkes eşit puanla başladı ve sene sonunda uygulanacak kurallar uygulandı..  Ve GS hakkıyla şampiyon oldu.. BU kadar basit !!
Ama yok iki kez şampiyonlukmuş ta yok temiz şampiyonlukmuşta zırvalıklarını bırakın ve ŞAMPİYONLUĞUNUZ KEYFİNİ ÇIKARIN...  
TEBRİKLER GS FUTBOL KULÜBÜ  ( ama daha taraftarların %80  ini tebrik etmek için  rot balansa sokmak lazım )   kalan %20 sine tek laf yok ASLANSINIZ ASLAN ...    
dipNOT :  bakalım cvp verecek GS' li    Hangi % dilimine koyucak kendini...

Uploaded with ImageShack.us
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2990 : Mayıs 26, 2012, 12:32:13 ÖS »

ben ilkokuldayken düşük not alınca herkes düşük aldı diye avuturdum kendimi. ilkokul kafası işte Grin
Madem süper final maçlarını açıklamaya diliniz varmıyor ben bir şey söyleyeyim. Eğer play of basketteki gibi gerçek anlamda uygulansaydı siz şampiyonluğu rüyanızda görürdünüz
bu mesaj dolayısıyla süper finalle ilgili savunmaya geçtim ben. diliniz varmıyor demiş ben de açıkladım. önce 34 maçlık ligi kazandık lig uzadı yine kazandık dedim. bunda gerçeğe uygun olmayan bir şey mi var? bütün lige para yedirip şampiyon olamayanların ceza almadığı bir ligde biz göğsümüzü gere gere tertemiz şampiyonluğumuzu kutlarız. tertemiz hem de. zorunuza gidiyorsa tepkiyi bize değil 100 kusur senelik kulübe leke sürenlere gösterin.

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2991 : Mayıs 26, 2012, 12:55:55 ÖS »

ben ilkokuldayken düşük not alınca herkes düşük aldı diye avuturdum kendimi. ilkokul kafası işte :Dbu mesaj dolayısıyla süper finalle ilgili savunmaya geçtim ben. diliniz varmıyor demiş ben de açıkladım. önce 34 maçlık ligi kazandık lig uzadı yine kazandık dedim. bunda gerçeğe uygun olmayan bir şey mi var? bütün lige para yedirip şampiyon olamayanların ceza almadığı bir ligde biz göğsümüzü gere gere tertemiz şampiyonluğumuzu kutlarız. tertemiz hem de. zorunuza gidiyorsa tepkiyi bize değil 100 kusur senelik kulübe leke sürenlere gösterin.
66 da doğdu bu renkler Grin
Denizli spor laylalalaaaa

herneyse halen olayların kupa verdirtmemek icin cıktıgını sananlar var Grin

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2992 : Mayıs 26, 2012, 01:07:44 ÖS »

ben ilkokuldayken düşük not alınca herkes düşük aldı diye avuturdum kendimi. ilkokul kafası işte :Dbu mesaj dolayısıyla süper finalle ilgili savunmaya geçtim ben. diliniz varmıyor demiş ben de açıkladım. önce 34 maçlık ligi kazandık lig uzadı yine kazandık dedim. bunda gerçeğe uygun olmayan bir şey mi var? bütün lige para yedirip şampiyon olamayanların ceza almadığı bir ligde biz göğsümüzü gere gere tertemiz şampiyonluğumuzu kutlarız. tertemiz hem de. zorunuza gidiyorsa tepkiyi bize değil 100 kusur senelik kulübe leke sürenlere gösterin.

Aynı tip konuşmaların devamı.. Hiçbir fark yok Smiley  Bütün lige para yedirip ŞAmpiyon olamayanlar derken  biz Şampiyon olduk para yedirerek unutmamak lazım Smiley  Ben hala diyorum ki   eminim  sizinde para yedirerek şampiyonluklarınız da oldu ,  şampiyon olamadıklarınızda ..  sadece aziz başkanın üstüne yıkıldı yıllardır yapılanlar..  Eski dobra hakemler ( çok sevmesemde )   erman toroğlu ve ahmet çakar derki  bu şike yıllardır var bunu  GALATASARAY DA BEŞİKTAŞ TA  FENERBAHÇE DE Hatta ve hatta  KOCAELİSPOR da yaptı..  Ben 100 küsur senelik kulubüme leke sürenlere tepki gösteriyorum da ,  Siz 100 küsur senelik tarihinizin temiz olduğunu düşünüyorsanız aynı tepkiyi sizede gösteririm Wink   
Ben Galatasaray karşıtı değilim  aksine İlk takımım Fenerbahçe ,  gönlümdeki ikinci takımda  GALATASARAY' dır ..   
Kızdığım ve üzüldüğüm nokta sadece ve sadece şudur ;  Çoğunluk olaya Tarafsız bakamıyor..  Eminim herkes Tarafsız bakabilse bu saçma tartışmalar son bulucak ve hakeden her zaman övgü ile anılacaktır..

Uploaded with ImageShack.us
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2993 : Mayıs 26, 2012, 01:58:51 ÖS »

İyi de ben AEGM ye takıldım (Yakalayınca sataşıyorum ona)

o bana
Bitmiş olayın davası olmaz , size tebrik etmek , bize de şampiyonluğumuzu kutlamak düşer  Cool

Deyince de;

Orası doğru Smiley
Tebrikler tekrar  *rose*

Dedim ve aramızdaki takılma mevzusu kapandı Smiley

Konu da aslan iki kere şampiyon saçmalığı; siz sadece toplamda şampiyonsunuz bu size yetmiyor mu?
Tebrik de ettik
Ha biz süper finalde de en iyiydik derseniz bu saçma Smiley
Orada FB size puan farkı yaptı, doğru mu?
Ve süper final play off gibi sıfır puanla oynansaydı FB önde bitirmiş olacaktı bu da doğru mu?
Bende bu sebeple AEGM ye takıldım toplamda şampiyonsunuz iki kere beş kere değil
Bunda bir yanlışlık var mı?

Var de hadi Smiley
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2994 : Mayıs 26, 2012, 07:46:46 ÖS »

keşke knock-out sistemiyle  belirlenseydi şampiyon.fenerlilerin kafası ligin bir süreç olduğuna basmıyor.
arkadaşım normal ligi kazanma koşulu en fazla puanı toplamak mıdır? en fazla puanı biz topladık ve şampiyon olduk mu? bu bir.
süper finali kazanma koşulu yarıya inmiş puanlarla tekrar yarışmak mıdır?bu yarışı da biz kazandık mı? bu da iki. süper finali biz mi istedik diyorsunuz,puanın sıfırlanmamasını biz mi istedik? siz puan farkı falan atmadınız biz yarım puan farkla süper finali de kazandık. sizin anlamadığınız bu. bunu tebrik edecekseniz edin. puanlar sıfırlansa biz şampiyon olurduk ama öyle olmadı tebrikler diye tebrik mi olur arkadaş.tebriğiniz batsın.daha da bu başlığa gelmem sinir ettiniz ulen.

maviş321
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2995 : Mayıs 26, 2012, 07:54:07 ÖS »

şekilli yazınca ilgi mi çekti sanıyorsun  Huh?
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2996 : Mayıs 26, 2012, 08:24:22 ÖS »

keşke knock-out sistemiyle  belirlenseydi şampiyon.fenerlilerin kafası ligin bir süreç olduğuna basmıyor.
arkadaşım normal ligi kazanma koşulu en fazla puanı toplamak mıdır? en fazla puanı biz topladık ve şampiyon olduk mu? bu bir.
süper finali kazanma koşulu yarıya inmiş puanlarla tekrar yarışmak mıdır?bu yarışı da biz kazandık mı? bu da iki. süper finali biz mi istedik diyorsunuz,puanın sıfırlanmamasını biz mi istedik? siz puan farkı falan atmadınız biz yarım puan farkla süper finali de kazandık. sizin anlamadığınız bu. bunu tebrik edecekseniz edin. puanlar sıfırlansa biz şampiyon olurduk ama öyle olmadı tebrikler diye tebrik mi olur arkadaş.tebriğiniz batsın.daha da bu başlığa gelmem sinir ettiniz ulen.
g.saraylılarında takım tutmayı birtek futboldan ibaret sanıyorlar Grin

şekilli yazınca ilgi mi çekti sanıyorsun  Huh?
he
« Son Düzenleme: Mayıs 26, 2012, 08:29:46 ÖS Gönderen: MasK » Kayıtlı

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2997 : Mayıs 26, 2012, 08:42:29 ÖS »

Dağılın bakayım  *freak*
maviş321
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2998 : Mayıs 26, 2012, 08:43:13 ÖS »

Dağılın bakayım  *freak*
dağılmamız için konuda nickinin geçmesi yeterlidir şimdi gidiyoruz  Grin
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2999 : Mayıs 27, 2012, 01:06:37 ÖS »

Bağırırsan anlamazlıktan geldiğin şeylerin tekrarlanmasını önleyebileceğini zannediyorsan, kafa basmamasından daha ağır sıkıntılar var demektir.
bağırmak terbiyesizlerin yöntemidir...
Olgunluk ise yaşa bağlı değildir Smiley
Şöyle söyleyeyim sen FB den nefret ediyorsan bundan ne umurum olur
Kafamız basmazda senin kafan mı basara, benim tebriğim batsın da senin neyin batsına döndürdün olayı
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2012, 10:21:42 ÖÖ Gönderen: kara-han » Kayıtlı
Sayfa: 1 ... 198 199 [200] 201 202 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!