Imperia Online Turkey  
Mayıs 19, 2024, 03:26:51 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 457482 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2610 : Mayıs 29, 2011, 12:31:45 ÖÖ »

biri barcayı durdursun  *xxx*

bu takımı hiç sevmiyorum  *black_eye*

Arsenal kendi evinde dener gibi oldu ama deplasmanda Dagıldı Sad

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2611 : Mayıs 29, 2011, 12:36:14 ÖÖ »

barça ancak ekip işiyle durdurulur.. birkaç takım çirkeflik yapıp hücum hattındaki 4-5 tane oyuncuyu uzun süreli sakatlayacak ondan sonra kurtulcaz bunlardan Grin Grin ya da daha kesin bir çözüm uçaklarını düşürcez Grin Grin Grin Grin başka yol göremiyorum ben açıkçası.. ben de sevmiyorum barça yı ama adamlar oynuyor yapacak birşey yok.. bize izleyip sövmek düşüyor maalesef Grin Grin
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2612 : Mayıs 29, 2011, 12:37:56 ÖÖ »

barça ancak ekip işiyle durdurulur.. birkaç takım çirkeflik yapıp hücum hattındaki 4-5 tane oyuncuyu uzun süreli sakatlayacak ondan sonra kurtulcaz bunlardan Grin Grin ya da daha kesin bir çözüm uçaklarını düşürcez Grin Grin Grin Grin başka yol göremiyorum ben açıkçası.. ben de sevmiyorum barça yı ama adamlar oynuyor yapacak birşey yok.. bize izleyip sövmek düşüyor maalesef Grin Grin
Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2613 : Mayıs 29, 2011, 12:40:04 ÖÖ »

Uçagı Düşürmek en kolayı olur heralde  Wink Nede olsa Firma  Türkiyeye Ait  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
torlofan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2614 : Mayıs 29, 2011, 12:55:26 ÖÖ »

Uçagı Düşürmek en kolayı olur heralde  Wink Nede olsa Firma  Türkiyeye Ait  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
bak ben onu düşünmemiştim  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2615 : Mayıs 29, 2011, 03:10:33 ÖÖ »

sanırım fener çarşamba günü büyük bir transfer yapıcak
arshavin yada lassana diarra olabilir
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2616 : Mayıs 29, 2011, 09:39:33 ÖÖ »

sanırım fener çarşamba günü büyük bir transfer yapıcak
arshavin yada lassana diarra olabilir
nerden duydun abi  *hihi*

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2617 : Mayıs 29, 2011, 10:16:35 ÖÖ »

FİFA KONYAYI YAKTI, TARİHİ CEZA (KAYNAK LİG TV)

FIFA, Konyaspor'a 2007-2008 sezonunda transfer olan ve 1,5 yıl yeşil-beyazlı ekibin formasını giyen Milos Mihajlov'a geçmişe dönük alacaklarının ödemediği gerekçesiyle 2 yıl transfer yasağı getirdi.

Konyaspor Kulübü Başkanı Bahattin Karapınar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kararın bugün önce Türkiye Futbol Federasyonuna sonra da kendilerine iletildiğini belirtti.

FIFA Hukuk Kurulunun bugün mail yoluyla kendilerine tebliğ ettiği karara göre, oyuncuları Milos'a alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle Konyaspor'a 2 yıl transfer yasağı geldiğini dile getiren Karapınar, tebligatta, Milos'un faiziyle birlikte alacağı olan 500 bin Avro'nun da ödenmesinin istendiğini ifade etti.

Karapınar, kararın sadece Konyaspor'u değil, Türkiye Futbol Federasyonunu da yakından ilgilendirdiğini vurgulayarak, salı günü Konyaspor ve Federasyondan hukukçuların FIFA ile görüşmelere başlayacağını bildirdi.

Konyaspor yönetiminin cezanın kaldırılması için girişimlere başladığına işaret eden Karapınar, şunları kaydetti:
''Türk futbol tarihinde görülmemiş bir cezayla karşı karşıyayız. Hem futbolcunun alacaklarını ödememiz isteniyor hem de 2 yıl transfer yasağı getiriliyor. Biz cezayı ödemeye razıyız ancak transfer yasağını kaldırmak için girişimlerde bulunacağız. Gerekirse konuyu CAS'a taşıyacağız. Transfer yasağının kaldırılması için elimizden gelen her şeyi yapacağız.''

Sırp futbolcu Mihajlov, 2007-2008 sezonunun ikinci yarısında transfer olduğu Konyaspor'da 1,5 yıl forma giymişti.

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2618 : Mayıs 29, 2011, 12:44:08 ÖS »

nerden duydun abi  *hihi*

çok gizli yerlerden gio çooook  Lips Sealed
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #2619 : Haziran 02, 2011, 01:06:54 ÖS »

emenike arjantini dağıttı bu adam bu sene çok canlar yakacak bekle barcelona ecelin geliyor Grin Grin Grin Grin
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2620 : Haziran 02, 2011, 01:16:00 ÖS »

BANA EMENİKE FENERİN ELİNDE PATLICAK GİBİ GELİO  *hihi* ama niang yeter zaten fenere Smiley gs de drogbayı alsaydı iyi olurdu Smiley

sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2621 : Haziran 02, 2011, 01:19:48 ÖS »

emenike arjantini dağıttı bu adam bu sene çok canlar yakacak bekle barcelona ecelin geliyor Grin Grin Grin Grin
emenike bence bu sene dünyada yılın transferi bunu çok değil 5-6 ay sonra herkes görecek. müthiş süratli ve aynı zamanda adam eksiltip tekniğiyle kaleye dikine oynayan nadir futbol stili ve son vuruştaki bitiriciliği ile ş.liginde çok büyük ses getircek.

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #2622 : Haziran 02, 2011, 01:21:49 ÖS »

vala öle deme sezonun transferi geçen sene acemi birliğindeyken  karabükde takip ediyoduk bank asyadaydy o zmnlar çok atik ve güçlü bi futbolcu yıkılmıyo  bu senede izlediysen maçlarda bilmiyorum.ayriyeten niangın gitme ihtimali olduğu içinde alndı niangında pabucunu dama atcak.gs bu arada kadrodaki yabancıların hepsini gönderdi toparlanma süreci uzun sürecek sanırım.......
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #2623 : Haziran 02, 2011, 01:23:59 ÖS »

emenike bence bu sene dünyada yılın transferi bunu çok değil 5-6 ay sonra herkes görecek. müthiş süratli ve aynı zamanda adam eksiltip tekniğiyle kaleye dikine oynayan nadir futbol stili ve son vuruştaki bitiriciliği ile ş.liginde çok büyük ses getircek.

aynen dostum sezeride alalım bide liberiya  tolusedaki  zenci tmmdır.aykut hocam bu işi biliyor ya:)
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2624 : Haziran 02, 2011, 08:07:06 ÖS »

Emenike küçük Takımın büyük oyuncusu Zamanın da Bjk nın youlayı transfer ettigi gibi olacak gibime geliyor . Benim görüşüm bu yönde inşallah başarılı olur da hem Türkiye hemde Şampiyonlar liginde Feberbahçe bu oyuncuyu avrupaya pazarlar para kazanırlar. Ben yanılmış olurum   Wink

Sayfa: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!