Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 11:54:27 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455300 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
KankAs
Muhammed
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

(üç bacaklı kuzgun) Jumong Muhyul San

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1590 : Ekim 27, 2009, 11:10:52 ÖÖ »

bızı yendınız ama deplasman oynadık barosu sakatladınız ılk gol ofsayt tı .bızım kendı evımızde gorucm sızı sampıyonda gs olacaktır
« Son Düzenleme: Ekim 27, 2009, 11:36:51 ÖÖ Gönderen: devilkiss » Kayıtlı

sado
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1591 : Ekim 27, 2009, 05:24:01 ÖS »

bızı yendınız ama deplasman oynadık barosu sakatladınız ılk gol ofsayt tı .bızım kendı evımızde gorucm sızı sampıyonda gs olacaktır

arkadasım gs oynadımıda kazanalım , sen macı izlememissin heralde , tek adam gibi pozisyonumuz yok , fb de ise kazımda biraz teknik olsaydı tek basına hat-trick yapacaktı  , kac tane topu kargalara attı görmedinmi !
Black4Mask
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

♥---==-♥°° Ñè MuTlu TüRK'ÛM DiYeNe°°♥-==---♥

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1592 : Ekim 27, 2009, 05:26:23 ÖS »

arkadasım gs oynadımıda kazanalım , sen macı izlememissin heralde , tek adam gibi pozisyonumuz yok , fb de ise kazımda biraz teknik olsaydı tek basına hat-trick yapacaktı  , kac tane topu kargalara attı görmedinmi !
zaten keita da bosuna kırmızı kart yedi birşey yokken dimi heccc ya Grin

EZANIM İÇİN
ŞEHİDİMİN KANI İÇİN
VATAN VE BAYRAĞIM İÇİN
ECELİNİZ OLURUZ
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1593 : Ekim 28, 2009, 01:01:27 ÖS »

http://www.haber7.com/haber/20091028/RMadrid-3lig-takimina-40-yenildi-Video.php

*hahaha* *hahaha* *hahaha*

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1594 : Ekim 28, 2009, 01:46:08 ÖS »

O hakem gibi hakem olmaz olsun.Maçı ertelemesi gerekirken oynatan hakeme yazıklar olsun.Kanamalı yaralama var ve maç ertelenmiyor bu hakem bizi tutuyor zaten.İlk gol bariz ofsayt,ikinci gol Alex kendini yere atsın.Rijkaardda patladı zaten açıklama yaptı.
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1595 : Ekim 28, 2009, 02:15:21 ÖS »

Her kanamalı yaralamada maç ertelenirse ooooooo.... *freak*

fatsali
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

hile değil alın teri....

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1596 : Ekim 28, 2009, 07:07:38 ÖS »

üzgünüm ama fener şampiyon:(

DİKKAT EMEK HARCANARAK YAPILMIŞTIR HİLE İLE DEĞİL:(((((
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1597 : Ekim 29, 2009, 05:00:20 ÖS »

O hakem gibi hakem olmaz olsun.Maçı ertelemesi gerekirken oynatan hakeme yazıklar olsun.Kanamalı yaralama var ve maç ertelenmiyor bu hakem bizi tutuyor zaten.İlk gol bariz ofsayt,ikinci gol Alex kendini yere atsın.Rijkaardda patladı zaten açıklama yaptı.

1-)senin futbol anlayaşına tükürim ben Grin 2-)arkadaş ilk golde carlos topa vursa tmm ofsayt ama topun üstünden atlıyor. 3-)penaltıda alex birazcık abartmış ama gerçekten penaltı. 4-) ali samiyende bir ton su atılan maç ertelenmedi. burada niye ertelensin. 5-) artık bükemediğiniz bileyi öpün  Wink
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1598 : Ekim 30, 2009, 12:26:28 ÖS »

ilk gole ofsayt dıyenler terketsı foruma yaa guldurmeyın benı beyler neresı ofsayt onun alex ın penaltısı barız penaldı dua edınkı orada kırmızı kart vermedı kalecınıze aslında vermesı lazımdı son adam cunkı alex bılıyorsunuzdur son adama faul yapıca kırmızı kart dırek ama hakem vermedı ne hıkmetse yapmayın beyler bahane uydurmayın yaa :S

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1599 : Ekim 30, 2009, 12:32:35 ÖS »

fenerbahceyı tebrık ederım çok kostular ve hakettıklerı maçı aldılar ama hakkettıklerı cezayı pek almadılar gıbıme geldı bize 5 maç fb 2 maç hmmm... diyesi gelıyor ınsanın
bıkac seyden gerçekten çok sıkıldım
1. her fb-gs derbısınde fb kosan takım gs kosmayan takım oluyor daha dogrusu bı taraf cıddıyealıyor bı taraf cıddıye almıyor bazen bız bazen onlar ama futbolda genellıkle cıddıye alan yener;)
2. her derbıden sonra tffnın ceza dagıtması burda suc bızde ve ben bundan buyuk rahatssızlık duyuyorum
3. forumla ılgılı bı sıkıntım var futbol denınce gs-fb atısması değil futbol konuslur o yuzden saçma sapan bahaneler uydurup forumu kırletmeyın futboldan anlarım dıyen adam fuytbolu takıp etmesı lazım ama hangınızın haberı var real madrıdın 3. lıg takımına 4-0 yenıldıgınden....
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1600 : Ekim 30, 2009, 12:34:50 ÖS »

fenerbahceyı tebrık ederım çok kostular ve hakettıklerı maçı aldılar ama hakkettıklerı cezayı pek almadılar gıbıme geldı bize 5 maç fb 2 maç hmmm... diyesi gelıyor ınsanın
1. her fb-gs derbısınde fb kosan takım gs kosmayan takım oluyor daha dogrusu bı taraf cıddıyealıyor bı taraf cıddıye almıyor bazen bız bazen onlar ama futbolda genellıkle cıddıye alan yener;)
2. her derbıden sonra tffnın ceza dagıtması burda suc bızde ve ben bundan buyuk rahatssızlık duyuyorum
3. forumla ılgılı bı sıkıntım var futbol denınce gs-fb atısması değil futbol konuslur o yuzden saçma sapan bahaneler uydurup forumu kırletmeyın futboldan anlarım dıyen adam fuytbolu takıp etmesı lazım ama hangınızın haberı var real madrıdın 3. lıg takımına 4-0 yenıldıgınden....
ewet yaw bide teknik direktor cikip dediki saha uygun degildi boyle seyler olur  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1601 : Ekim 30, 2009, 02:37:49 ÖS »

benim var Cool
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1602 : Ekim 30, 2009, 10:14:54 ÖS »

madem herkesın bılgısı var ndn sadece fb-gs konusuluyo bunuda anlamıs değilim
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1603 : Ekim 30, 2009, 10:21:45 ÖS »

madem herkesın bılgısı var ndn sadece fb-gs konusuluyo bunuda anlamıs değilim
real madrid onu gondermek istiyor ama 11 milyon euro odemesi lazim tazminat  Grin Grin Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1604 : Ekim 30, 2009, 10:23:31 ÖS »

real madrid onu gondermek istiyor ama 11 milyon euro odemesi lazim tazminat  Grin Grin Grin

*freak*
Sayfa: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!