Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 07:19:18 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455164 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cbox
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1335 : Eylül 10, 2009, 10:19:05 ÖÖ »

cbox  afferin len ilk defa doğru bir yorum yaptın  Grin Grin Grin servet ve volkan bizi kurtardı yoksa ayvayı yemiştik. ha birde önderin yaptığı çok basit bir hata vardı.onu saymazsak oda fena değildi.  memati sana da katılıyom 
Ehehe sende ilk defa hak verdin doğru yorum yapsamda .. Grin

kerem6161
Ziyaretçi
« Yanıtla #1336 : Eylül 10, 2009, 10:37:08 ÖÖ »

afrika umutlarımız artık bitti ve ben bu işe çok sevindim...bu futbolla afrikaya gitsek ne olacakki...dünkü maçın anca 1. yarısını seyredebildim...daha fazlasını kaldıramadım....artık evli evine köylü köyüne...

neden? bence bitmedi bosna bi kere ispanyayı yenemez estonya ile de deplasmanda oynayacak estonya ile berabere kalırsa biz gruptan çıkarız zaten biz kötü takımlarla oynayacaz yenemeyecimiz takımlar değil türkiye o maçları rahat kazanır
44cancan44
Lilva44
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1337 : Eylül 10, 2009, 10:40:38 ÖÖ »

neden? bence bitmedi bosna bi kere ispanyayı yenemez estonya ile de deplasmanda oynayacak estonya ile berabere kalırsa biz gruptan çıkarız zaten biz kötü takımlarla oynayacaz yenemeyecimiz takımlar değil türkiye o maçları rahat kazanır
dostum estonya bosnaya karşı cok etkılı olacagını dusunuorum zatende bıze karşı oynadıkları gibi oynasalar en azından bır beraberlık koparabılırler ispanyayı bılmem ama.

*stop* *stop* Ümit *stop* *stop*
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1338 : Eylül 10, 2009, 08:14:40 ÖS »

Oh ne güzel bnerabere kaldık.Adamlar serbest vuruştan kaleye tıkıyorlar bizimkiler kullanmıyo yerden baraja vuuryuorlar ya deli oluyorum.Gökhan gönül adamı kanser etti birsürü gol kaçırdı.Fatih Terim semihi ilk 11 e almış SEmih ilk 11 adamı be insans sercan ı alır bari.Arda Son dakkalarda arda olmaya başladı o da işe yaramadı.Hakan Balta'yla Önder turacı var mı yok mu belli değil?Türkiye'de en iyi oynayan Volkan ve Servet'ti.Emre yine durmadı illa kart görcem dedi onlara gol attırcam dedi yaptı...offf Angry
ya bu fatıh terım futboldan anlamıyor kardesım Grin elınde bır suru yetenek var hala orta sahada defansa donuk bır adam yok emre ılk yarıda gerı donebıldı rakıp ataklarda fakat 2. yarı donmekte zorlandı o bolgede defansa donuk bır orta saha sart mactan oncede yazmıstm cıkardıgı kadro cok yalnıs estonya macında yedeklerle oynamalıydk hamıt,arda,emre ve tuncayı dınlendırmelıydı veya sonradan oyuna almalıydı.Yaptığı değişikliklerde cok komikti yedek kulubesinde oturan oyuncular cok kalıtelı olmasa bıle daha ıyı bır değişiklik yapabılırdı orta saha oyuncusunu stoperde oynatıyorsun oyundan stoper alıyosun forvet alıyorsun tamam hadı anladk rısk alıyosun da hamıtı cıkartıp neden sol bek ısmaıl koybasıyı alıyorsun onu anlamıs değilim dun aksam orta sahamız berbattı karambole pozisyonlar bulduk bosnada uzun toplarla cıktı farklı alabılcegımız macı berabere bıtırdk artık bızım ıcın 2010 sansı bıtmıstır yazıklar olsn terım istıfasını versın bence hemen *hmm*
« Son Düzenleme: Eylül 10, 2009, 08:16:11 ÖS Gönderen: NiCkSiZ_ » Kayıtlı
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1339 : Eylül 10, 2009, 08:17:45 ÖS »

ya bu fatıh terım futboldan anlamıyor kardesım Grin elınde bır suru yetenek var hala orta sahada defansa donuk bır adam yok emre ılk yarıda gerı donebıldı rakıp ataklarda fakat 2. yarı donmekte zorlandı o bolgede defansa donuk bır orta saha sart mactan oncede yazmıstm cıkardıgı kadro cok yalnıs estonya macında yedeklerle oynamalıydk hamıt,arda,emre ve tuncayı dınlendırmelıydı veya sonradan oyuna almalıydı.Yaptığı değişikliklerde cok komikti yedek kulubesinde oturan oyuncular cok kalıtelı olmasa bıle daha ıyı bır değişiklik yapabılırdı orta saha oyuncusunu stoperde oynatıyorsun oyundan stoper alıyosun forvet alıyorsun tamam hadı anladk rısk alıyosun da hamıtı cıkartıp neden sol bek ısmaıl koybasıyı alıyorsun onu anlamıs değilim dun aksam orta sahamız berbattı karambole pozisyonlar bulduk bosnada uzun toplarla cıktı farklı alabılcegımız macı berabere bıtırdk artık bızım ıcın 2010 sansı bıtmıstır yazıklar olsn terım istıfasını versın bence hemen *hmm*

yaw taktınız adama estonyada yedeklerle oynasaydık estonya bızı yenerdı gormedın mı admalr once gçti o yuzden tum aslar oynadı yoruldu bu maçtada yorgunlgumuun bedelını odedık hamıtı gormedın mı kosamıodu emree oyle ardada tuncayda korkudan gıdemedı on trafa... ve bunu gıbı bırcok yorgunluk nedenlerı
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1340 : Eylül 10, 2009, 08:52:21 ÖS »

yaw taktınız adama estonyada yedeklerle oynasaydık estonya bızı yenerdı gormedın mı admalr once gçti o yuzden tum aslar oynadı yoruldu bu maçtada yorgunlgumuun bedelını odedık hamıtı gormedın mı kosamıodu emree oyle ardada tuncayda korkudan gıdemedı on trafa... ve bunu gıbı bırcok yorgunluk nedenlerı
Yorgunluk ısın bahanesı oldu be yedek kadroda kalıtelı futbolcular yoktu fatıh terım oyuncu secımınde buyuk haksızlıklar yapıyor ıyı bır hoca değil bana gore
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1341 : Eylül 10, 2009, 08:55:59 ÖS »

Yorgunluk ısın bahanesı oldu be yedek kadroda kalıtelı futbolcular yoktu fatıh terım oyuncu secımınde buyuk haksızlıklar yapıyor ıyı bır hoca değil bana gore

yedeklerdede pek ıyıouyncualr yoktu skoru degıstırebılıcek oyuncular yoktu
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1342 : Eylül 12, 2009, 05:37:06 ÖS »

bakalım bu aksam gs ne yapıcak:)
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1343 : Eylül 12, 2009, 11:06:31 ÖS »

zuahzuhazuh   Rüştü topa bastı düştü Smiley  3-0  yine kral kaptan ardanın mütiş ortası ile öne geçtik ve bitirdik Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1344 : Eylül 12, 2009, 11:28:55 ÖS »

zuahzuhazuh   Rüştü topa bastı düştü Smiley  3-0  yine kral kaptan ardanın mütiş ortası ile öne geçtik ve bitirdik Smiley

birincisi kotu oynadık fkt 3 farkla yendık bu çok mutlu ettı beni
ikincisi arda kotu oynuyor cunku etonya macı onu gerçkten yordu gelecek hafta eskı halıne doner dıye dusunuyorum
ucunsu ıse keıta muthıs bır adam gerçekten hem defans hem ılerı hatta gorev yapıyor gs formasına yakısır bır oyuncu
ve dorduncusu kalecımız hakkında kımse yorum yapmıyordu yapamıyordu cunku fazla top gelmıyordu basıt topalr ghelıyordu ve tutuyordu fkt bugun muthıs oynadı takımı o kurtardı dıyebılırım bunu arkama alarak sunu dıyebılırım gerçktn basarılı bır transfer
cbox
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1345 : Eylül 13, 2009, 10:57:21 ÖÖ »

Dostum herhalde yanlış söyledin 3. golde ortayı Elano açtı.Arda 1. golde asisti vardı. Wink
Yani Elano'yla bitirdik Arda'yla değil. Smiley

c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1346 : Eylül 13, 2009, 01:19:32 ÖS »

Sonuçtaaa 3-0 xD *offtopic* [:-} *YAHOO* *YAHOO* *dance*

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1347 : Eylül 13, 2009, 02:57:06 ÖS »

Dostum herhalde yanlış söyledin 3. golde ortayı Elano açtı.Arda 1. golde asisti vardı. Wink
Yani Elano'yla bitirdik Arda'yla değil. Smiley

dostum bitirdik derken arda ile bitirdik demedim arda ile başladık bemem istedim biliyorum  son golü kimin açtıgını. Tmm arda yorgundu ama o ortayı açıp daha ilk dakklarda o golü atmasaydı işimiz zora gire bilirdi bir oyuncu yorgun olsada bir derbini kaderini degiştire biliyorsa o mütiş bir oyunucudur . tabi bu bir takın oyunu sadece arda ile bitmiyor işe bu maçta özellikle sabri ,hakan balta ,mustafa bu maçın görünmez kahramanlarıydı birde çok kötü oynadıgı halde 2 gol atan süperde bir forvetimiz var SmileySmileySmileySmiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1348 : Eylül 13, 2009, 09:59:24 ÖS »

çok şeylre beklenen bursaya bak atak yapmaya korkuyor ısteseler 2-1 bile yenebılırlerdı fkt çok kokrkmuslar anlasılan...
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1349 : Eylül 14, 2009, 08:29:37 ÖÖ »

benim hazmedemedigim galatasaray da şu bal yok mu arkadaş maça çıkmadan önce her yerinizi ballamı yaglıyorsunuz anlamadım gitti. yine her maçtaki gibi karşı takım basit hatalar yapıyor ve golleri atıyorsunuz. peki bunu sadece lig de yapabilirsiniz. ya avrupada yada Fenerbahçe karşısında yapabilecek misiniz.  *black_eye* 
Sayfa: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!