Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 01:47:09 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455251 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1140 : Ağustos 19, 2009, 10:51:42 ÖS »

1 hafta once bı haberde gormustum 2 hafta yok dıye erken ıyılesmıs demekkı
Grin Wink Grin öledir

eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1141 : Ağustos 19, 2009, 10:54:34 ÖS »

bu arada carlosa sonmus yıldız dıyenler unutmayın carlosun yıldızı asla sönmez sönmeyecekte kıskanmayın dünyanın en iyi  sol beki bizde diye belki şuanda en iyisi değilse bile ilk 5 içinde sol bek bizde elano diyince kimse tanımıyor yani kımse dedıgım carls kadar ünü yok ama git köydeki  futbolu bılmeyen dayılara sor roberto carlosu tanıonmu de bakalım aradaki farkı gorecekmısın Grin

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1142 : Ağustos 19, 2009, 10:56:22 ÖS »

Grin Wink Grin öledir

sana yalan borcum yok
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1143 : Ağustos 19, 2009, 11:00:25 ÖS »

sana yalan borcum yok
yalan söledinden demedim kardeş bi art nıyet yoktu ciiddi söledim komiğime gitti ondan güldüm gercekten Wink Smiley

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1144 : Ağustos 19, 2009, 11:00:59 ÖS »

bu arada carlosa sonmus yıldız dıyenler unutmayın carlosun yıldızı asla sönmez sönmeyecekte kıskanmayın dünyanın en iyi  sol beki bizde diye belki şuanda en iyisi değilse bile ilk 5 içinde sol bek bizde elano diyince kimse tanımıyor yani kımse dedıgım carls kadar ünü yok ama git köydeki  futbolu bılmeyen dayılara sor roberto carlosu tanıonmu de bakalım aradaki farkı gorecekmısın Grin

carlos sampıyonlar lıgı maçında ıbodan yedıgı golden sonra benım ıcın bıtmsıtı ztn su anda yorumcualrdan tutun halka kadar hereks bıtmıs halde oldugunu bılıyor bırtek fblıler hala o efsane o unutulmaz dıye verıyolar gazı adam ılk 11 de baslıyo maça bnce vederson ondan dha ıyı oynuo bı haksızlık soz konusu
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1145 : Ağustos 20, 2009, 04:21:14 ÖS »

evet volkan kendını kanıtladı gercektende shalke macında kuranyıden yedıgı gol ve euro 2008 de kollere attıgı kafayla kanıtladı Grin Grin Grin
carlos desen adam olmus artık hala carlos yazıyosun ya yuh Grin Grin
lugano ıle bılıcaya dıcek fazla soz yok ama gokhan zan ve servet onlardan daha ıyı bana gore
gokhan gonule de laf yok bende cok sevıyorum ıyı oyuncu bızımde tek eksıgımız sag bek sabrı gıbı bır kazmamız var Grin
kazım fenerbahcede ne yaptı ya hangı takımdan gelmıs  Grin Grin keita kadar hızlı teknık olamaz asla Grin
deivid oda tam anlamıyla ıyı bı oyuncu sayılmaz ıstıkrarlı bı futbolcu değil alex desen oyla buyuk maclarda goremıyoruz kendısını bu sene elanoyu gorunce alexın ısmını unutcaksınız Grin Grin Grin ve dos santos sol kanatta ardadan ıyı olamaz guiza desen 2 yıl once oldu gol kralı hala ispanya gol kralı yazıyosun Grin Grin süper ligde 11 gol attı 14 mılyon euroluk adam Grin Grin semih de iyi futbolcudur ama fenerbahce değerlendıremıyor hep yedek bırakıyor bizim kadro Türkıyedekı en guclu alternatıfı bol kadrodur Smiley

senin futbol bilgin hellboyu da geçmiş yaw   Wink *hahaha* *hahaha* *hahaha*  yaw sağlam galatasaraylı yokmu yaw  Grin doğruları söylesin kazım c.ronaldo gibim adam ama şımarmassa tabi   Wink bilek hareketleri keitanın kinden iyi dos santos arda dan kötü diyorsun dossantos brazilya milli takımında as oynuyor  Wink alex takımın beyni ama onsuzda olur ki 4-1 lik galatasaray maçınca gördük  Grin  elano diyorsunda adam ilk defa sahaya çıkacak  Grin Grin
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1146 : Ağustos 20, 2009, 04:27:54 ÖS »

ha bu arada Galatasaray 4-3-3 sisteminde arda ile elano aynı görevi üstlenecek ya da arda kanat oynayacak eskisi gibim
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1147 : Ağustos 20, 2009, 04:34:02 ÖS »

ha bu arada Galatasaray 4-3-3 sisteminde arda ile elano aynı görevi üstlenecek ya da arda kanat oynayacak eskisi gibim

kewell yedek kalıcak arda sola gecıcek elano ortada oynıcak
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1148 : Ağustos 20, 2009, 04:34:23 ÖS »

senin futbol bilgin hellboyu da geçmiş yaw   Wink *hahaha* *hahaha* *hahaha*  yaw sağlam galatasaraylı yokmu yaw  Grin doğruları söylesin kazım c.ronaldo gibim adam ama şımarmassa tabi   Wink bilek hareketleri keitanın kinden iyi dos santos arda dan kötü diyorsun dossantos brazilya milli takımında as oynuyor  Wink alex takımın beyni ama onsuzda olur ki 4-1 lik galatasaray maçınca gördük  Grin  elano diyorsunda adam ilk defa sahaya çıkacak  Grin Grin
efecan mılletın futbol bılgısıne bakmadan once kendı bılgıne bır bakda oyle konus Grin Grin kazım kımdır bugune kadar bı basarısı var mı adamı ronaldoyla kıyaslıyosun ya sen futboldan hıc anlamıyorsun Grin Grin keita afrıkada yılın futbolcusu secıldı drogba eto ve bı suru kalıtelı futbolcu arasında *hihi* ayrıca da denizlispor macını ızlemıs olsaydın kalıtesını anlardın denızlının sol kanadını cokerttı adam kazım da kımmıs keitanın yanında Grin Grin arda turan sadece dos santosdan değil Türkiyedeki tüm oyunculardan daha iyidir hem futbolu hemde kişiliğiyle  iyi olmasa aziz yıldırım istermiydi Grin Grin Grin vede son olarak elano galatasaray a futbol oynamak ıcın geldı brezılya mıllı takımı teknık dırektoru dunganın tavsıyesıyle dunganın en guvendıgı ısımler arasında yer alıyor Grin Grin Grin alex iyi bir oyuncu olabilir ama dört dörtluk bırı değil kosmuyor pres yapmıyor elanoda hepsi var adam ingilterede oynamıs  ilerleyen haftalarda görürsün elanoyu Smiley Smiley
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1149 : Ağustos 20, 2009, 04:37:58 ÖS »

bak sende diyorsun aziz yıldırım kötü oyuncu almaz keita zaten afrikada yılın futbolcusu seçilir çünkü afrikada futbolcu kalitesi az kaliteli olanlarda bu sene olmayı versin be kardeş  Grin Grin  Wink
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1150 : Ağustos 20, 2009, 04:38:49 ÖS »

ya harbıden gblı arkadaslara seslenıyorum kendıelrını rıdvan dılmen sanıyolar galıba yazdıklarımızın bı kelımesını anlsalar bırsey demıcem ama bastan assagıya yazdıkalrımızı saçma sapan seylere donusturuyolr kafalarında kardesım bız kabul edıyoruz volkan leo francodan daha ıyı kalecı bunu ben kabul edıyorum ama sen gıdıp keıta ıle kazımı karsılastırıyorasn hata sende sız takımınızı her sene sampıyonlar lıgınde fınalş oynayan bı takım gıbı goruyorsunuz galıba:S ısta çok paran oldumuda boyle kendılerını bırsey sanıyolar...
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1151 : Ağustos 20, 2009, 04:49:17 ÖS »

bak sende diyorsun aziz yıldırım kötü oyuncu almaz keita zaten afrikada yılın futbolcusu seçilir çünkü afrikada futbolcu kalitesi az kaliteli olanlarda bu sene olmayı versin be kardeş  Grin Grin  Wink
kotu futbolcu almaz sadece iyi futbolcu alır en ıyı futbolcuları haldun üstünel alır Smiley Smiley afrikada futbolcu kalitesi azmıs sana ınanamıyorum ya essien,adebayor,eto,drogba,kanoute bu isimler yeter heralde yoksa daha sayayım mı afrıkalı futbolcu futboldan gercekten de ıyı anlıyosun bı ara fenerbahce dısına cık da dıger takımları ıncele Grin Grin Grin
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1152 : Ağustos 20, 2009, 04:51:28 ÖS »

emin ol senden iyi izliyorum onları  Wink
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1153 : Ağustos 20, 2009, 04:53:43 ÖS »

emin ol senden iyi izliyorum onları  Wink
eminim öyledir senin futbol bilgin bizden daha iyi tabi Grin Grin
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1154 : Ağustos 20, 2009, 04:54:06 ÖS »

keita afrıkada yılın futbolcusu secıldı drogba eto ve bı suru kalıtelı futbolcu arasında *hihi* ayrıca da denizlispor macını ızlemıs olsaydın kalıtesını anlardın denızlının sol kanadını cokerttı adam kazım da kımmıs keitanın yanında Grin Grin

bana bu linki göndere bilirmisin keita ne zaman afrikada yılın futbolcusu seçildi  Huh? kafadan atma
Sayfa: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!