Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 06:00:59 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455192 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1125 : Ağustos 19, 2009, 01:40:57 ÖS »

leo f.

sabri     gokhan z. servet    hakan .b

mehmet t. lindieroth

elano

keita         barıos          arda

takım boyle fkt yedeklerde çoık ıyı oyuncular var son denızlı macıdna gorduk defansın tumu değşşti fkt gelen defans mıllı takım oyuncularından olusuodu:)
çok çok verımlıbir kadromuz var bu kadroyla 3 tane ilk 11 olusturulur
efecan87
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1126 : Ağustos 19, 2009, 02:02:44 ÖS »

seninle bundan sonra futbol konusunda konuşmayacagım bana göre futbol bilgin - lerde dolaşıyor  Wink  Angry
vedaaat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayna Ayna De BAna Bi BEnden Fırlaması VAmı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1127 : Ağustos 19, 2009, 03:03:05 ÖS »

en seksı takım Smiley turkıyeden bı besıktasın yıldız futbolcusu var alayı cırkın bu turkıyedekı oyuncuların SmileySmileySmileySmileySmiley

İşte, yedekleriyle, menajeriyle 2009’un en seksi takımı;

Aitor Ocio (A.Bilbao), David Beckham (LA Galaxy),Nicklas Bendtner (Arsenal), Marco Borriello (AC Milan), Iker Casillas (R.Madrid), Eric Abidal (Barcelona), Matteo Ferrari (Beşiktaş), Frank Lampard (Chelsea), Cristiano Ronaldo (R.Madrid), Yoann Gourcuff (Bordeaux), John Terry (Chelsea), Fernando Torres (Liverpool), Francesco Totti (Roma), Victor Valdes (Barcelona), Nemanja Vidic (M.United), Xabi Alonsa (R.Madrid), Roy Keane (Ipswich Town Menajeri)

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur....
vedaaat
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayna Ayna De BAna Bi BEnden Fırlaması VAmı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1128 : Ağustos 19, 2009, 03:04:31 ÖS »

bırakın onu bunu besıktasımı gordunuzmu formasına elnın tersı ıle mılyon dolarları ıtıp bedavaya kızılay reklamını aldı ıste buyukluk budur bu onur gurur dunyada her takıma nasıp olmaz...

Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur....
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1129 : Ağustos 19, 2009, 03:29:50 ÖS »

seninle bundan sonra futbol konusunda konuşmayacagım bana göre futbol bilgin - lerde dolaşıyor  Wink  Angry

hangı saçmalıga dayanarak bu kararı verdın çok mrk edıyorum
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1130 : Ağustos 19, 2009, 06:39:36 ÖS »

wolkan dünya çapında kendini kanıtlamış bir isim
carlos bizde
lugano zaten baslı basına pskopat
bılıka desen luganoyla ıkız
gökhann hızı yeter
kazımın bilek şowları
deivedin bitirici şutları
alex'in mükemmel top taşıması
dos santos zaten adam estiriyo attıgı gol dunyada haftanın en ıyı golu secıldı
guiza ispanya gol kralı
semih gönüllerin kralı

varmı bu takımın üstüne takım ?? bak yedek kadroda guzel haa emre,mehmet tpuz, crstian ,bekir vs vs daha sayayım mı alın  sıze takım da ıste gsnın bızım takım ölçülerimize gelmesi için daha coook calısması lazım

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1131 : Ağustos 19, 2009, 08:54:51 ÖS »

carlos bizde
gökhann hızı yeter
kazımın bilek şowları
guiza ispanya gol kralı
semih gönüllerin kralı

varmı bu takımın üstüne takım ?? bak yedek kadroda guzel haa emre,mehmet tpuz, crstian ,bekir vs vs daha sayayım mı alın  sıze takım da ıste gsnın bızım takım ölçülerimize gelmesi için daha coook calısması lazım

bugun guıza sakatlanınca onun yerıne kım geçebılır bana bır tane ısım soylermısın:))
NiCkSiZ_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1132 : Ağustos 19, 2009, 09:00:50 ÖS »

carlos bizde
gökhann hızı yeter
kazımın bilek şowları
guiza ispanya gol kralı
semih gönüllerin kralı

evet volkan kendını kanıtladı gercektende shalke macında kuranyıden yedıgı gol ve euro 2008 de kollere attıgı kafayla kanıtladı Grin Grin Grin
carlos desen adam olmus artık hala carlos yazıyosun ya yuh Grin Grin
lugano ıle bılıcaya dıcek fazla soz yok ama gokhan zan ve servet onlardan daha ıyı bana gore
gokhan gonule de laf yok bende cok sevıyorum ıyı oyuncu bızımde tek eksıgımız sag bek sabrı gıbı bır kazmamız var Grin
kazım fenerbahcede ne yaptı ya hangı takımdan gelmıs  Grin Grin keita kadar hızlı teknık olamaz asla Grin
deivid oda tam anlamıyla ıyı bı oyuncu sayılmaz ıstıkrarlı bı futbolcu değil alex desen oyla buyuk maclarda goremıyoruz kendısını bu sene elanoyu gorunce alexın ısmını unutcaksınız Grin Grin Grin ve dos santos sol kanatta ardadan ıyı olamaz guiza desen 2 yıl once oldu gol kralı hala ispanya gol kralı yazıyosun Grin Grin süper ligde 11 gol attı 14 mılyon euroluk adam Grin Grin semih de iyi futbolcudur ama fenerbahce değerlendıremıyor hep yedek bırakıyor bizim kadro Türkıyedekı en guclu alternatıfı bol kadrodur Smiley
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1133 : Ağustos 19, 2009, 09:06:05 ÖS »

evet volkan kendını kanıtladı gercektende shalke macında kuranyıden yedıgı gol ve euro 2008 de kollere attıgı kafayla kanıtladı Grin Grin Grin
carlos desen adam olmus artık hala carlos yazıyosun ya yuh Grin Grin
lugano ıle bılıcaya dıcek fazla soz yok ama gokhan zan ve servet onlardan daha ıyı bana gore
gokhan gonule de laf yok bende cok sevıyorum ıyı oyuncu bızımde tek eksıgımız sag bek sabrı gıbı bır kazmamız var Grin
kazım fenerbahcede ne yaptı ya hangı takımdan gelmıs  Grin Grin keita kadar hızlı teknık olamaz asla Grin
deivid oda tam anlamıyla ıyı bı oyuncu sayılmaz ıstıkrarlı bı futbolcu değil alex desen oyla buyuk maclarda goremıyoruz kendısını bu sene elanoyu gorunce alexın ısmını unutcaksınız Grin Grin Grin ve dos santos sol kanatta ardadan ıyı olamaz guiza desen 2 yıl once oldu gol kralı hala ispanya gol kralı yazıyosun Grin Grin süper ligde 11 gol attı 14 mılyon euroluk adam Grin Grin semih de iyi futbolcudur ama fenerbahce değerlendıremıyor hep yedek bırakıyor bizim kadro Türkıyedekı en guclu alternatıfı bol kadrodur Smiley

dedıklerıne tamamen katılıyorum fkt volkan su anda turkıyedekı en ıyı kalecıdır bi galatasaraylı olarak valla kıskanmadan edemıyorum mıllı takımada çok yararı dokundu hakkını yememek lazım.
diger oyuncualr hakkında soyledıklerını hepsi dogru adam gıtmıs hala carlos bızde dıyor carlos oluncede carlos bızdeydı dıcekler galıba *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1134 : Ağustos 19, 2009, 09:34:12 ÖS »

bugun guıza sakatlanınca onun yerıne kım geçebılır bana bır tane ısım soylermısın:))
tek forvet oynuyoruz suanda dıkkatını cekerım ben crıstıanın yerıne yazdım semıhı fener zaten tek forwet oynuyor ha dersenkı guıza sakat yerıne semıh var;)

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1135 : Ağustos 19, 2009, 09:37:38 ÖS »

tek forvet oynuyoruz suanda dıkkatını cekerım ben crıstıanın yerıne yazdım semıhı fener zaten tek forwet oynuyor ha dersenkı guıza sakat yerıne semıh var;)

ben su anda dedım su anda semıh sakat dıye bılıyorum semıh yok guızada olmayınca forvetsız oynayın bakalım
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1136 : Ağustos 19, 2009, 09:39:05 ÖS »

Semih"in sakatlığı geçti yakında yeşil sahalarda *freak*
 BU SENE KİM ŞAMPİYON OLUR
   ŞalvarSpor *YAHOO*

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1137 : Ağustos 19, 2009, 09:41:11 ÖS »

Semih"in sakatlığı geçti yakında yeşil sahalarda *freak*

hmm ıyı sevındım fkt yesıl sahalar demıssın adam artık yedek kalmaktan cımın kokusunu ozlemıstır:D ne sahasından bahsedıosun:)
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1138 : Ağustos 19, 2009, 10:19:35 ÖS »

hmm ıyı sevındım fkt yesıl sahalar demıssın adam artık yedek kalmaktan cımın kokusunu ozlemıstır:D ne sahasından bahsedıosun:)
futbolu takıp etmıyorsun sora gelıyorsun yorum yazıyorsun adama sakat dıyorsun adam yarın kı sion macında belkı gorev alacak

hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1139 : Ağustos 19, 2009, 10:38:16 ÖS »

futbolu takıp etmıyorsun sora gelıyorsun yorum yazıyorsun adama sakat dıyorsun adam yarın kı sion macında belkı gorev alacak

1 hafta once bı haberde gormustum 2 hafta yok dıye erken ıyılesmıs demekkı
Sayfa: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!