Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 02:43:55 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 454667 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2940 : Mayıs 13, 2012, 10:38:28 ÖÖ »

şöyle kısa yaz ye ciğerimi  Grin niye ucube bir heykel oluyorda forma olamıyormu  Huh? beğenmediysem ucube diyebilirim. bu yanlış birşey olsaydı başbakanımız böyle demezdi  Grin
Sayın Abdullah Öcalan'ın tuttuğu takımdan ne beklersin Smiley tabii çocuk bıçaklayıp öldürecekler

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2941 : Mayıs 13, 2012, 10:39:04 ÖÖ »

şöyle kısa yaz ye ciğerimi  Grin niye ucube bir heykel oluyorda forma olamıyormu  Huh? beğenmediysem ucube diyebilirim. bu yanlış birşey olsaydı başbakanımız böyle demezdi  Grin

Yahu senin için güzel değildir , ama Ben Fenerbahçeliyim işte ve miğde bulandırılıcak kadar kötü dediğin şeyi Ben Dün giydim..  Ve o formayla Galatasaray'ı tebrik edip kutlamalara katıldım.  ulen rica ettik , ikiletiyorsun ayıptır yahu

Uploaded with ImageShack.us
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2942 : Mayıs 13, 2012, 10:41:38 ÖÖ »

Yahu senin için güzel değildir , ama Ben Fenerbahçeliyim işte ve miğde bulandırılıcak kadar kötü dediğin şeyi Ben Dün giydim..  Ve o formayla Galatasaray'ı tebrik edip kutlamalara katıldım.  ulen rica ettik , ikiletiyorsun ayıptır yahu
sakin ol şampiyon  Grin burda birşey dile getirmek istiyorum sözüm meclisten dışarı.. hayvanların pisliklerinide bir böcek var toplıyıp yiyor  Grin Grin

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2943 : Mayıs 13, 2012, 10:42:03 ÖÖ »

http://video.mynet.com/habervideo/Saracoglu-karisti/1450815/

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2944 : Mayıs 13, 2012, 10:44:30 ÖÖ »

benim dediğim bölüme baksanız..sadece olayların başlangıç anına

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #2945 : Mayıs 13, 2012, 10:46:54 ÖÖ »

benim dediğim bölüme baksanız..sadece olayların başlangıç anına
senin dediğin gibi çıkmadı olaylar işte

meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2946 : Mayıs 13, 2012, 10:47:24 ÖÖ »

senin dediğin gibi çıkmadı olaylar işte
len neyine tartışıyon ? maskla kim tartışıpta haklı çıkmış  Grin tii ye vur  Grin

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2947 : Mayıs 13, 2012, 10:48:10 ÖÖ »

Tuhanan adam iki kere adam gibi söyledi uzatma....

Adam gibi adam olan her fenerbahçe taraftarına saygımız var , onların içinde olduğu kadar galatasarayın içinde de insanlıktan nasibini alamamış insanlarda var... Bu tür insanlar için diğerlerine laf söyleyemeyiz...

Dip Not: Biz sahaya inip tünele meşale yakıp atan fenerlileri eleştiriyoruz ...

Dip Not2 : Aklıma gelmişken söylemeden edemicem Grin Kaç defa 3D kareografi yapmaya çalıştılar yüzüne gözüne bulaştırdılar bu sefer akıllanmış olmalılar ki 3D yapmaya çalışmadılar ama bu seferde 2 meşale yakalım derken stadı yakıyorlardı  *hahaha* *hahaha*
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2948 : Mayıs 13, 2012, 10:48:36 ÖÖ »

sakin ol şampiyon  Grin burda birşey dile getirmek istiyorum sözüm meclisten dışarı.. hayvanların pisliklerinide bir böcek var toplıyıp yiyor  Grin Grin

Tamam komik ve ukala çocuk senle atışmiycam Grin  TEBRİKLER GALATASARAY ve  Tüm  GALATASARAY' lılar...

Uploaded with ImageShack.us
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2949 : Mayıs 13, 2012, 10:49:33 ÖÖ »

dip not : beyler giresunsporluyum  Grin şampiyon fenev olsa idi cimbomla dalga geçerdim  Grin Grin

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2950 : Mayıs 13, 2012, 10:50:24 ÖÖ »

Tuhanan adam iki kere adam gibi söyledi uzatma....

Adam gibi adam olan her fenerbahçe taraftarına saygımız var , onların içinde olduğu kadar galatasarayın içinde de insanlıktan nasibini alamamış insanlarda var... Bu tür insanlar için diğerlerine laf söyleyemeyiz...

Dip Not: Biz sahaya inip tünele meşale yakıp atan fenerlileri eleştiriyoruz ...

Dip Not2 : Aklıma gelmişken söylemeden edemicem Grin Kaç defa 3D kareografi yapmaya çalıştılar yüzüne gözüne bulaştırdılar bu sefer akıllanmış olmalılar ki 3D yapmaya çalışmadılar ama bu seferde 2 meşale yakalım derken stadı yakıyorlardı  *hahaha* *hahaha*
o tünele mesale attıgında galatasarylılar yoktu.. sadece polis vardı. Size o olayın başlangıcıyla ilgili bir video bulmaya calısıyorum bakalım

kargrofide de yasaktı malum bir kişi yaralanmıştı ve diğeride federasyon kimse tahrik olmasın galyana gelmesin diye yasakladı

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2951 : Mayıs 13, 2012, 10:51:32 ÖÖ »

o tünele mesale attıgında galatasarylılar yoktu.. sadece polis vardı. Size o olayın başlangıcıyla ilgili bir video bulmaya calısıyorum bakalım

kargrofide de yasaktı malum bir kişi yaralanmıştı ve diğeride federasyon kimse tahrik olmasın galyana gelmesin diye yasakladı

Tamam işte yapamıyonuz adam yaralanıyor sonra Grin Bakın bizden öğrenin az  *rose*
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2952 : Mayıs 13, 2012, 10:52:57 ÖÖ »

yasaklanmasa yine bi yamuk yumuk 2d kareografı yapcaktınız dimi  Grin

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2953 : Mayıs 13, 2012, 10:54:27 ÖÖ »

Tamam işte yapamıyonuz adam yaralanıyor sonra Grin Bakın bizden öğrenin az  *rose*
herhalde unuttun alisamiyende fenerbahçenin şampiyonluğu kesinken Smiley neyse tartışma cıkmasın ben o videoyu bulmaya çalışıyorum foruma girmeden izlemiştim şimdi kaybettim Smiley

meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2954 : Mayıs 13, 2012, 10:55:08 ÖÖ »

herhalde unuttun alisamiyende fenerbahçenin şampiyonluğu kesinken Smiley neyse tartışma cıkmasın ben o videoyu bulmaya çalışıyorum foruma girmeden izlemiştim şimdi kaybettim Smiley
video yu telif hakkı nedeni ile kaldırttılar  Grin

Sayfa: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!