Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 05:48:40 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: 2012 ŞAMPİYONU
GALATASARAY
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
BURSASPOR

Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 203   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: FUTBOL  (Okunma Sayısı 455330 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
buruf48
Ziyaretçi
« Yanıtla #105 : Kasım 09, 2008, 11:22:28 ÖS »

yinemi yendik yinemi kaldırsın kaldırsın cimboma takanlar el kaldırsın Grin Grin Grin Grin
imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #106 : Kasım 10, 2008, 01:38:56 ÖÖ »

la yine yenildik  Grin ne bu öyle yüzü yok fln demişiniz olm psikoatmısınız takıyosunuz bu konuları bu kadr   Grin hayatımda hiçkimseyi maç muhabbeti için kırmadım yarın bende okulda böyle sizin gibi takımını allah sananlarla dalga geçicem hemde gs li olmama rağmen  Grin diyaloglar belli :
-biz uefa yı aldık
-biz en çok puanı topladık
-6-0
-7 kişiyle yendik sizi

her sene aynı muhabbetler  Smiley fb ye tebrikler bu arada.güzel maç oldu bide lincoln ün frikiği sayılsaydı en azından jeneriklerde lincoln ün bi golünü görürdük iyi olurdu  Smiley
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #107 : Kasım 10, 2008, 01:41:20 ÖÖ »

la yine yenildik  Grin ne bu öyle yüzü yok fln demişiniz olm psikoatmısınız takıyosunuz bu konuları bu kadr   Grin hayatımda hiçkimseyi maç muhabbeti için kırmadım yarın bende okulda böyle sizin gibi takımını allah sananlarla dalga geçicem hemde gs li olmama rağmen  Grin diyaloglar belli :
-biz uefa yı aldık
-biz en çok puanı topladık
-6-0
-7 kişiyle yendik sizi

her sene aynı muhabbetler  Smiley fb ye tebrikler bu arada.güzel maç oldu bide lincoln ün frikiği sayılsaydı en azından jeneriklerde lincoln ün bi golünü görürdük iyi olurdu  Smiley
*ok* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* doru sözler uğurcan doru söze ne denir ....

Önce İNSAN Sevgisi!
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #108 : Kasım 10, 2008, 01:44:44 ÖÖ »

fenerbahçeli arkadaşlar tebrikler.güzel bir maç izledik... *bravo*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
qdosahame
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #109 : Kasım 10, 2008, 02:53:00 ÖÖ »

*ok* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* doru sözler uğurcan doru söze ne denir ....
alkışlanır  *bravo*

faikk
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

AşKa bAba DeDik B!z! yEt!M BırAkTı...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #110 : Kasım 10, 2008, 06:51:58 ÖÖ »

işte anca bu sözlerle kendinizi avutursunuz gerçekler ortada yenin bizi işte ama olmuyor ki Grin
sız arsenaldan 5 yedıgınıde mılandan 4 yedıgnızde neyle avutuyodunuz kendınıızı

fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #111 : Kasım 10, 2008, 08:30:39 ÖÖ »

faik unuttun  galiba tromso felaketini geçen senede bayer leverkusenden 5-0 yenildiğinizi bursaspora 5-0 rizespor 5-0 unuttunmu bu maçları  tutmuş asrenela bahane buluyorsun he chelsea yı unuttum 5-0 bunuda ekliyim  Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*...bu arada imperialis hiç kimse kendi takımını allah sanmaz nasıl söz öyle yarın bende okulda böyle sizin gibi takımını allah sananlarla dalga geçicem "tövbe haşa"
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2008, 08:32:25 ÖÖ Gönderen: fnrbhce » Kayıtlı

star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #112 : Kasım 10, 2008, 10:44:32 ÖÖ »

gs nin kaybedecek bişeyi yok yine kadıköy de aynı şey oldu önemli değil bizim gidişat iyi bir maçta yenildik diye ağlayalım mı Grin biz pek bişey kaybetmedik siz yenilseydiniz ligden ve şampiyonlar liginde iyice düşecektiniz
imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #113 : Kasım 10, 2008, 12:40:21 ÖS »

faik unuttun  galiba tromso felaketini geçen senede bayer leverkusenden 5-0 yenildiğinizi bursaspora 5-0 rizespor 5-0 unuttunmu bu maçları  tutmuş asrenela bahane buluyorsun he chelsea yı unuttum 5-0 bunuda ekliyim  Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha*...bu arada imperialis hiç kimse kendi takımını allah sanmaz nasıl söz öyle yarın bende okulda böyle sizin gibi takımını allah sananlarla dalga geçicem "tövbe haşa"
oku bak yazdıklarınızı bi  Smiley
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #114 : Kasım 10, 2008, 12:45:43 ÖS »

bişey kaybetmedınızmı Grin:D:D:D   daha ne kaybedecegınz ezıldınız bu 1 2.si nerdeyse 10 senedır fbyı kadı koyde yenemıyonuz  ee nerde bunun ezelı rakabetı bıde lıncolne gelınce o adam malsa hakem ne yapsın hakem dıo en dırek o vuruyo dırek Grin:D:D *xxx* *hahaha* *hahaha*

fnrbhce
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #115 : Kasım 10, 2008, 02:05:41 ÖS »

vayra eğer guiza 65.inci dakikada o golü atsaydı 4-1 olacaktı asıl felaket o golden sonra başlayacaktı atsaydı çok büyük farka giderdi fenerbahçe buna da eminim hatta arda ve lincoln daha agresif olup kırmızı kart görürlerdi fark olurdu kader anı diyebiliriz o 65.dakikaya

sidneydj
DOSTU DA DÜŞMANI DA BİLİYORUZ SESSİZLİĞİMİZE VE ÖFKEMİZE BULAŞMAYIN
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #116 : Kasım 10, 2008, 02:31:12 ÖS »

kankamla aramızda bi konu geçmişti ve bana aynen şunu söylemişti
  --- """fenerbahçe eğer anadolu takımlarından biriyle oynarsa ben bu maçtan korkarım ama galatasarayla oynarsa kesinlikle korkmam çünkü galatarasarayın bizi yenmesi imkansız""" bende buna bariz inanıyorum bu konuyu da fazla uzatmaya gerek yok gelin anlaşalım fenerbahçe kazanacaktır....

ben size bunu demiştim işde alın da görün

sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #117 : Kasım 10, 2008, 03:38:31 ÖS »

durmuş abim ileri gürüşlü bir insandır  Grin
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #118 : Kasım 10, 2008, 05:53:08 ÖS »

şimdi beyler tamam fenerbahçe yendi maçı hakem sayesinde golü vermedi maçı dönderdi neyse olan oldu fener kazandı tebrrik ederim gelelim bu konuşan arkadaşlara siz benf... mahale takımı diyorsanız siz hiç mi hiç futbolla ilgili konuşmayın boşuna bir halt bildiginiz yok kusura bakmayın yani mahalle takımı sizi türkiye kupasında yenen pendik spor dur beylr karıştırmayın yani Grin Grin Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue arddaki farkı umarım anlamışsınızdır degil mi ,pendik mahalle takımı benf.... degil yani bu sezon adamlar çok da iyi o ayrı bir mesele portodan daha iyiler bu sene hem cim bom yenilsede bir şey degişmez beyler lig sonu belli olmadı  bizimkilerr iyikide yenilmiş niye derseniz uzun vadeli düşünce biz yensek sizin hocayı şutlarlardı ama yenildigimiz için kalacak ne güzel=))))))) Tongue Tongue Tongue o yüzden sizden bir halt olmuyacak bunuda kafanıza sokun haftay sanırsam ankaraya gidiyorsunuz  siz haftaya puan kaybederseniz büyük olasıkla öyle olacak o takımda bu sene çok iyi fener yine eski hamam eski tas olacak degil mi Tongue Tongue Tongue Tongue
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #119 : Kasım 10, 2008, 06:04:02 ÖS »

avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu avuntu....

Önce İNSAN Sevgisi!
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 203   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!