Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 04:41:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: DİYAR 1 BEKLİYORUM  (Okunma Sayısı 1630 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 07, 2008, 03:39:23 ÖS »

ARKADAŞLAR TÜRK DİYARLARINDA KENDİMİZLE DÜŞMAN OLACAĞIMIZA ULUSAL DİYARLARDA NAMIMIZI DUYURALIM İYİ OYNAYAN ARKADAŞLARI MUTLAKA BEKLİYORUM HADİ BAKALIM OYUNCULARIMIZI BAŞARIMI BEKLİYORUM YOKSA HÜSRANMI  Cool WASSUP Grin

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ekim 07, 2008, 03:41:01 ÖS »

D-1 DE TÜRK SAYISI BAYA AZ SİZLERİN KATILIMI İLE GÜÇLENMEMİZİ ÜMİT EDİYORUM EN AZINDAN HESAP AÇIN .

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ekim 07, 2008, 04:18:13 ÖS »

diyar 1 de bolşans tüm başlıyanlara.ben diyar5 de devam ediyorum.ancak oraya zamanım yetiyor.. :)değilse seninle oynamak zevk olurdu can kardeşim *rose*

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2008, 08:33:30 ÖÖ »

öyle olsun bakalım koca diyarda 50 kişi bile değiliz puanım daha 400 her gün 4 defa saldırıyolarlar bulgar amerikalı ve yunanlar siz d5 deyin bakalım yanlız bırakın bizi . seninlede oynamak zevkti be abi. *freak*

devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2008, 08:36:55 ÖÖ »

öyle olsun bakalım koca diyarda 50 kişi bile değiliz puanım daha 400 her gün 4 defa saldırıyolarlar bulgar amerikalı ve yunanlar siz d5 deyin bakalım yanlız bırakın bizi . seninlede oynamak zevkti be abi. *freak*

öyle deme yahu.bi önceki sezonda da diyar 5de türkler çok değildi.hadi gelin arkadaşlar dediler o zamanda biz gittik o diyara.şimdi sende diyar 1 de aynen iyi oyun çıkaracaksın.herkes oynadığı 1 diyarda yapsa bunu zaten Türk oyuncuları geçen zor olur  Smiley

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2008, 09:43:15 ÖS »

ne zaman başlıyormuş d1 ki

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2008, 09:53:34 ÖS »

ne zaman başlıyormuş d1 ki

başladı yahu kaç gün oldu Smiley

srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2008, 10:08:56 ÖS »

kaçırdık treni desene abim sende ordamısın bari ona gore başlayam yetişiriz galiba ufaktan

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2008, 10:11:04 ÖS »

kaçırdık treni desene abim sende ordamısın bari ona gore başlayam yetişiriz galiba ufaktan

hayır burak sadece diyar5 var bende..

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!