Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 02:45:57 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Türkiye için sizce en uygun birlik hangisidir?
Türk Birleşik Devletleri (TürkBirDev) - 66 (69.5%)
Avrupa Birliği - 6 (6.3%)
Hiçbirisi - 23 (24.2%)
Toplam oy: 74

Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Birleşik Devletleri (TürkBirDev)  (Okunma Sayısı 39286 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #135 : Mayıs 28, 2009, 02:32:08 ÖS »

tüfek icat edildi mertlik bozuldu
Köroglu...

O sözü Cüneyt ARKIN'ın bir filminde duymuştum, o filmi 2 kere izledim. Ne diyeyim, inşAllah Türk devletleri yakında birleşir.
papito87
Ziyaretçi
« Yanıtla #136 : Mayıs 28, 2009, 02:58:28 ÖS »

O sözü Cüneyt ARKIN'ın bir filminde duymuştum, o filmi 2 kere izledim. Ne diyeyim, inşAllah Türk devletleri yakında birleşir.

seyhun kusura bakma ama senin kurdugun bir hayal haa bu arada savaş konusuna gelince sizler gerçekten ABD nin israilin rusyanın yada kuzey korenin iran kada güçlü oldugunu düşünüyormusunuz yada türkiyeden  Huh?
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #137 : Mayıs 28, 2009, 03:50:33 ÖS »

iran nükler füze yaptı.o olmasaydı iran kim israil kim.türkiyede istese yapabilir.ama yaptırmıyolar.düşünüyorum düşünüyorum bu şimdi tam bağımsızlıkmı oluyo???
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #138 : Mayıs 28, 2009, 03:59:24 ÖS »

ben TÜRKİYE de nükleer füze var biliom yokmu?
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #139 : Mayıs 28, 2009, 04:11:20 ÖS »

türkiyede nükler füze olsaydı şimdi amerika ve ab ile ilişkilerimiz ne olurdu biliyormusun..
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #140 : Mayıs 28, 2009, 04:18:25 ÖS »

türkiyede nükler füze olsaydı şimdi amerika ve ab ile ilişkilerimiz ne olurdu biliyormusun..
http://www.hossohbet.com/forum/guncel-haberler/25854-turk-silahli-kuvvetleri-nin-gucu-ve-silahlarimiz.html
yorumlarıda oku arkadasım
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #141 : Mayıs 28, 2009, 04:20:23 ÖS »

ben füze yok demiyorum ki.nükler füze yok diyorum.saol bu site içinde
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #142 : Mayıs 28, 2009, 04:23:29 ÖS »

ben füze yok demiyorum ki.nükler füze yok diyorum.saol bu site içinde
bazılarının söylenmesi yasak!!!
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #143 : Mayıs 28, 2009, 06:38:05 ÖS »

hmmm ok
hellboy80
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #144 : Haziran 01, 2009, 06:26:20 ÖS »

oncelıkle balayından dondum yorumlara başlıyorum:D

arkadaslar atom bombası deıl ama konu sunu souylım gunumuz teknolojısınde atom bombası yapmak artık çok kolay yeterkı onu yapıcak cesaret olsun bnm tanıdıgım bılım adamı vardı tartısıyorduk konu atom b. geldı sordum yapabılırmyıız dıye çok rahat yaparız dedı;) konumuza gelırsekte her mesajımda soyluyorum boyle bı bırleşme bnce olamaz sen doğudakı turkle batıdakını bır tutuyorsan.... yanlısın var demektır;)
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #145 : Haziran 02, 2009, 07:15:21 ÖÖ »

aslında macarlar bulgarlarda türkde milli benliklerini kaybetmişler.
oncelıkle balayından dondum yorumlara başlıyorum:D

arkadaslar atom bombası deıl ama konu sunu souylım gunumuz teknolojısınde atom bombası yapmak artık çok kolay yeterkı onu yapıcak cesaret olsun bnm tanıdıgım bılım adamı vardı tartısıyorduk konu atom b. geldı sordum yapabılırmyıız dıye çok rahat yaparız dedı;) konumuza gelırsekte her mesajımda soyluyorum boyle bı bırleşme bnce olamaz sen doğudakı turkle batıdakını bır tutuyorsan.... yanlısın var demektır;)
işte amerkia izin vermiyor.bak irana yaptıklarına.bi füze yaptı tüm ülkeler başına bindi.
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : Haziran 02, 2009, 11:19:46 ÖÖ »

kimyasal silahlar kaldırılmaya calısıyor ama hala israil üretmeye devam ediyor diye biliyorum cünkü arkasında abd var Türkiye'nin arkasında kimse yoq hep Türkiye destekliyici ama hic desteklenen duruma gelmedi ab mab hayal uydurma ab ye girsek üstümüzde baskı artacak tek vize sorunu kalkaca bir vize icin bütün Anadoluyu tehlikeye atılması göre alınıyorsa hemen girelim eğer Türkiye ab ye girerse ülkemiz avrupalısacak daha yolda gelirken duydum adam türkü dinliyor gencıcik cocuklar kıro mıro diyorlar ne miş yabancı müzik dinlicekmis biz abye girerse özümüzden ayrılacagız !!!
orti
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #147 : Haziran 02, 2009, 01:32:51 ÖS »

arkadaşlar aranızda güzel bir sohbet geçmiş biraz geç dahil oldum ama türkiyenin nato birliğine nasıl girmiş olduğunu derinlemesine incelerseniz türkiyede hangi bombalar olduğunu ve nerede bulunduğunu öğreniceksinizdir hatta bombaların nerde yapılıp türkiyeye nerden getirildiği konusuda türkiyenin natoya nasıl girdiğinle birebir alakalı bir konudur....
atom bombasının yapılış şekline gelince yapılışı şok basit kimya okumuş her insan atom bombası yapabilir ama uranyumdan oluşan atom bombasını yapmak oldukça maliyetlidir bunun için uranyumu zenginleştirmek ve ham madde halinden çıkartmak için iyi bir teknoloji gerekir...
kısacası türkiyenin atom bombası var ama kendisi üretmemiştir abd nin hediyesidir türkiye atom bombası yapabilir ama yasalar gereği  yapması yasaktır....
maskkk1
Ziyaretçi
« Yanıtla #148 : Haziran 02, 2009, 03:33:30 ÖS »

arkadaşlar aranızda güzel bir sohbet geçmiş biraz geç dahil oldum ama türkiyenin nato birliğine nasıl girmiş olduğunu derinlemesine incelerseniz türkiyede hangi bombalar olduğunu ve nerede bulunduğunu öğreniceksinizdir hatta bombaların nerde yapılıp türkiyeye nerden getirildiği konusuda türkiyenin natoya nasıl girdiğinle birebir alakalı bir konudur....
atom bombasının yapılış şekline gelince yapılışı şok basit kimya okumuş her insan atom bombası yapabilir ama uranyumdan oluşan atom bombasını yapmak oldukça maliyetlidir bunun için uranyumu zenginleştirmek ve ham madde halinden çıkartmak için iyi bir teknoloji gerekir...
kısacası türkiyenin atom bombası var ama kendisi üretmemiştir abd nin hediyesidir türkiye atom bombası yapabilir ama yasalar gereği  yapması yasaktır....
benim bildiğim kadar hakkari bölgesinde uranyım bol miktarda bulunuyor
mymasal
Ziyaretçi
« Yanıtla #149 : Haziran 02, 2009, 03:35:30 ÖS »

güzel söylemişsin  ama amerikanın türkiyeye atom bombası hediye ettmeyecegini sende biliyorsundur bu devirde kim kime atom bombası vermişki amerika bizlere versinki helede ele geçirmek istedigi bir ülkeyi  Wink
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!