Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 07:44:44 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: RAMAZAN BAYRAMI  (Okunma Sayısı 1613 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DARBE
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Eylül 28, 2008, 03:13:44 ÖS »

merhaba arkadaşlar  benim bir önerim olacaktı bu oyunu uzun süre oynayanlar bilr noel zamanı tüm savaşlar durduruluyor neden bizim bayramlarda savaşlar devam eder bu oyunu eminim bir çok müslüman kardeşimiz oynuyor ve bayramlarda ordu savaş araştırma .....vs takip etmek hiç hoş değil oylama açılsın ya da moderator arkadaşlar bu konuyla ilgilensin lütfen  şimdiden herkesin bayramını kutluyorum

UNUTULANLAR UNUTANLARI ASLA UNUTMAZ
hhaarruunn
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Eylül 28, 2008, 03:18:24 ÖS »

oyunu yapanlar müslüman değilki.
lastmohica
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2008, 05:07:12 ÖS »

merhaba arkadaşlar  benim bir önerim olacaktı bu oyunu uzun süre oynayanlar bilr noel zamanı tüm savaşlar durduruluyor neden bizim bayramlarda savaşlar devam eder bu oyunu eminim bir çok müslüman kardeşimiz oynuyor ve bayramlarda ordu savaş araştırma .....vs takip etmek hiç hoş değil oylama açılsın ya da moderator arkadaşlar bu konuyla ilgilensin lütfen  şimdiden herkesin bayramını kutluyorum
üstat haklısın aslında ama bu oyuna 20000  kayıtlı türk varsa oyuna önem veren ve tam anlamıyla oynayan 100 kişyi geçmez belkide daha azdır artı birlik meselesi bu
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 28, 2008, 08:28:13 ÖS »

bencede haklısın lastmohica abinin dediğide doğru ama bayram gelince onlara gün doğuyor biz ordularla ilgilenemiyoruz zaten müslümanları sevmiyolar üstüne zaten oyunu kuran ve oyunu en adaletsiz oynayan bulgarlar

sanmam ki bize böyle bir jest yapsınlar bizim kadar anlayışlı olamazlar
lastmohica
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 28, 2008, 08:44:18 ÖS »

yani kısacası arkadaşlar TÜRK ÜN  TEK DOSTU TÜRK TÜR  diyeceğiz  ve tatile çıkıcak veya oyunla 2 3 gün ilgilenemiyecek arkadaşlar bi kaç günlüğüne  oyundaki dostlarına rica edecek ve hesablarını kollayacaklar kaynaklarıda diye düşünüyorum  Wink *tired*
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2008, 08:48:10 ÖS »

tek yol bu  Smiley
kuzeyli20
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 06, 2009, 03:54:46 ÖS »

bu konda çok haklsın bencede Ramazan bayramıda böle bir etkinlik olması gerek
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!